Doktor tavsiyesi

excite

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
316
113
Merhaba arkadaşlar,

4 haftalık hamileyim ve sizlere bir sorum var; doktorunuz kim? Memnun musunuz? Hangi hastanede doğum yaptınız? Yardımcı olur musunuz? Elim ayağıma dolandı...:sm_confused:

öncelikle tebrikler canım
sana iki dr. tavsiye edebilirim medıcal parkta tülin gürel kocatepe
ikincisi avrasya hospıtalda tamer sözen
ikiside çok iyi ve işinde uzman

hayatım ben tüp bebekle hamile kaldım...acıbadem hastanesi doç.dr.cem demirel-......birde op.dr.ayfer çelik- medipol hastanesinde doğum yaptırıyor...muaynehanesi üsküdar da..internetten telefonuna ulaşabilirsin...hayırlısı olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler, Tülin Kocatepe'nin ismini duymuştum. Sen veya bir tanıdığın gitti mi bu doktora? Ben de ona gitmeyi düşünüyorum, sen de tavsiye edince ağır bastı...Acıbademe baktım ama bana çok pahalı geldi, Medical Park iyi diyolar ama bilmiyorum...

hayırlı olsun canım
ben de 9,5 haftalık hamileyim ve ümraniye'deki hisar intercontinental hastanesine gidiyorum doktorum Filiz Topuz çok memnunum.
sitesine girip hem doktoru hem de hastaneye araştırabilirsin

canım ben özel okmeydanı betül hn gidiyorum çok tatlı ve iyi ilgileniyor tavsiye ederim.bu arada hayırlı olsun a.s.

Merhaba arkadaşlar,

4 haftalık hamileyim ve sizlere bir sorum var; doktorunuz kim? Memnun musunuz? Hangi hastanede doğum yaptınız? Yardımcı olur musunuz? Elim ayağıma dolandı...:sm_confused:

canım eğer oturduğun semte yakınsa yenibosna nisa hastanesi kadın hast. ve doğum uzmanı dr.asiye uzun benim dr um o kadar memnunum ki anlatamam onun sayesinde bebek sahibi oldum .tüm tedavimi baştan sona o yaptı.hamilelik süresince tüm labratuar tahlilleri aynı hastanede yapılıyor ..başka yere yönlenditmiyorlar..üstelik muayene fiyatı çok uygun..ssk varsa 25 ytl ..ayrıca 2li 3 lü testler bile çok ucuz..hastanede yattığım sürece çok iyi ilgilenildi..şiddetle tavsiye ederim..

Çok teşekkürler, Tülin Kocatepe'nin ismini duymuştum. Sen veya bir tanıdığın gitti mi bu doktora? Ben de ona gitmeyi düşünüyorum, sen de tavsiye edince ağır bastı...Acıbademe baktım ama bana çok pahalı geldi, Medical Park iyi diyolar ama bilmiyorum...

ben gittim canım o zaman avrasya hospıtalda görev yapıyordu çok iyi çok şeker bir doktor
medıcal parkın fiyat tarifesini bilmiyorum ama avrasyada muayene 50 tl sosyal güvencen varsa 35 ödüyorsun tamer beyide bir düşün derim ayrıntılı ultrasonlada bakıyor ama fiyat farkı var

merhabalar arkadaşlar. 2 aylık hamileyim .. ilk Ayımda medical park tülin hn a gittim fakat tülin hanım oradan ayrılıyor. kendi özel muayenesinde devam edecek artık fakat çok faiş fiyatlar söyledi .. sadece doğuma 2000 ytl ye giriyor hastane parası da ayrı tabii.. açıkcası mantıklı gelmedi çnkü ssklıyım.. şimdi iki doktor arasında kaldım hala araştırıorum lütfen bana yardımcı olun :KK43:(( Ya Nisa Has. Asiye Hn Ya da Ethica Has. Nur Tüzüner :KK43:( lütfen bu doktorlarda muayene olanlar doğum yapan arkadaşlar beni bilgilendirin .. çnkü cidden buna ihtycm var :KK43:(

X