yardım edin ya galiba hamileyim?????

E

EU1

Ziyaretçi
:uhm:kızlar yardım edin ne olur ya benim beş gündür midem bulanıyor başım dönüyordu ve bugünde kahverengimsi bir leke gelmiş çok az bir kaç damla acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa benim hüsnükuruntum mu ben şu anda dr kontrolündeyim ve hamile kalacağım günleri söylemişti tam 4 gün oldu o önemli günleri geçireli acaba hamile miyim ya varsa bile bir haftalıktır en fazla hemde progeston diye ilaç vermişti onu kullanıyordum yardım edin ya ne olur

canım inşallah hamilesindir ama bu kadar sterse girdiysen git bir kan testi yaptır orada çıkar zaten.
İlaçların yan etkisi felanda olabilir ,hamilelik beirtileride olabilir.En iyisimi sen test yaptır canım.İnşallah güzel haberler alırsın.

canım progestanın etkiside bunları yapıyormuş bildiğim kadarıyla hem gebelilk belirtileri için daha çok erken bence... bekle canım hayal kırıklığına uğramaman için söylüyorum...adetini bekle eğer geçerse o zaman şüphelenebilirsin ki zaten progestanla eğer hamileysen adetin geçer ancak... progestan düzene de sokuyor adeti...

canım bencede mide bulantısı için biraz erken değilmi?
birde progestanı bende kullandım adetimden bir gün önce kahverengi leke gelmişti bende de ama ilacın prospektüsünde zaten bu yazıyor ara ara lekelenmeler diye oku istersen
inşallah hamilesindir

merhaba arkadaşlar bende kullanıyorum progestanı baş dönmesi uyku ve mide bulantısı yapıyor malesef yan etkisi çok olan bi ilaç arkadaşım bencede bekle derim adetini daha çok erken ama umarım hamişsindir.benimde adet günüm bugün.dün dayanamayıp test yaptım akşam silik bir ikinci çizgi çıktı.çatlatma iğnesi olmuştum 12 gün önce.bugün sabah israrıyla tekrar yaptım test yine akşamkinden daha az belirgin bi silik çizgi çıktı.kan testi yaptırmak istiyorum ama erken diye düşünüyorum.bilmiyorum.

meleğim hayırlı olsun herahlde hamilesin banada umut oldun arkadaşım bende temmuzda çatlatma iğnesi olucammm du et bizlerede...

:uhm:kızlar yardım edin ne olur ya benim beş gündür midem bulanıyor başım dönüyordu ve bugünde kahverengimsi bir leke gelmiş çok az bir kaç damla acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa benim hüsnükuruntum mu ben şu anda dr kontrolündeyim ve hamile kalacağım günleri söylemişti tam 4 gün oldu o önemli günleri geçireli acaba hamile miyim ya varsa bile bir haftalıktır en fazla hemde progeston diye ilaç vermişti onu kullanıyordum yardım edin ya ne olur
yani canım hamilesen bile hamilelik belirtileri için çok erken zannediyorum yumurtlama günün geçeli 4 gün olmuş inşallah hamilesindir 1 hafta daha bekle kanda beta hcg baktır olmadı eğer adet gününü beklemek istemiyorsan hayırlısı olsun

X