İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.259
2.980
kardeşlerim bundan ikidir bu konuyu açıyom bundan önceki konumu arkadaşlar ne hikmetse silmişler galiba ama bana göre bu konuya pek çok arkadaşımızın ihtiyacı var gördüğüm kadarıyla.ben tavsiye edebilceğim drları yazıyorum sizde yazın lütfen açık olsun birazyerimseniben
IĞDIR
dr. süleyman salmanlı
ERZURUM
prf.dr.sedat kadanalı
hadi Allah şifanızı versin sağlıcakla......

Uyarı;
Bu bölümde paylaşımda bulunurken
1.Önereceğiniz doktor veye doktorların lütfen sadece İsim-Soyisim ve adres bilgilerini vermeniz yeterli olucaktır..

Telefon,mail adresi veya site adreslerini vermek kesinlikle yasaktır..

Dikkate almanızı saygılarımla arz ederim..
Kalıcı Paylaşımlara.s.
KK. Yönetim Adıvar

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
Reactions: erh
istanbul nişantaşı JİNOP:SEZAİ ŞAHMAY
adapazarı adatıp: SADIK AKBIYIKLI

Bu arkadaş ne yapmaya çalışıor anlamadım...
Tşekkür ederim arkadaşım,bence faydalı bi konu
açmışsın...
Kayseri Güneş Hastanesi
ZAFER BUDAK

ve ualaşabilmek zor ancak hocaların hocası cerrahpaşa prof rıza madazlı..özellikle riskli gebelikler için

Bakırköy Ethica İncirli Hastanesi nde Op.Dr.Nur Tüzüner var harika bir doktor. Herkeze tavsiye ederim.

benım gıttıgım doktor en cok ınfertılıte ve üreme endokrinolojisi üzerine çalışmış bırısı. hormonlarınızla ılgılı bı problem varsa ve antalya daysanız tavsıye ederım.. Şaban Adakan Güllük Atatürk Devlet Hastanesi karşısında muaynehanesi var.

merhaba arkadaşlar benim doktorum . zeynep kamil hastanesi tüp bebek heyetinde tayfun kutlu .özel muaynehanesi var kadiköyde .çok memnunum .tavsiye ederim.:teselli:

Bu arkadaş ne yapmaya çalışıor anlamadım...
Tşekkür ederim arkadaşım,bence faydalı bi konu
açmışsın...
Kayseri Güneş Hastanesi
ZAFER BUDAK

benim konumda kötü maksat aramayın lütfen rica ederim.bir gün başka bir şehirde dr ihtiyaç duyarsanız beni daha iyi anlarsınız genede ilginize teşkr:1closedeyes:

izmir alsancakta doktorlar sitesinde mustafa alihanoğlu...özellikle vajinismus tedavisinde uzmanlaşmıştır kendisi...tavsiye ederim...

benimkiLER AKSARAYDA :KK43:ŞİMDİKİ) MAYA HASTANESİ RIFKI KARABATAK
ANKARA DAKİ HÜSEYİN YEŞİLYURT TU

Zeynep kamil hastanesi tüp bebek heyetinde tansel çetinkaya, çiftehavuzlar bağdat caddesinde muayenehanesi var, ismi jinecare...

X