Saç Şekillendiriciler BRAUN ve BABYLISS saç düzleştiricisi arasında kararsız kaldım?

kraliche ama saçını yıka kurut sonra düzleştir daha çok yıpratmıyor mu sence? Ben ıslakken yapabilecek saç düzleştirici istiyorum tavsiye edebileceğiniz warsa ıslak/kuru marka modeliyle birlikte yardımcı olursanız sewinirim.

canım ben cok acil durumlar olmadıkca sacımı makinada kurutmuyorum hafif cok suyu gitsin diye oylesine tutuyorum ama tamamen nemli kalıyor sonra kendi kurumasını bekliyorum kuruduktan sonra maşayı kullanıyorum ...
genelde geceleri yıkıyorum sacımı ve sabaha kadar kuruyor zaten hafif ıslaklıgını beni rahatsıs eden ıslaklıgı makinayla alıyorum ...
sonra sabahı sacımı maşalıyorum ...
ama cok acil bir işim olursa o zaman tek once kurutup sonra maşa yapıyorum ...
bilmiyorum tatlım ben cok memnunum maşamdan hani bozulsa bişi olsa gidip gene aynısını alırım ... ıslak kuru olayı duzlestiricilerde degil genelde bukle yapmak için kullanılan maşalarda var diye biliyorum ama bilemicem tam olarak ...

kesinlikle babyliss diyosunuz arkadaşlar ama hangi modeli onu söylemiyorsunuz :KK43:
lütfen bana yardımcı olun....

braun nun bir cok ürün çesidi var. sadece saç sekillendiricileri yapmıyorlar . babyliss sadece saç için çalısıyor . bu konuda kesinlikle babylss i tafsiye ederm . :nazar:

ben babyliss'in hem maşasını hem düzleştiricisini kullanıyorum tavsiye ederim...:KK75:

uzun süredir braun saç düzleştiricisini ve saç maşasını kullanıyorum saçlarım bayağı uzun hiç zarar vermedi gerçekten ikiside mükemmel ürün tavsiye ederim :87:

BRAUN ES2 kullanıyorum. Harika diyemem ama işimi görüyo işte =p

Kesinlikle babyliss.. :KK34: braun saçlarımı çok yıpratmıştı..

X