kumaştan elbise yapımı

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
elimde cok guzel bır kumas var ve ben bunu degerlendırmek ıstıyorum tunık seklınde bır elbıse yapmak ıstıyorum ama pratık olucak acaba nasıl yapabılırım bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı lutfen?CADIARZU

bence bir terziden yardım alsan senin için ve kumaş için daha hayırlı olur jeyyar
ziraa elbise dikmek hiç kolay değil teyzemden biliyorum :icecream:

ya aslında yapacagım elbıse cok basıt belkı hatırlarsınız derya baykalın programında tulbentten elbıse yapımı vermıslerdı ondan yapacagım ama kumastan

arkadaslar bende bır elbıse dıkmek ıstıyorum basıt düz bır kesım..
yarın bunun ıcın kumas alıcam.. istersenız deneyerek bırbırımıze burdan yardımcı olabılırız..

Merhaba kizlar bende evde dikisle ugrasiyorum..1 hafta icinde 4 tane etek diktim kendime pratikten...hosuma giden eteklerden yeni aldigim kumas uzerine koyup kesiyorum,biciyorum bazen kafama gore tasarliyorum...Demek istedigim elinizde 1 model olmali pratik uygulayanlar ama kalipla calismak daha guzel cunku beden olayinda kucuk oldu,buyuk oldu kaygisi olmuyor Temiz is anlicaniz:)
Hepinize basarilar....

ben asagıdakı gıbı uzun elbıse dıkmeye calısıcam ama bunların kısa kollu yada karpuz kollu halini..
umarım basarabılırım basit duz bişey.. fisfisfis

heidiklum01ikizlerykbasev4.jpg

heidiklum01ikizlerykbasev4.4f37680f72.jpg

resim216kz2.jpg

resim216kz2.7f6f451824.jpg

ben asagıdakı gıbı uzun elbıse dıkmeye calısıcam ama bunların kısa kollu yada karpuz kollu halini..
umarım basarabılırım basit duz bişey.. fisfisfis

heidiklum01ikizlerykbasev4.jpg

heidiklum01ikizlerykbasev4.4f37680f72.jpg

resim216kz2.jpg

resim216kz2.7f6f451824.jpg

Modeller gerçekten kolay gibi duruyor.
Ama sanırım biraz esnek kumaştan yapılmışlar ve genelde göğüs kısmı lastikli sanırım.
Eğer yapabilirsen fotoğrafını çekip, yapılışını yazarsın canım. Belki bende yaparım.a.s.

elimde cok guzel bır kumas var ve ben bunu degerlendırmek ıstıyorum tunık seklınde bır elbıse yapmak ıstıyorum ama pratık olucak acaba nasıl yapabılırım bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı lutfen?CADIARZU

Canım bak burada elbise yapmışlar sende yapabilirsin bence, sitede çok güzel modeller var belki senin için bir fikir olabilir. a.s.

kumasları bugun aldım arkadaslar..
bakalım ınsallah guzel seyler cıkabılır.. eger basarırsam bundan sonra bol bol dıkıcem..
çok guzel kumaslar buldum salı pazarında.. ucuzamı aldım pahalıyamı onu bılmıyorum cunku hıc bır bılgım yoktu ama bakalım :)..
elbısenın dıkımı hakkında bıldıgınız püf noktalar varsa paylasırsanız sevınırım..

X