Çocuk Hastalıkları Çocuklarda öksürük nasıl geçer.(antibiyotik çözümmü

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Arkdslar mrb 18 aylık oğlum 2 gündür öksürüyor ve oksurdukce de kusuyor yardımcı olrmusnz

Merhaba
:emir_bebek:kafamçokkarıştı
Sevgili arkadaşlar günümüz çocuklarında dikkat ederseniz öksürük ve aç karnına balgam kusma gibi problemler var.Benim oğlum 6 yaşında ve devamlı öksürüyor ,balgam kusuyor,çocuk antibiyotiğe sonuç vermiyor ve fazla antibiyotikten ciğerleri mahvolmak üzere bende artık alternatif tıbba yöneldim ve birkaç bitki ile güzel sonuçlar aldım.Eğer sizlerinde önerileri varsa bekliyorum
arkadaşım çok geçmiş olsun benimde bi oğlum var 8 aylık öksürük balgam vardı günlük diye bi tohum var aktarlarda böyle küçük küçük taş parçasına benziyo öksürük için günlük diye söylersen verirler ben çok faydasını gördüm onu bi tavaya 5-6 tane koyuyosun ocağı yakıyosun duman çıkmaya başlayınca o dıiımanı yumuşak bi beze tutuyosun günlük iyice yanıp kapkara olana kadar dumanına tutuyodun bezi o bez çok sıcak omuyo az soğuyunca yani yakmayacak kadar bi gün bağrına bigün sırtına akşam yatarken koy sabaha kadar dursun ama kesinlikle bi gün göğsüne bi gün sırtına yap inşallah faydasını göreceksin

Biraz karı
Merhaba

arkadaşım çok geçmiş olsun benimde bi oğlum var 8 aylık öksürük balgam vardı günlük diye bi tohum var aktarlarda böyle küçük küçük taş parçasına benziyo öksürük için günlük diye söylersen verirler ben çok faydasını gördüm onu bi tavaya 5-6 tane koyuyosun ocağı yakıyosun duman çıkmaya başlayınca o dıiımanı yumuşak bi beze tutuyosun günlük iyice yanıp kapkara olana kadar dumanına tutuyodun bezi o bez çok sıcak omuyo az soğuyunca yani yakmayacak kadar bi gün bağrına bigün sırtına akşam yatarken koy sabaha kadar dursun ama kesinlikle bi gün göğsüne bi gün sırtına yap inşallah faydasını göreceksin
şık oldu galiba anlamadığın bişey olursa sor arkadaşım allah şifa versin

X