Saç Şekillendiriciler BRAUN ve BABYLISS saç düzleştiricisi arasında kararsız kaldım?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ben saç düzleştircisi almak istiyorum daha önce sinbo kullandım.saçlarım zaten çok hafif dalgalı aslında düz bilee sayılabir.başlarda sinbo iyi gib gledi ama çok fazla yaktı ve istediğim gibi dümdüz olmuyo olsada ertesi gün bozuluyodu.şimdi paraya kıyıp iyi bşy almak istiyorum ama bu iki ürün arasında kararsız kaldım.kullananlar lütfen yardımcı olsun.

BABYLISS Pro230 SERAMİK&TOURMALIN 2086 SAÇ DÜZLEŞTİRCİ

# Seramik & Tourmalin kaplamalı geniş plakalar
# Profesyonel
# Isı ayarlı
# 120-230 derece

BRAUN SATINLINER ION-SHINE ES2 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
# Soğuk Tutma Bölgesi
# Ekran
# Isı Ayar Düğmeleri (-/+)
# ''''C MAX'''' düğmesi (hızlı ve ani yüksek ısı gerektiren işlemler için)
# İyon parlaklığı düğmesi
# Açma/kapama düğmesi
# Kıvrılmayan döner enerji kablosu
# İyonik tabancalar
# Şekil verici plaklar
# 7 Yıl Kullanım Ömrü

BABYLISS iyon teknolojisi olanı kullanıyorum. ve çok memnunum. harika düzleştiriyor.elektiriklenme falanda yapmıyor.:teytey:

PHİLİPS ,saç düzleştiriciyi ilk çıkaran ve teknolojisini sürekli geliştiren bir markadır.Ben philipsin salon serisini kullanıyorum özellikleri
-205 dereceye kadar çıkıyor.(çok önemli 160 -180 derece olan var ,saçın bazen aksiliği tutarsa düzleşmesi zor olabilir onun için derecesinin yüksek olmasına dikkat etmelisin)
-205 dereceye 15 saniyede çıkıyor,2 saat ısınmasını beklemiyorsun.evden 45 dakika sonra çıkacaksan saçlarını halledebiliyorsun
-kablosu döner kablo,yani cihazı elinde döndürdüğünde kablosunu düzeltmek için ters çevirmek zorunda kalmıyorsun.dibinde döner bir cihaz var
-kablosu özel bir kablo dokununca anlarsın,adını unuttum
-dijital ekranı var + - yönleri ve kapama tuşu var (bu şimdi hepsinde var)
amaaa
-evden acil çıktın diyelimki prizde unuttun.prize takılı haldeyken ve açık konumdayken cihaz kendini 1 saat içinde iptal edip kendisini kapatıyor
-saça sürülen yüzeyi,saça zarar vermeyen seramik yüzey ve geniştir.Braunun yüzeyi dar 2 saatte saçlarını bitirirsin
-çok önemli bir özelliği daha var,kilit sistemi var diyelimki tatile çıktın,yada yerine koyacaksın.ağzı makas gibi ayrık olduğundan kilit sistemi olmayanlar kapanmıyor,ama bu cihazın ağzını birleştirdiğinde kilit mekanizmasını yukarı kaldırıyorsun kilitleniyor ve gerek yerinde, gerekse seyahatte ağzı kapalı olduğundan seramik yüzeyi zarar görmüyor
fiyatı şuan 80/90 ytl olduğunu biliyorum.Tavsiye ettiğim arkadaşlarım, benden görenler aldılar çok çok memnunlar hatta bir arkadaşım iyiki braun almamışım dedi
braun iyi markadır ama bu markayı sadece epilatör aletlerinde tercih edin.

PHİLİPS ,saç düzleştiriciyi ilk çıkaran ve teknolojisini sürekli geliştiren bir markadır.Ben philipsin salon serisini kullanıyorum özellikleri
-205 dereceye kadar çıkıyor.(çok önemli 160 -180 derece olan var ,saçın bazen aksiliği tutarsa düzleşmesi zor olabilir onun için derecesinin yüksek olmasına dikkat etmelisin)
-205 dereceye 15 saniyede çıkıyor,2 saat ısınmasını beklemiyorsun.evden 45 dakika sonra çıkacaksan saçlarını halledebiliyorsun
-kablosu döner kablo,yani cihazı elinde döndürdüğünde kablosunu düzeltmek için ters çevirmek zorunda kalmıyorsun.dibinde döner bir cihaz var
-kablosu özel bir kablo dokununca anlarsın,adını unuttum
-dijital ekranı var + - yönleri ve kapama tuşu var (bu şimdi hepsinde var)
amaaa
-evden acil çıktın diyelimki prizde unuttun.prize takılı haldeyken ve açık konumdayken cihaz kendini 1 saat içinde iptal edip kendisini kapatıyor
-saça sürülen yüzeyi,saça zarar vermeyen seramik yüzey ve geniştir.Braunun yüzeyi dar 2 saatte saçlarını bitirirsin
-çok önemli bir özelliği daha var,kilit sistemi var diyelimki tatile çıktın,yada yerine koyacaksın.ağzı makas gibi ayrık olduğundan kilit sistemi olmayanlar kapanmıyor,ama bu cihazın ağzını birleştirdiğinde kilit mekanizmasını yukarı kaldırıyorsun kilitleniyor ve gerek yerinde, gerekse seyahatte ağzı kapalı olduğundan seramik yüzeyi zarar görmüyor
fiyatı şuan 80/90 ytl olduğunu biliyorum.Tavsiye ettiğim arkadaşlarım, benden görenler aldılar çok çok memnunlar hatta bir arkadaşım iyiki braun almamışım dedi
braun iyi markadır ama bu markayı sadece epilatör aletlerinde tercih edin.

zaten bu bahsettiklerin braun es2 dede var aynı özellikte hiç bi fark yok oda seramik iyon teknolojisi ve kendi kendine kapanabiliyor

philipsi bende iyi diye duydum ama sanırm sonradan saçı çok yakıyomuşş bazı forumlardaa öyle yazıyodu.

ben braun es2 kullanıyorum oldukçada memnunum tavsiye ediyorum

ben braun e3 aldım memnunum
bence braun al hem heryerde servisi var

braun kesınlıkle almalısın iyons özellkli tek düzleştirici..

arkadaşlar benim buluduğum yerde braun es3 yok internetten alacam mecburen acaba birileri bana özelliklerini anlatabilir mi sıcaklığını ayarlayabiliyor muyuz kaç dereceye kadar ısınıyor vb özelliklerini
es2 arasındaki fark ne

babyliss kullanıyorum ve gerçekten çok güzel. elektriklenme yapmıyor, kabarmıyor, uzun sürede kalıcı oluyor.

bence ikiside degil -tatlicadiarzu- REMINGTON üstüne tanimam herkesede tavsiye ederim :dilcikar:

bende phılps var uzerıne baska bısey tanımam..
asla sacları yıpratmıyo 2 senedır kullanıyorum neredeyse..
arkadasımda braun vardı denedım bır kere asla phılpsten sonra elıme bıle almak ıstemedım..
hıc baska bısey dusunme..

philips salonstraight'ı öneririm yeni aLdım çok memnunum

özeLLikLeri feLn baya güzel bide çabucak düzLeştiriyo bi özelliklerine bak derim =)

X