Ovitrelle mi Pregnyl mi ?

kızlar merhaba,

dr bana klomen verdi ama sonrasıda bişey demedi adetin 5.günü kullan sonra bittince gel dedi. bende daha önce bilmediğim için sormadım klomen sonrası iğne mi yapılacak.. ????

elimde bir adet ovitrelle çatlatma iğnesi var arkadaşlar ihtiyacı olan özelden msj ata bilir
kullanmak nasip olmadan kendiliğimden hamile kaldım darısı tüm isteyenlerin başına

doktor ikinci seferdir bana oviterelle verdi bende koldan yaptırdım...göbekten korktum için..zaten doktorda belirtmedi..ilk vurluşumda karnım şişti acayip hamile gibi..ama bu sefer olmadı hiç değişiklik...acaba göbekten yapılsa daha mı etkili bu iğne..

elimde bir adet ovitrelle çatlatma iğnesi var arkadaşlar ihtiyacı olan özelden msj ata bilir
kullanmak nasip olmadan kendiliğimden hamile kaldım darısı tüm isteyenlerin başına

Merhaba canım iğnen hala duruyormu? bende bu ay iğne olacağım adetimin 2. günü bugün. 5. gün klomene başlıcam :KK43: 14 aylık evliyiz ama halaa bebiş yok :KK43:

pregnyl 5000 iğne tedaviden artmıştır ihtiyacı olan arkadaşlar 0544 379 83 13

Son düzenleme:
kızlar benim çatlatma iğnem ovitrelle ilk defa bu iğneyi kullandım ve sonucum pozitif:KK49:

mavi_58 merhaba ,

ovitrelle ile gebeliğiniz oluşmuş diye okudum. şu an ne durumdasınız diye merak ediyorum. ben de bugun vuruldum fakat komplikasyonları konusunda biraz endişeliyim..
bebek ve kendi saglıgınız umuyorum iyidir.. bana bu igne neden vuruldu bugun inanın bilmiyorum:)

günlerce gelişim takibi yaptılar sonunda ilk söyledikleri gibi iğne vurup geçtiler , önce büyümedi sonra büyüdü yumurtalıklar :) umarım gerçekten büyümüş de vurmuş olsunlar. zira doktorum gecikme olursa konuşalım dedi , gecikmeyi bekleyecegiz demedi , gecikme olmayacagından taraftı hatta diyebilirim :)

şu an vücuduma bu kimyasalı soktugum için rahatsızım ama Allah bir şeyleri vesile ediyordur diyerek , dua ediyorum.

Kizlar bnde yumurta olgunlastirmak icn gonal f yumurta catlatmak icinde ovitrelle vurundm bazi kisilerle knustum ovitrelle ile kalamadiklarini pregnyl dozu daha fazla olduu icin daha etkili oldugunu ve pregnly kullananlarn ilk ay hamile kaldiklarni soyluyor sizce bu dogru bnim cok moralim bozuldu da

Sevgili arkadaşlar ben hepsinden de defalaaaaarca vuruldum baya tecrübeliyim sizlere yardımcı olayım :) bir kere her iki îğne de aynı görevde ,birini kullanan hamile kalabilir diye bi şe yok:) pregnyl hamile bayanların idararundan alınan beta hcg hormonundan alınıp yapılıyor ve çok daha ucuz 10 tl..genellkle 2 doz yani 10 binlik yapılır,ilaç hassasiyeti olana tek doz da yapılabilir.ovitrelle 75 tl..tek farkı içeriği ve kullanım kolaylığı..ovitrelle kol bacak göbek nereyi istiyorsanız kendiniz vurabilirsiniz.pregnyl muhakkak hemşire kalçadan yapmalı.acilde istediğîniz saat yaptrabilşrsiniz.îkisinn etkisi de aynı hiç şüpheniz olmasın .bu arada burada bu iğnelerin amacını bilmeyen insanların doktorlarına çok şaşırıyorum neden açıklamazlar ki ?lütfen sizler aklınıza geleni sorun,çoğumuz da özel dr lara gidiyoruz,5 dakikalığına bir sürü para veriyoruz bi zahmet bu iğne neden yapılır açıklasınlar!arkadaşlar ben 3 aşılama 2 tüp yaptrdım...kimyasal gebelik, diğer tüp de kese gördüm kalp atışı duyamamdım kürtajla alındı...çok şey yaşadım,sordu olan varsa tip aşılama ,ilaçlarla ilgili ,seve seve yardımcı olabilirim.özelden yazışabiliriz ,tel de de görüşebiliriz...

Sevgili arkadaşlar ben hepsinden de defalaaaaarca vuruldum baya tecrübeliyim sizlere yardımcı olayım :) bir kere her iki îğne de aynı görevde ,birini kullanan hamile kalabilir diye bi şe yok:) pregnyl hamile bayanların idararundan alınan beta hcg hormonundan alınıp yapılıyor ve çok daha ucuz 10 tl..genellkle 2 doz yani 10 binlik yapılır,ilaç hassasiyeti olana tek doz da yapılabilir.ovitrelle 75 tl..tek farkı içeriği ve kullanım kolaylığı..ovitrelle kol bacak göbek nereyi istiyorsanız kendiniz vurabilirsiniz.pregnyl muhakkak hemşire kalçadan yapmalı.acilde istediğîniz saat yaptrabilşrsiniz.îkisinn etkisi de aynı hiç şüpheniz olmasın .bu arada burada bu iğnelerin amacını bilmeyen insanların doktorlarına çok şaşırıyorum neden açıklamazlar ki ?lütfen sizler aklınıza geleni sorun,çoğumuz da özel dr lara gidiyoruz,5 dakikalığına bir sürü para veriyoruz bi zahmet bu iğne neden yapılır açıklasınlar!arkadaşlar ben 3 aşılama 2 tüp yaptrdım...kimyasal gebelik, diğer tüp de kese gördüm kalp atışı duyamamdım kürtajla alındı...çok şey yaşadım,sordu olan varsa tip aşılama ,ilaçlarla ilgili ,seve seve yardımcı olabilirim.özelden yazışabiliriz ,tel de de görüşebiliriz...
Selam canim yazini okudum inşallah bebegine kavusmussundur. Ben de bir senedir bebek istiyorum herhangi bi sorun yok sadece yumurtsm cok gelismiyordu gecen ay femara kullandim olmadi bu ay yine femara kullandim 18 ve 20 mm yumurtam oluşmuş ovitrelle igne oldum gecen pazartesi yani 6 gün önce. Herkes igneden sonea su oldu bu oldu diye yazmis bende herhangi bir sey yok simdilik erken oldugu icin mi yoksa tutmadi mi. Sen neler yasamistin igneden sonra anlatir misin

Selam canim yazini okudum inşallah bebegine kavusmussundur. Ben de bir senedir bebek istiyorum herhangi bi sorun yok sadece yumurtsm cok gelismiyordu gecen ay femara kullandim olmadi bu ay yine femara kullandim 18 ve 20 mm yumurtam oluşmuş ovitrelle igne oldum gecen pazartesi yani 6 gün önce. Herkes igneden sonea su oldu bu oldu diye yazmis bende herhangi bir sey yok simdilik erken oldugu icin mi yoksa tutmadi mi. Sen neler yasamistin igneden sonra anlatir misin
Merhaba arkadaşlar, eşim de reprezant olduğu için aradaki farkı çok iyi biliyorum ve doktorumuz anlatmıştı. Pregnyl gebe kadınların hormonundan üretilir ancak ovitrelle DNA teknikleri ile üretilmiş tıbbi bir üründür. dolayısıyla etken maddesindeki teknolojik durum ve etki bakımından ovitrelle daha etkili ve fiyatlı bir üründür. Ha pregnyl kötü müdür ? Hayır. Sadece ovitrelle daha teknolojiktir. İyi günler dilerim.

X