Ovitrelle mi Pregnyl mi ?

meraba bende çok zor buldum bu ay aşılama olacaktım ignelerım hazırdı ama şükür ihtiyacım kalmadı hamıleyım keske ıhtıyacı olan bırıne verebılsem elımde kaldı bozulacak dıe korkuyom

canım eğer elinde kalacaksa buzdolabında sakla,yada aldığın eczaneye versen almazmı?bende bu zamana kadar iki defa çatlatma iğnesi kullandım ilki ovitrelle ydi kısa ve kıl kadar bi ucu var,doktorum onu koluma vurmuştu.Geçen ayda aşılamam oldu yumurtayı çatlatmak için pregnly verdi,bu canımı acıttı kalçadan vurulunca kaç gün öyle agrı yaptı.Acaba bu iki ignenin her yerde fiyatı aynı değilmi,ben ovitrelleyi 80,pregnyl nin tanesi 12 di biz iki tane aldık 24 milyon verdik.Sonuç ikisin dede hamile kalamadım..senağlama

merhaba arkadaşlar 15 aydır gebe kalamıyorum. Doktora gittim pregnyl iğne verdi iğnenin ardında 24 saat geçince ilişkiye girin dedi. Ama benim anlamadığım siz aşılamadan bahsetmişsiniz. Ben de öyle bir durum yok. Aşılama nedir? Bir de cesaretinize hayran kaldım ben kalçadan vurulacam diye strese girdim, siz göbekten filan diyorsunuz. Ben film bile çektirmeyi reddettim, nolucak benim halim bilmiyorum. Bu iğne işe yarar mı ki? Ben de hormon dahil hiç bir olumsuzluk bulunmadı, yumurtam da çatlıyormuş o halde neden verildi acana beni bu konuda bilgilendirir misiniz?

canım inşallah güzel haberlerini alırız ben ikinci denememde preglyn vuruldum ve hamileyim allaha şükür

arkadaslar selam

ovitrelle yi dun hemsire bana koldan vurdu bu ne ilacıymıs falan diye evirdi cevirdi oncesinde bilmiyordu ne ilacı oldugunu siz gobekten vurulmaktan bahsediyorsunuz benimki yanlısmı oldu acaba ? nolur fikri olan yazsın endiseliyim su ada :KK43:(

Arkadaşlar 20 gün sonra tedavimiz başlıyor ancak piyasada pregnyl bulamıyoruz. Ovitrelle bulabildik ancak. Bu iki iğnenin etken maddeleri farklı ancak işlevi aynıymış. Hangisi daha etkilidir acaba? Ovitrelle kullanan var mı?

Canım meraba ben aşılama tedavisi sırasında çatlatma iğnesi olarak ovitrelle olmuştum pregnlide çatlatma iğnesi sanırım bi fark olacağını sanmıyorum ama içinin rahat etmesini istiyosan iki dakika doktorunu ara canım mutlaka bilgi verecektir sanaa.s.

arkadaslar selam

ovitrelle yi dun hemsire bana koldan vurdu bu ne ilacıymıs falan diye evirdi cevirdi oncesinde bilmiyordu ne ilacı oldugunu siz gobekten vurulmaktan bahsediyorsunuz benimki yanlısmı oldu acaba ? nolur fikri olan yazsın endiseliyim su ada :KK43:(

Canım meraba panik yapma .....göbekten yapılyo normalde ama benim arkadaşım kalçadan olyodu.. ben göbekten o hamile kaldı ben negatiftim:çok üzgünüm: düşün yani koldanda vurulyo merak etme sonuçta kana karışıyo hayırlı olsun bu arada

Arkadaşlar 20 gün sonra tedavimiz başlıyor ancak piyasada pregnyl bulamıyoruz. Ovitrelle bulabildik ancak. Bu iki iğnenin etken maddeleri farklı ancak işlevi aynıymış. Hangisi daha etkilidir acaba? Ovitrelle kullanan var mı?
canım ıkısının etken maddelerı aynı benım ılk denememde pregnıl yazmıstı dr um transfer yaptırdıgım kurum ovıtrelleyı tercıh edıyoruz deyınce onlar elımde kaldı ovıtrelle aldım gobekten yaptırmayı tercıh ettıgım ıcın ıyı oldu eger sosyal guvencenız varsa ovıtrelleyı kurumunuz oduyor

bende pregnly almıştım ama doktor ovitrelle vurulmamı istedi. bende onu aldım. göbekten vuruldum bende. benim canım çok acımıştı.

arkadaşlar bende aynı şeyleri yaşadım son aşılamamda 1 gün önce ovitrelle yazmıştı doktorum ertesi gün amerikaya gitti 2 gün sonra başka muayne eden dr. pregnyl yazdı açıklama olarakda bana yumurtalarınız çok fazla ovitrelle sizin için ağır olabilir sıkıntı yaratabilir hatta hastanede bile yatmak zorunda kalabilirsiniz dedi bende çok anlam veremedim ama söylediklerine 2 günde ne değişti anlamadım sonra pregnyl yazdı onu yaptırdım. aşılama tüp bebek resmen bir kazanç kapısına döndü insanların duygularıyla hayalleriyle oynuyorlar çok dikkatli seçim yapmak gerektiğine inanıyorum.

Ben hem pregnyl hem ovitrelle yaptırdım göbekten, ikisindede canım hiç acımadı, anlamadım bile. Yaptıracak olanlar endişelenmesinn diye yazmak istedim, çoğunlukla kendileri vuruyor iğneyi arkadaşların hatta, iğne tam yapılırken çok derin bir soluk alın. pregnyl göğüsümde şişlik ve karnımda ağrı yaptı ovitrelle de fazla bi rahatsızlık duymadım biraz bulantı var çok azda bel ağrısı ve sızlama oldu ilk iki gün ama ilk sefer ve ikinci sefer farkıda olabilirmi acaba diyorum bide ilk sefer daha çok yumurtam vardı, ikincide bir tane o yüzden yanıltmak istemem, ikincinin sonucunu bekliyorum inşallah pozitiftir.

ben bu ay klomen ve igne kullandım stres mide bulantısı yaptı bugün 16. günüm igne vurulalı ama adet düzensizligim vardı bilen varmı acaba igneden sonra eger gebe kalınmazsa adatmi olunuyo 16. günü aşan oluyomu

slm kimse kalmadımı acaba 2. aydan beri kimse yazmamış?bende pregnyl arayanlardanım.ama ilk sayfaları okudum 2008 de yazılmış pregnyl yumurtaları çatlatmıyo diye toplanmış dedikodusu varmış.bence dedikodu değil son kalanlardan iki tane bulmuştum.şubat ayının 27 sinde vuruldum 28'inde cumartesi günü aşılama oldu ama benim ağrılarım (yumurta çatlarken olan ağrılar) çarşamba günü oldu yani iğneyi vurunduğum gunun 6. günü.dr büyük bi ihtimal senin yumurtaların çarşamba günü çatladı dedi.gerçekdende 2005 yılında iğneyi vurulduğumda, hemen o gününün akşamında başlamıştı ağrım(benimki ağrıyla belli ediyo herkezin ağrımayabilir).bide ovitrelle diye bi iğne varmış onu kendimiz vuruyomuşuz karındanmış bilen varsa bana bilgi verebilirmi.buay da ihtiyacım olucak çünkü aşılamayla da olmadı:KK43:(

ben bu ay klomen ve igne kullandım stres mide bulantısı yaptı bugün 16. günüm igne vurulalı ama adet düzensizligim vardı bilen varmı acaba igneden sonra eger gebe kalınmazsa adatmi olunuyo 16. günü aşan oluyomu

selam nisa ben de klomen kullanıyorum ve yarın bitiyo iğneyi ne zaman vuruldun sen?? ve yumurtan kaç mm diiii??

slm kızlar bende bugun ovitrelle kullanacam ama nasıl yapcam galıba göbektenmış purogen gimi kullanılıyor yazarmısnız bılen varsa

canım o çatlatmsa iğnesı oluyo ve kalçadan vuruluyo ben pregnly vuruldum ağrısı oluyo yakıyo falan dediler ama bana hiç bişey olmaadı valla hiç anlamadım

X