Anket erkelerin küpe takması

erkeklerin küpe takan erkeği nasıl buluyorsunuz?birlikte olduğunuz kişinin takmasını

• Ankete Katılan
    106
yakışan taksın bence yakışmayana sözüm yok şakkıdı
ben severim. eşimede yakışırsa niye takmasın ki:1ninca:

benim eşim takıyodu evlendikten sonra takmamaya başladı tak diye yalvarıyom çok yakışıyor nolur ya tak diyom ama takmıyor niye yaaa

bazılarına yakısıyor şakkıdı
ama esım hayatta takmaz benneyaptımki

bede yakıstırmıyorum erge üpeyı hatta bu konuyla ılgılı bısey anlatayım sıze.bır gece yurdun kantınınde bır bayan arkadasla tavla oynuyoduk el çok heyecanlı gıdıyodu o sırada hıc sevmedıgım kılkuyruk bı cocuk geldı yanımıza.ne o kızlar erkeklıgemı özendınz tavla erkek işi dedı bende dayanamayıp patladım .kulagındakı küpeler dıkkatımı cektı o halde sende kadınlıga özenmişşsin bız en azından oyun oynuyoruz ama sen dırekt sekılle baslamıssın degışime dedim .çocuk sonra masadan toz olmustu:)

bede yakıstırmıyorum erge üpeyı hatta bu konuyla ılgılı bısey anlatayım sıze.bır gece yurdun kantınınde bır bayan arkadasla tavla oynuyoduk el çok heyecanlı gıdıyodu o sırada hıc sevmedıgım kılkuyruk bı cocuk geldı yanımıza.ne o kızlar erkeklıgemı özendınz tavla erkek işi dedı bende dayanamayıp patladım .kulagındakı küpeler dıkkatımı cektı o halde sende kadınlıga özenmişşsin bız en azından oyun oynuyoruz ama sen dırekt sekılle baslamıssın degışime dedim .çocuk sonra masadan toz olmustu:)

lafı oturtmuşsun:))helalllllllllllllllllllllllll

taqsın waLa yaqışı0.. qim söLedi qüpenin sdc qadınLarn taqtını.. biz de pantolon giyoruz..?? bu qadar qeri 0Lmaın..

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese yakışmıyo zaten ama benim çevremdekilere arkadaşlarıma falan çok yakışıyo belki de tarzlarından dolayı.. bi tikkye yakışmaz mesela.. sarı saçlı oğlancıklar parlak parlak küpeler takıyolar.. yakıştıramıyorum onlara xS

taqsın waLa yaqışı0.. qim söLedi qüpenin sdc qadınLarn taqtını.. biz de pantolon giyoruz..?? bu qadar qeri 0Lmaın..

öncelikle bizim kullandığımız dili kullanırsanız daha iyi anlaşabiliriz
bu birr
ikinciside bunun geri olmakla hiç bir alakası yok
görüş meselesi :1closedeyes:

ben abartmadıkları sürece yakıştırıyorum eşimde bekarken takardı hatta ben bile almıştı hediye ama evlendik takmıyor

X