Saç Şekillendiriciler BRAUN ve BABYLISS saç düzleştiricisi arasında kararsız kaldım?

babylıss ın ustune yok.sacların ınatcıysa phılıps falan hıkaye..

yaaaa kızlar sadece ama sadece phlips alın muhteşem şekilde düzleştiriyo ve kesinlikle kabarmıyo ben braun almıştım hemde dünya para verdim bin pişmanım .şimdi phlips alıcam:kızgın:

ben ılk once phılıps almıstım baslarda guzel yapıyodu ama kullandıkca etkısı azaldı ve saclarımı dumduz yapmamaya basladı sonra gıttım babylıss aldım almadan oncede denedım saclarımı dumduz yapıyor kabarma ve elektırıklenmede olmuyor bu problemlerı phılıpste yasamıstım suan cok memnunum babylıss ten sanada onerırım...

babyliss kesinlikle...
bi tane vardi arkadasim aldi benden..gittim yine aynisini aldimm..
asla baska marka dusunmedim

canım sende bu konuda en iyi iki ürün arasında kalmışsın. ikisinden birisini al hiçbir şekilde pişman olmazsın. ben ikisinide denedim ikiside çok güzel ürünler...

canım yıne sen bılırsın amaa babylıss derım mesala benım sacım sık ve kalın tellıdır tek cekıste ustesınden gelıyo masallah hemde hıc yıpratmadan:lepi:.............pro 230 ıyon teknolojısı

internetten bakıyorum bir sürü modeli war. farklı modeller farklı fiyatlar ??? hangisi arkadaşlar????

yaklaşık 3.5 senedir kullanıyorum ...
cok memnunum elim ayagım gibi oldu artık ... saclarım asırı dalgalı ve yıkayınca bonuslara donuyom ... rastgele aldım bunu 20 dk bile surmeden saclarımı yapıyorum fon cektirmekten kurtuldum ... saclarım kalın oldugu için kalınını aldım inceler cok zaman harcatıyo..

kraliche peki bu ıslak kuru yapıyor mu? Ben ıslak iken düzleştirenden istiyorum. Saçımı 2 defa yıpratmak istemiyorum. Babyliss diyen arkadaşlar bana ıslak kuru yapan saç düzleştirici tam olarak marka modeliyle yardımcı olursanız çok sewinirim. Çünkü birçok modeli war hangisini alayım çok kararsızım acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

bencede babyliss ben çok araştrdım kesinlikle onun üstüne yok.ısısı falanda daha yüksek ısısı az olunca birkaç defada düzleşiyor bu da saçı daha çok yıpratıyor engin tecrubelerime güvenin:)))

arkadaşım kullanıyor ve çok memnun ben de gördüm kesinlikle BABYLISS !!!!!

ben Braunun satin ion teknolojili olan saç maşasından aldım gayette memnunum saçın inceliğine ve kalınlığına göre dereceyi ayarlıyorsun iyonları sayesinde boyalı saçları koruyor saçın yıpranmasını engelliyormuş.. üstelik hem düz yapıyor hem de döndürerek kullanırsan dalgalı da yapıyor. istersen bir bak derim..

kraliche peki bu ıslak kuru yapıyor mu? Ben ıslak iken düzleştirenden istiyorum. Saçımı 2 defa yıpratmak istemiyorum. Babyliss diyen arkadaşlar bana ıslak kuru yapan saç düzleştirici tam olarak marka modeliyle yardımcı olursanız çok sewinirim. Çünkü birçok modeli war hangisini alayım çok kararsızım acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

hayır canım ıslakken yapmıyor kuru iken yaparsın ancak ...
zaten fonu bile ıslakken cekmesler nedeni ıslak saca o kadar ısı uygularsan lastik gibi kopar ... hiç bi makinayı o şekil kullanmayın derim ben ...

kraliche ama saçını yıka kurut sonra düzleştir daha çok yıpratmıyor mu sence? Ben ıslakken yapabilecek saç düzleştirici istiyorum tavsiye edebileceğiniz warsa ıslak/kuru marka modeliyle birlikte yardımcı olursanız sewinirim.

canım bende braun ess duzlestırıcı var aman derım uzak durun benımle bırlıkte bı arkadasımda daha var ıkımızınde seramık kaplamaları dokuldu allahtan servıs degıstırıyo ama garantı bıtınce nolcak!!! o yuzden bence ılk sırada remıngton(gercekten duzlestırıcı ve masaları 1 numara) ıkıncı olarakta baybylıss ı dusun derım dıgerlerı salla gıtsın... yanı tabıkı onlarda ıyıdır ama ben artık bu ıkısınden baskasına goz ucuyla bıle bakmam:)

Babyliss tavsiye ederim.
Bende duzleştiricisi vardı geçen hafta maşasını da aldım. çok memnunum. 2086 bildiğim kadarıyla eski bir model. Bir arkadaşım yeni model st30 aldı dijital ekranlı 230 dereceye kadarda çıkıyor. Maşamı aldığım sacduzlestirici.net 'de 70 milyona filan gordum.

X