Yumurtlama belirtisi her ay olur mu

merhabalar
ben kendimi adet oldugum günleri takip ettim ama bu arada ilaç kullanıyorum ve 28 günde 1 adet oluyorum hiç sekmiyor.Bunu da adetim başladıgı günden 12.güne kadar normal sonraki 4 gün yumurtlama ve 5.günden tekrar sayıp 12.gün adet oluyorum sizde deneyin dr uma sordum olabilir dogrudur dedi yapmak kolay adetin ilk gününden sayıyorsun 12+4+12 bence deneyin...

Ben de birkaç sitede okudum evet beklenen adet gününden 14 gün geri sayıyorsunuz tahmini yumurtlama gününü buluyorsunuz. Benim siklus 23-24 gün, adet sürüyor 6 gün eh bu durumda bittikten sonraki 4-6 gün içinde yumurtlama olması gerekiyor bu hesapla... O ay yumurtlama gerçekleştiyse tabi bir de bu var, ben bunu anlayamıyourm ya :KK43: Bazen kasık ağrısı oluyor gerçi ama o gün mü doğru zaman yoksa ertesi gün mü onu bilmiyorum... Düşükle sonlanan gebeliğimden önce bu hesapla gününü denk getirmiştik tuttu o zaman ama şimdi daha tutmadı kaç aydır :KK43: Neyse hayırlısı demek lazım vardır bunda da bir keramet... Ayrıca ender olarak bu günlerden sonra ikinci yumurtlama da olabiliyor. İki arkadaşım yumurtlama dönemi geçtiği için çocuk olmaz zannettiler ama biri aldı meleğini kucağına diğerinin de yakında doğumu inşallah... Nolur nolmaz günü geçti diye düşünüp vazgeçmemek lazım :)))

kızlar ya ben 30 günde bir adet görüyorum. geçen ay 12sinde adet oldum ve dünde tam aradan 11 gün geçmişken yoğun yapışkanımsı bir akıntım oldu yumurtlama belirtim vardı yani. ama 11. gün yumurtlayabilirmi insan. hep 14 gün falan diyolarda. bide benim internetten hesapladığma göre yumurtlama tarihim adetten sonra 16. gün. ama ben eminimki 11. günde yumurtladım ve biz korunmadık yani aslında bebek düşünmeyi önümüzdeki aya ertelemiştik:KK43:( pazar günü akıntıyı yoğun bir şekilde hissettim cumartesi günüde sabahleyin nasıl olsa yumurtlama olmaz diye korunmadan ilişki olmuştu. spermler kaç gün yaşar ve eğer pazar günü yumurtlama olmuşsa döllenme gerçekleşirmi acaba kızlar. birde yumurta ne kadar yaşıyo..hımmmm birde bu beyaz akıntı geldiği zamanmı ilişki olması gerekiyo yoksa bir gün sonra falanmı. ayyyyy kafam karıştı valllaaaa:))

bende yumutlama günümü akıntıdan anlıyorum ve bende de bazen belirti olmuyor ni ye bilmem

evet arkadaşlar bende çok merak ediyorum hangi zamanlarda ilşki gerekiyor.yani yumurtlamdan bir gün önce ilişkiye girdik yani dün bugün test yaptım yumurtlama günüm olduğunu gösterdi test.bu gecede girersek acaba yeterlimi.

evet arkadaşlar bende çok merak ediyorum hangi zamanlarda ilşki gerekiyor.yani yumurtlamdan bir gün önce ilişkiye girdik yani dün bugün test yaptım yumurtlama günüm olduğunu gösterdi test.bu gecede girersek acaba yeterlimi.

canım düzenli adet oluyosan 12 başlıyacaksın beraber olmaya dr. hergün beraberlik veriyor 15. yada 16 güne kadar çatladıktan sonrada girin ilişkiye ... bol hamişli günler

mrhb ben 5 aylık evliyim ve hic korunmadık adetıme 15 gün kala sol kasıgımda agrı basladı ve belımdede.7 gündür sürüo şimdide gögüslerim şişti ve biraz acıyor....yumurtlama dönemi kaç gün sürüyo? yumurtluyor muyum acaba? erken hamilelik belirtisi mi?hiç ben böyle olmamıstım yardımcı olursunuz sevinirim......

slm kızlar fsh ve bütün tahliller rahim filmi normal olupta yumurlaması az olan varmı çocuk sahib olmak istiyorum bu duruma karşılaştım lütfen bilgisi olan cvplasn

X