Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

kızlar beni de aranıza alırmısınız
bende 82 kilo ile bu pazartesi başladım şuan 4 gün oldu ve 80kilo cıkıyorum bende55-60kilo olmak istiyorum dogum yapalı 4 ay oldu kızım günde 2-3 kez anca emiyo

kızlar bide size gün içinde yediklerimi yazsam yorum yaparmısınız

1 günlük genel menüm:
sabah 1 büyük bardak ılık su
ardından 2 galete 1 domates-salatalık
1 k.kutusu kadar peynir

ara: 1 elma

öğle: 1 kase çorba
1 tabak kıymalı yemek(sebze genelde)
yoğurt

ara : 1 galete veya elma

akşam: 1 kase corba
1 tabak sebze yemeği
bol za yağlı salata

ara: galete veya elma

veee 2 litreden fazla su emzirdiğim için sakarin kullanamıyorum o yüzden çay kahve hiç içmiyorum arada bitki çayı sadece bide öğlen kıymalı sebze yerine yogurtlu kereviz yedim cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

merhaba kızlar ne güzel azminizi kutlarım
serince yediklerin gayet güzel canım çok falanda degil üstelik nerden çıkartıyorsun bol bol sıvı alki sütün azalmasın bebişimiz sütsüz kalsın istemeyiz demi geç olsun ama güç olmasın bir günde alınmıyoki bu kilolar bu kadar acele etme bence yavaş yavaş canım küçücük bebişin varmış bak dikkat et kendine bence ,
yorum yaptım diye kızarmsıın bilmem ama burayı okumadan gecemiyorum bende bu günlerde tam azimlenmişken aman aman nazar degmesin devam yola bakalım
hadi hep beraber çıtır hanımlar olmaya

çikolatammm sen geldine de beni okudun bir de teşekkür attın ha nerdesin sen tatlım yazsana bişiler nasılsın evlilik nasıl evlenince kilo aldınmı canım cım nasıl gidiyo
kızlar biz buranın eski müdavimlerindeniz uzzun zamandır girmesek te ne günlerimiz geçti buralarda ah ah azıcık zayıflayınca unuttuk kilolar geldi hopppp geri hatırladık

çikolatacım canım benim 14 kilo verip yedisini geri aldım kız tam bir facia hemen başladım bu hafta valla anca toparlanabildim ev tadilat hastalık derken neyse kendime çeki düzen vermenin zamanı geldide geçiyor aaa pantolonlarımın içinde rahat hareket edemiyorum bu hafta başladım çok ta güzel gitti dün akşamaki baklavaya kadar heheheh neyse tartılacagım bir bakalım vermişmiyim canım cım bende böyle yogun bir sene oğluşlar var malum biri birinci sınıf biri 4. sınıf ikisininde zor zmanları yani rabbim herkese kolaylıklar versin
çikolatam çok öpüyorum şekerim buraları çok sensiz bırakma tamam mııııı

çikolatammm sen geldine de beni okudun bir de teşekkür attın ha nerdesin sen tatlım yazsana bişiler nasılsın evlilik nasıl evlenince kilo aldınmı canım cım nasıl gidiyo
kızlar biz buranın eski müdavimlerindeniz uzzun zamandır girmesek te ne günlerimiz geçti buralarda ah ah azıcık zayıflayınca unuttuk kilolar geldi hopppp geri hatırladık

[/B][/COLOR][/QUOTE] çikolatacım canım benim 14 kilo verip yedisini geri aldım kız tam bir facia hemen başladım bu hafta valla anca toparlanabildim ev tadilat hastalık derken neyse kendime çeki düzen vermenin zamanı geldide geçiyor aaa pantolonlarımın içinde rahat hareket edemiyorum bu hafta başladım çok ta güzel gitti dün akşamaki baklavaya kadar heheheh neyse tartılacagım bir bakalım vermişmiyim canım cım bende böyle yogun bir sene oğluşlar var malum biri birinci sınıf biri 4. sınıf ikisininde zor zmanları yani rabbim herkese kolaylıklar versin
çikolatam çok öpüyorum şekerim buraları çok sensiz bırakma tamam mııııı[/B][/COLOR][/QUOTE]

cnm oncelikle hastaliklardan kurtulmussundur insallah diyorum ve gecmis olsun demek istiyorum...
canim niye o kadar aldin geri sen de benim gibi...:KK43: cok uzuldum..halbuki ne emek vermistin,hatirliyorum. insallah azimle tekrar verirsin..
ben evlendim iste,mutluyum Allah a sukurler olsun,arada sorunlar yasasak da... ben de verdiklerimin bircogunu geri aldim,tekrar baslayali 1 hafta oldu ve 1 kilo vermisim...spora filan gidiyorum,bakalim insallah artik hedefe ulasmak istiyorum.yeter bu surunceme degil mi ama..
cok opuyorum cnm

kızlar ben de geldim aranıza çünkü bugün 99 kilo oldum yeniden inanılır gibi değil ama bir haftada 2.6 kilo aldım
su mu yağ mı bilmem ama hepsi bende işte sonuçta

sanırım hepimiz burayı bıraktıktan sonra yanlışlar yaptık bahaneler sığındık ve kilo aldık hadi eskisi gibi destek olup birbirimize kurtulalım şunlardan

Slm bu gün ben yoğunluktan birtek kahvaltı yapabildim harekette yapamıycam
sabah bir dilim kepekli ekmek,peynir iki zeytin, birazcık reçel az şekerli çay
reçelden tadımlıkta :eek:olsa vaz geçemiyorum sonra tatlı krizim tutup saldırmıyımcokacimcoook diye tadından mahrum etmiyorum kendimi

arkadaslar bisey sorcam dun karnabahar yemistim bana cok gaz yapio bugun tartildim 200 gram fazla ciktim diyeti bozmadim siskinlik gazda tartida deismeye neden olurmu?

dün 59,5 olmuşum diye üzülüyodum bugün tekrar tartıldım biraz önce. bi sürü su falan içmiştim sabahan beri ama dayanamadım yine de tartıldım-tatlicadiarzu- ve sonuç...

tekrar 59hihoyyyt nasıl mutlu oldum anlatamam vallahi tüm motivasyonum geri geldia.s.

canım mamada veriyorum günde 2-3 kez anca emiyo beni
yani bu dietle zayıflarmıyım sizce sanki bana cok yiyiyorum gibi geliyo
CADIARZUcokacimcoookCADIARZU
Tabiki zayıflarsınız bu diyetle, bizlerde farklı şeyler yapmıyoruz bebek :emir_bebek:emzirmenizde engel degildir herhalde süt için gerekli olan bol sebze ve suymuş zaten
ben doğum yaptığımda 15 yıl öncesi bilinçlide degildim milletin aklına uyup,götürdüm kötükedihüsokompostoları tatlıları sütüm olacak güya sütden ziyadesenağlama kilo oldu.

arkadaslar bisey sorcam dun karnabahar yemistim bana cok gaz yapio bugun tartildim 200 gram fazla ciktim diyeti bozmadim siskinlik gazda tartida deismeye neden olurmu?[/QUOTE
Muhtemelen gazdır bendede şişkinlik oldumu fazla çıkarım ,
ayrıca karnıbaharın gaz yaptığınıda bilmiyordum

arkadaslar bisey sorcam dun karnabahar yemistim bana cok gaz yapio bugun tartildim 200 gram fazla ciktim diyeti bozmadim siskinlik gazda tartida deismeye neden olurmu?[/QUOTE
Muhtemelen gazdır bendede şişkinlik oldumu fazla çıkarım ,
ayrıca karnıbaharın gaz yaptığınıda bilmiyordum

lahana karnabahar turu seyler bende gaz yapio cok bazi kisilerde yapmayabilir sanirim bunyeye gore deisio ne zaman karnabahar veya lahana yesem gaz ve siskinlik oluyo gobisim cikioa.s

merhaba .son 4 gündür hastayım ve bundan ötürü kilo verdim.eskiden hasta olsamda hızlı kilo versem diye düşündüm ancak korkunç bir şey.bağırsak enfelsiyonu geçirdim,ağrısı,bulantısı...çok çok kötü.yani daha önce düşündüklerim hiç sağlıklı değilmiş.isteyerek olmadığını belirtmek isterim

kızlar ya ben bugün çok kötü şeyler yedim.cokacimcoookçok pişmanım.
sabah:1 poğaça - 1 bardak tek şekerli çay
1 elma - 1 portakal - 1 fincan tek şekerli nescafe

öğle: kocaman bir börek hemde yağlı,peynirlikötükedihüso
şu anda midemde bir kalıp hamur varmış gibi dolaşıyorum,işyerimde.midem bulanıyor.:bbo:pis boğazımı tutamadım yine.napıcam ben yaaaa.senağlama

şu anda midemde bir kalıp hamur varmış gibi dolaşıyorum,işyerimde.midem bulanıyor.:bbo:pis boğazımı tutamadım yine.napıcam ben yaaaa.senağlama

önümüzdeki birkaç gün sadece salata ve haşlama beya et yemeye çalış şekerden ve hamurişinden uzak dur bence çok sorun olmaz bir daha da bu kadar biraraya getirme hepsini ayda 1 hepsinin tadına bak

pişmamlık duyma bi dahakine biraz daha iradeli ol.afiyet olsun akşam hafif ye nolcak.azimle bu kadar kilo vermişsin bunu kaçamak olarak düşün

önümüzdeki birkaç gün sadece salata ve haşlama beya et yemeye çalış şekerden ve hamurişinden uzak dur bence çok sorun olmaz bir daha da bu kadar biraraya getirme hepsini ayda 1 hepsinin tadına bak

canım hamurişinden bir uzak durabilseydim,şimdiye kadar çoktan vermiştim kilolarımı.ekmek yemeden karnım doymuyor sanki.öğle ve akşam mutlaka 2 dilim kepekli ekmek yiyiyorum.birde çiklolataya bayılıyorum.ben böyleyim işte.:mymeka:

pişmamlık duyma bi dahakine biraz daha iradeli ol.afiyet olsun akşam hafif ye nolcak.azimle bu kadar kilo vermişsin bunu kaçamak olarak düşün

akşama birşey yiycek hiç halim yok vallahi canım.birde kabızlık sorunum var,:1no2:2 gündür çok şiştim. birde böreği yedim göbeğim sanki hamile kadınlar gibi duruyor şuanda.kafamçokkarıştı

akşama birşey yiycek hiç halim yok vallahi canım.birde kabızlık sorunum var,:1no2:2 gündür çok şiştim. birde böreği yedim göbeğim sanki hamile kadınlar gibi duruyor şuanda.kafamçokkarıştı

Tatlım kabızlık sorunun varsa sinameki çayı içebilirsin ya da form çayı..Hem bağırsakların temizlnemiş olur hemde göbişin şişkinliği biraz iner..Özellikle sinameki tavsiye ederim kesin çözüm a.s.

X