Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yok ben normal rosensenin köpük temizleyicisi ile yıkıyorum direk iki kez arka arkaya yani ilkinde çıkmayan kirler ötekinde çıksın diye.. o kadar :) bende de aşırı leke var onlarda sivilce gibi görünüyo :KK43: iyice araştr markaları almadan bence eczacılara da çok bakma canım hepsi kendi sattığı ürünü övüyor :KK70:

artık nette araştırmaktan bıktım bu cok iyi dedikleri ürüne tamam diyorum altlarda olumsuz yorumlar oluyor aslında hepsinin kapatılıcık derecesi aynıdır bence yani farklı olan adları :/

5.ayımın ilk günü bütün ilaçlarımı da aldım hayırlısı bakalım doktor 50mg yapalım dedi de ben 40mg de devam edelim dedim :)

Kızlar merhaba ben daha önce bir çok kez yazdım. Tedavim bitti.
Leke tedavisinde olduğumu. Neostrata Gel Plus %15 AHA ve acnelyse kullanıyorum.
Doktorum bana Bioderma'nın yüz temizleme jeli ve nemlendirici kremi önerdi, onları da aldım.
Cildimi baya rahatlatıyor. Hatta internetten kampanyalı sipariş verdim. Ürünleri bi kaç gündür kullanıyorum ve memnunum.

Bioderma Sebium Hydra Cream ve Bioderma Sebium Foaming 500 ml Gel

$Ekran Alıntısı.JPG

Merhaba kizlar,
tedaviyi bitirenler var umarim benim icin de zaman hemen gecer, sivilceler biter ama sabir gerekecek.

Surecimi fotograflariyla beraber paylasmaya basladim, bitene kadar blog'uma duzenli yazicam.

Takip edip yorumlarinizla destek olmak isterseniz;

zoretanin tedavi surecim

Tesekkurler,
Herkese Gecmis Olsun!

Sevgiler,
Duygu.

evet tabi içteki iltihabı dışarı atıyor ilk başta ama yuzunde çıkacağını sanmam eğer hiç çıkmıyorsa sırtını ve kollarını da o süreçte kimse görmez yaz gelene kadar da geçer zaten :)
Ben 1 bucuk aydır bu ilacı kullanıyorum ve bu surec zarfinda HICBIR DUDAK SOYULAMSINA MARUZ KAMADIM CUNKI DUDAGIMDAN NIVEA DUDAK KORUYUCISUNU HIC EKSIK ETMEDIM..ustune basa basa soyluorum cunki etrafimda kullananlarin facia bi sekilde dudaklarinin parcalandigini gordum.ben ilk basladgm andan itibaren cebimden hic eksik etmedim ve kurumasina firsat vermeden gece gunduz surdum.hicbi sorun da yasamiorum.gunluk 40 doz kullandgm halde..buarada benm kullanmaktaki asil amacim dudak ustundeki güneş lekelerimi yok etmek çünki bu ilacın sivilceyi yok ederken yuzu soydugunu ve rengi açtığını duydum.umarım faydasını görürüm..bişey sormak istiyorum.ben beden egt ogrtmnyim ve malesef hep dışarda güneşin altında kalıyorum.koruyucu olarak solante 50 faktör kullanıyorum..sizin daha iyi olduğunu düşündüğünüz bi koruyucu var mi ????

Son düzenleme:
Şimdiden tedavinin sonunda nasıl olacağını tahmin ediyosundur herhalde, bebek gibiii cilt :) Maşallah diyim!

hepimiz inşallahh:KK43:( bir tek korkum tekrar nüksetmesi hep yazıyorlar ya oraya buraya. geçende kozmetikçi kadının teki gelmiş bana ürün satmaya çalışıyor yok ben o hapı kullandm 1 yıl snra gene çıkıyo çok kötü hap o filan moralimi bozamadı amaaa :)

Ben 1 bucuk aydır bu ilacı kullanıyorum ve bu surec zarfinda HICBIR DUDAK SOYULAMSINA MARUZ KAMADIM CUNKI DUDAGIMDAN NIVEA DUDAK KORUYUCISUNU HIC EKSIK ETMEDIM..ustune basa basa soyluorum cunki etrafimda kullananlarin facia bi sekilde dudaklarinin parcalandigini gordum.ben ilk basladgm andan itibaren cebimden hic eksik etmedim ve kurumasina firsat vermeden gece gunduz surdum.hicbi sorun da yasamiorum.gunluk 40 doz kullandgm halde..buarada benm kullanmaktaki asil amacim dudak ustundeki güneş lekelerimi yok etmek çünki bu ilacın sivilceyi yok ederken yuzu soydugunu ve rengi açtığını duydum.umarım faydasını görürüm..bişey sormak istiyorum.ben beden egt ogrtmnyim ve malesef hep dışarda güneşin altında kalıyorum.koruyucu olarak solante 50 faktör kullanıyorum..sizin daha iyi olduğunu düşündüğünüz bi koruyucu var mi ????

sivilcn yoksa bu ilacı kullanmanı anlyamadm zararları var sonçta lazer falan olmadmı?:KK43:

Kızlar merhaba ben daha önce bir çok kez yazdım. Tedavim bitti.
Leke tedavisinde olduğumu. Neostrata Gel Plus %15 AHA ve acnelyse kullanıyorum.
Doktorum bana Bioderma'nın yüz temizleme jeli ve nemlendirici kremi önerdi, onları da aldım.
Cildimi baya rahatlatıyor. Hatta internetten kampanyalı sipariş verdim. Ürünleri bi kaç gündür kullanıyorum ve memnunum.

Bioderma Sebium Hydra Cream ve Bioderma Sebium Foaming 500 ml Gel

Eki Görüntüle 648754

bende bu ikisini kullanıyorum. Ya ben 2yıl önce acnelyse kullandım inşAllah doktorum bana da iz tedavisinde aynı şeyi önermez:S:s ama ben çukurlarım için sürmüştüm soyup geçirecek diye. onları da geçirmiyosa hiç vermesin daha iyi.

Herkese merhabalar! Roaccutane ile ilk haftamı geride bıraktım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yan etkiler herkeste çok farklı etkiler yapıyor, yazılan olumsuz yorumlara bakarak sakın korkmayın. Mesela ben çok okuyup araştırmıştım, ilaca başlarken aşırı derece korkuyodum yan etkilerden ancak gelgelelim dudak kuruması haricinde hiç de başka büyük yan etkiyle karşılaşmadım :KK9: ilk bi kaç gün hafif baş ağrım ve sersemliğim oldu ancak şu anda bişiy kalmadı. Öyle aşırı sivilce basması da yaşamadım henüz. Yanağımda çıkıyolar sadece, o da normal çıktığı gibi. Az su içtiğim için dudaklarım ezelden beri kurudur, çok bi fark yapmadı yani :emir_bebek: Öyle parçalanma, kanama da yaşamadım dudaklarımda, sadece kuru ve hafif gerginlik var. Avon'un en ucuz dudak koruyucusun kullanıyorum, lolipop aromalı, kız kardeşimindi :KK52: Gayet işe yarıyor. Roc'un 50 faktörlük güneş koruyucusunu sürmeden dışarı çıkmıyorum. Sabah akşam yüzümü doktorun tavsiye ettiği La Roche Posay'in Effaclar H isimli yüz temizleme köpüğünü kullanıyorum, çok güzel bir ürün. Biraz kurutuyor ama bepanthol'ün el ve yüz kremini sürüp öyle yatıştırıyorum cildimi. Yavaştan soyulmalar başladı yüzümde ancak buna yan etki demek saçma geliyor bana, işe yaradığının göstergesi bence :KK52: Bugün aynaya baktığımda cildim çok canlanmış ve taze geldi gözüme, gözeneklerim hafiften küçülmeye ve siyah noktalarım kaybolmaya başladı. Sivilceler de zamanla düzelecek, inanıyorum. Yani kızlar, bi anda mucize beklemek çok yanlış olur. Eğer sağlıklı bir cilde kavuşmak istiyorsanız, korkmadan göze alın bunu. Zaten sürekli kan testleriniz yapılacak, olası bir etkide doktorunuz hemen müdahale edecektir duruma. İnternette yazılan olumsuz yorumlara takılmayın, dediğim gibi herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir şey ASLA AMA ASLA yok. Bol su için, dudağınızdan nemlendiriciyi eksik etmeyin. Sorunuz olursa çekinmeden mesaj atın bana, elimden geldiğince yardımcı olurum. İzmir'de yaşıyorum, burdan doktor önerebilirim. Öpüldünüz kocaman :KK34:

bugün 4.ayım bitti kontrole gittim hormon konusunda içimin rahat olmadığını ve kandan hormonla ilgili herhangi bişeye bakılıyosa onun sonucunu da cıkarmalarını istedim kanla bakılmıyor ama pelvik ultrason randevusu verelim sana dedi doktor. Nette görsellere baktımda anlamadım bişey daha önce baktıran var mı bu pelvik us dan karından mı bakılıyor?

Canım, Roc'un 50 faktörlük güneş koruyucusunu kullanıyorum ve çok memnunum. Turuncu tüpte. Tavsiye ederim. Sadece yüz için, çok da iyi nemlendiriyor cildini. Hiç yağlanma yapmıyor. İnternetten aldım, site ismini istersen özelden mesaj atarım sana.

bugün 4.ayım bitti kontrole gittim hormon konusunda içimin rahat olmadığını ve kandan hormonla ilgili herhangi bişeye bakılıyosa onun sonucunu da cıkarmalarını istedim kanla bakılmıyor ama pelvik ultrason randevusu verelim sana dedi doktor. Nette görsellere baktımda anlamadım bişey daha önce baktıran var mı bu pelvik us dan karından mı bakılıyor?

Tatlım alttan bakılıyor pelvik ultrasonda, cinsel bölgeye bir alet sokuyorlar dibine kadar, o görüntüyü yansıtıyor ekrana. Evliysen, bakire değilsen öyle olur o ancak.

Eklemeyi unuttum kızlar, ben hem sivilceli, hem şişe dibi gözlüklüyüm. Üstüne üstlük dişlerimde tel var. Çirkin Betty'den farksızım :KK53: Buna rağmen hiç takmıyorum kafama çıkan sivilceleri. Çünkü düzeleceğine ve bir kaç ay sonra daha da güzelleşeceğime inanıyorum. Cildim yenilenecek, dişlerim düzelecek. Göbüşümü de eritip, lens taktım mı fıstık gibi bir hatun olucam allahın izniyle :nazar: İlacın depresif yaptığına dair söylemler var, antidepresan kullanıyorum 2 aydır. En ufak bi karamsarlığa bile düşmedim son 1 haftadır, depresif olmak şöyle dursun :KK1: Malum bahar ayları geldi, içinizi ferah ve kıpır kıpır tutmaya bakın, hep gülümseyin :)

bence sen başka bi doktora git. alttan muayene edilmiyo hormon testinde. boşuna sıkıntıya sokma kendini. bende doktora sordum adetin 2. günü gel kan verirsin dedi.

Tatlım alttan bakılıyor pelvik ultrasonda, cinsel bölgeye bir alet sokuyorlar dibine kadar, o görüntüyü yansıtıyor ekrana. Evliysen, bakire değilsen öyle olur o ancak.

nasıl ya evli değilim ben nasıl alttan bakıyolar?

bence sen başka bi doktora git. alttan muayene edilmiyo hormon testinde. boşuna sıkıntıya sokma kendini. bende doktora sordum adetin 2. günü gel kan verirsin dedi.

ben kendi gittiğim doktora söyledim kan değerlerinden hormona bakılmıyo ultrason için randevu al sen dedi. Karnımdan bakarlar diye düşündüm ben nası alttan ediyolarmış mal mı bunlar

yok öyle bir şey yapamazlar benim de bir tanıdığıma evli olmadığını söylemesine rağmen demişler ki alttan bakcaz oda çıkmış gelmiş oradan bazıları da öyle işte müsade etmemek lazım diye düşünüyorum böyle bir durumda..

X