buhar makinası hakkında yardım

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
merhabalar, bebek alışveriş listesinde buhar makinası da geçiyor açıkcası ben bugüne kadar hiç kullanmadım böyle birşeyi.. Aranızda alan var mı? bir de internette araştırdım bir sıcak buhar makinası var bir de soğuk buhar makinası , bebişim için hangisini almam gerekiyor ? bilenler yardımcı olursa sevinirim..:emir_bebek:

özellikle elektrikli ısıtıcı ya da klima vs. kullanıyorsanız cocuğunuzun odasında buhar makinesi hiçte lüks denecek birşy değil.odadaki nemı yok ettiği için bole bırsey uretmişler.gayet sağlıklı birşey bence.kışın solunum yolu enfeksıyonlarına karşı da cok koruyucu,burun tıkanıklarını bıle yok eden birşeymiş.
yanlız astım hastalarına önerilmeyen bir şey dıye duymuştum.araştırmak gerek..

ben aldım ve aldıgım günden beri eşimle hergün kulanıyoruz yatak odasında biz memnunuz valla eşim daha rahat uyudugunu söylüyor benimki ılık üflüyor ama cokta ılık degil soguya yakın tonlarca para verip alanlar var aynı özelliklerde hic degişen bişi olmayan
ben uygun fiyata aldım 48ytl hem gece lambası var hem odaki sıcaklık ve nem oranını gösteren ekranı var ion özelligi var yani kısacası cok pahalı olan özelliklerin bazılarında bile bu kadar özellik yok ben cok araştırdım ve bunu aldım tabiki öneririm sanada canım..Şeniz

evpreprh5101.jpg

# Etki alanı:15-20 metre kare
# Su tank kapasitesi :2,5 litre
# Su çıkış kapasitesi :7,5litre/24 saat
# Çalışma voltajı :230 volt 50 hz
# Güç tüketimi :32w
# Dijital ultrasonik nem ayarı
# Ortam nem göstergesi
# İstenilen nem seviye göstergesi
# Highrostat ısı sensörü
# Renkli şeffaf su tankı
# Gece lambası olarak kullanılabilir(renkli)let ışıklı
# Kaymaz ayak lambaları
# 360 derece dönebilen buğu çıkış ağzı
# Dokunmatik ayar paneli
# Oda ısısını gösterme C/F
# Ürün ılık buhar vermektedir.

Son düzenleme:
merhabalar, bebek alışveriş listesinde buhar makinası da geçiyor açıkcası ben bugüne kadar hiç kullanmadım böyle birşeyi.. Aranızda alan var mı? bir de internette araştırdım bir sıcak buhar makinası var bir de soğuk buhar makinası , bebişim için hangisini almam gerekiyor ? bilenler yardımcı olursa sevinirim..:emir_bebek:

canım benimde yılardır burun tıkanıklığı ve göz kuruluğu problemim vardır hangi doktora gitsem odamda mutlaka böyle bir aletin bulundurulmasını istemişti, bebeğim içinde chicco'nun soğuk buhar makinesini aldım. bu tip ürün eskinin kaloriferine asılan su torbalarının teknolojik hali :) yani yıllardır zaten kullanılan bir şey ben tavsiye ederim.

cevaplar için teşekkür ederim kızlar , anladığım kadarıyla soğuk yada sıcak olması fark etmiyor , bebişim için almam lazım demek ki , biz ısıtma-soğutma işlemini klimayla yaptığımız için odaların havası çok kuruyor , ben bile her sabah burnum tıkalı uyanıyorum :KK43:
söylediğiniz markaları bi araştırıyım hemen..

adasu bu resimdekinin mavi rengi var mıdır acaba ? oğluşumun odasına koyucam ya maviş maviş olsun bari :))))

Andina sıcak-soğuk fark ediyor. Doktorlar soğuk buharı tavsiye ediyorlar. Özellikle üst solunum yolu rahatsızlıklarında bebişleri çok rahatlatıyor, her bebişin bir tane olmalı:)

hımmm peki ozaman zuhalcim ben soğuk buhar bakıyım , adasu ılık daişe yarıyor demiş ya o yüzden ben de sıcak-soğuk fark etmiyor gibi algılamıştım.. tekrar teşekkürler :)

bende premıer kullanıyorum cok memnununm 3 aydır kullanıyorum tavsıye ederım ben uyguna almıstım kampanyadaydı koctastan aldım bı arastır ıstersen normalde 50 ytl ben 30 aldım

bende kızıma chicco nun soğuk buhar makinasını almıştım iyonlaştırma özelliği ile havayı temizlediği için tercih etmiştim ama bayağı tuzlu 180yll

X