Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

sinameki anlık çözümdür sakın sürekli kullanmayın bağırsak tembelliğine yol açar ve çok daha fazla ağrı çekersiniz

bağırsaklarınız için kuru erik ve kayısı incir gibi bol lifli besinler ve ılık su için bol bol
beslenmenizde lifli gıda bulundurursanız bağırsaklarınız düzene girer

ssabah ac karnina kurukayisi ustune ilik su o zaman rahat cikiosun ve duzene girio
bide haftada bir odul verin kendinize die duydum acaba kilo vermemizi duraklatirmi

tatlım kabızlık sorunun varsa sinameki çayı içebilirsin ya da form çayı..hem bağırsakların temizlnemiş olur hemde göbişin şişkinliği biraz iner..özellikle sinameki tavsiye ederim kesin çözüm a.s.

kukuruzcum ben bu 11 kiloyu verirken lipton form plus çayini ve yeşilçayi çok içtim içinde sinemekide var.1 haftadir içmiyorum.artik vücudum alişti herhalde.kabizliğima çözüm olmuyor canim.

kukuruzcum ben bu 11 kiloyu verirken lipton form plus çayini ve yeşilçayi çok içtim içinde sinemekide var.1 haftadir içmiyorum.artik vücudum alişti herhalde.kabizliğima çözüm olmuyor canim.

canim onbir kiloyu ne kadar zamanda verdin ekstra bisey kullandinmi nasil bi diyet yaptin?a.s.:1hug:

arkadaslar bu aralar moralim bozuk haliyle canim hep zararli seyler cekio bazilari kilo verir sinirleri bozuk oldugunda bende kilo alirim abur cubura duserim daha dietimi bozmadim ama aklimdan neler gecior neler bir bilseniz az once ton balikli salata yedim burger kingten ama mis gibi patates kizartmasi whopper falan nasil koktu nasil zor tuttum kendimi sizinde moraliniz bozuk oldugunda boyle oluyomusunuz?
bide sabah tartildim 200 gr almisim ama hic diyetimi bozmadim karnabahar yemistim karnim davul gibi siskinlikten oyle cikti deilmi arkadaslar?

2 gündür benim de moralim bozuktu canım dünden beri 1 kutu toblerone çikolatayı bitirdim:eek: ama pişman değilim özlemişim çikolata yemeyi:sm_cool: karnın şiş olduğu içindir canım bozma moralinia.s.

canim onbir kiloyu ne kadar zamanda verdin ekstra bisey kullandinmi nasil bi diyet yaptin?a.s.:1hug:

canım extra hiçbir şey kullanmadım.sporda yapamıyorum,hiç vaktim olmuyor.işyeri evime uzak mecburen arabayla gidip geliyorum.sabahları kahvaltı yapmadım,öğleye kadar meyve yedim,nescafe içtim,form çayı,yeşilçay içtim.
öğlenleri mutlaka 2 dilim kepek ekmeği,bazen çorba,bazen sebze yemeği,bazen yoğurt(yani herşeyden az miktarda yedim,genelde yemekleri az zeytinyağlı yaptım,tuzu hiç kesmedim,tansiyonum düşüyor))
akşamlarıda iki dilim kepek ekmeği mutlaka yedim(çünkü ekmeksiz karnım doymuyor.)genelde kuru kayısı,sütlü tatlı,dondurma her canım istediğinde yedim.çayı kahveyi şekersiz içtim sadece.karnım acıkırsa 1 avuç beyaz leblebi yiyiyordum,tok tutuyordu.
anlayacağın her şeyden az miktarda yedim.

nisanın 2sinde başladım 72 kilo ile,bayramdan 1 gün önce tartıldığımda 59,800 kg. dım.bayramda tatlılara hayır diyemedim.1 kilo aldım.şimdi tekrar çıpınıyorum(deli gibi çikolata ve börek yiyerek)kötükedihüsokafayı yiycem.kilo takıntı oldu bende yaaaa.ama yaşım 30 ve 10 yaşında 1 oğlum var.küçük gösteriyorum.oğlumu gören kardeşinmi diyor.neyse çok uzattım ben.kolay gele kızlar.:dance:

Bende morali bozuk olunca yiyenlerdenim, hemde tıka basa sanki sıkıntımı yemekle bastırırım.
Kızlar ben sabahları sirkeli ılık su içtigimden beri bağırsaklarım çok rahat düzenli olarak çıkabiliyorum
Bu gün öglende sadece bir tabakkıymalı kapuska yedim sonrası bir elma.

bugün doğru düzgün bişi yemedim..
sabahtan beri yediğim şeyler patlamış mısırları sanki birleştirmişler gibi yuvarlak diet bisküviler oluyo ya onlardan yarım paket, birazcık çikolata, 1 mandalina, 3 biber dolması (biberler küçüktü baya) ve yoğurt, bol bol su. açım ama canım istemiyo bişi yemek:1no2:

canım extra hiçbir şey kullanmadım.sporda yapamıyorum,hiç vaktim olmuyor.işyeri evime uzak mecburen arabayla gidip geliyorum.sabahları kahvaltı yapmadım,öğleye kadar meyve yedim,nescafe içtim,form çayı,yeşilçay içtim.
öğlenleri mutlaka 2 dilim kepek ekmeği,bazen çorba,bazen sebze yemeği,bazen yoğurt(yani herşeyden az miktarda yedim,genelde yemekleri az zeytinyağlı yaptım,tuzu hiç kesmedim,tansiyonum düşüyor))
akşamlarıda iki dilim kepek ekmeği mutlaka yedim(çünkü ekmeksiz karnım doymuyor.)genelde kuru kayısı,sütlü tatlı,dondurma her canım istediğinde yedim.çayı kahveyi şekersiz içtim sadece.karnım acıkırsa 1 avuç beyaz leblebi yiyiyordum,tok tutuyordu.
anlayacağın her şeyden az miktarda yedim.

nisanın 2sinde başladım 72 kilo ile,bayramdan 1 gün önce tartıldığımda 59,800 kg. dım.bayramda tatlılara hayır diyemedim.1 kilo aldım.şimdi tekrar çıpınıyorum(deli gibi çikolata ve börek yiyerek)kötükedihüsokafayı yiycem.kilo takıntı oldu bende yaaaa.ama yaşım 30 ve 10 yaşında 1 oğlum var.küçük gösteriyorum.oğlumu gören kardeşinmi diyor.neyse çok uzattım ben.kolay gele kızlar.:dance:
:nazar:masalla canim iyi kilo vermissin kilo takintisi bendede var sorma canimcim bi kilo bisey deil verirsin insalla bende 57 e inerim bozmadan diyeti aklim bu aralar hep abur cuburda moral bozuk olunca direkt canim bunlari cekiookafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

2 gündür benim de moralim bozuktu canım dünden beri 1 kutu toblerone çikolatayı bitirdim:eek: ama pişman değilim özlemişim çikolata yemeyi:sm_cool: karnın şiş olduğu içindir canım bozma moralinia.s.

:icecream:afiyet seker olsun canim bende kahvenin yaninda bi tane lokum yedim gerci cikolatanin yerini tutmaz ya cikolataya elimi sursem kesinlikle bitmeden birakamiorum o yuzden uzak durmaya calisiorum canim sorma karnim davul gibi isin kotusu bu aksamda karnabahar haslamasi yicem cunku bozulcak atmayada kiyamam artik bi kac gun tartilmicam karnim sisligi gaz gidene kadar benneyaptımkia.s.

.kızlar birşey soracam ben hiç kalori hesabı yapmadım.bugün yapmak istedim.çok karışık geldi bana.mesala ben taze fasülye yedim.kalori cetvelinde fasulye diye geçiyor. buharda pişmişini mi kastediyor acaba.çünkü fasulyeye domates soğan yağ salça konuluyor.bunlar girince daha kalorili olmaz mı.domatesi sıvı yağı ayrı mı hesaplamak laz5m.birde 100 gr üzerinden hesaplanıyor.ben 3 kaşık pilav kaç gr yuvarlak olarakmı hesaplayacam.kafam karıştı.

selamlarr cnlarr :) aksam kabak yemeği ve salata yedım ve bugunu kapattım kızlar kazasız belasız bozmadan darısı haftasonunun basına :p sizler neler yediniz

mrb arkadaşlar.yeni gelen arkdaşlar armıza hoşgeldiniz.bende diyete devam ama bugün birazcık kaçtı.hergünsabah nivea cdsini yapıyoruz.kondisyon bisikleti sürüyoruz.bol su lahana kürü ve ela sirkeli su iöçiyorum.amaaa o bana zayıflayamazsın diyen komşum alt katımızda oturuyo.o zayıflayamazsın deyip üstüme geliyo.bu sefer yürüyüş yapıyorum bu seferde kızı çok ses geliyor aşağıya diyor.ööööff bıktım be hepsi arıza onların.
neyse ne deikleri umrumda değil ben diyetimide sporumada yapıyorum yapacamda. ama asıl konum şu ben lk-carnitin almaya karar verdim inşallah siparirşi verecm. bi marka buldum.ibrahim saraçoğluy ve ender saraç tavsiye ediyolar.haydi arkadaşlar azmin elinden hiç bilşey kurtulmazmış.azmedelim başaracağız inşallah.ha bu arada 92 idim 90 olmuşum.ama hala çooook var.

senağlamamrb arkadaşlar.yeni gelen arkdaşlar armıza hoşgeldiniz.bende diyete devam ama bugün birazcık kaçtı.hergünsabah nivea cdsini yapıyoruz.kondisyon bisikleti sürüyoruz.bol su lahana kürü ve ela sirkeli su iöçiyorum.amaaa o bana zayıflayamazsın diyen komşum alt katımızda oturuyo.o zayıflayamazsın deyip üstüme geliyo.bu sefer yürüyüş yapıyorum bu seferde kızı çok ses geliyor aşağıya diyor.ööööff bıktım be hepsi arıza onların.
neyse ne deikleri umrumda değil ben diyetimide sporumada yapıyorum yapacamda. ama asıl konum şu ben lk-carnitin almaya karar verdim inşallah siparirşi verecm. bi marka buldum.ibrahim saraçoğluy ve ender saraç tavsiye ediyolar.haydi arkadaşlar azmin elinden hiç bilşey kurtulmazmış.azmedelim başaracağız inşallah.ha bu arada 92 idim 90 olmuşum.ama hala çooook var.senağlamasenağlama

selamlar kızlarrr ben yine geldimm bir hafta daha geçti ve ben 1 kiloma daha veda ettim :dance: bugün regl oldum o yüzden diyete birkaç gün ara veriyorum. Sonra yine tam gaz ileriii :dance:

Amin canım darısı hepinizin başınaaa pzt 68 ile gittim okula, bu sabah 66,8 gibi bir kilodaydım ama tartım dijital değil ondan tam kilo veremiyorum ben 1 kilo verdim diye yuvarlak söylüyorum kiloyu kaydirigubbakcemile3

Nasıl bir diyet uyguladım sorusuna cevaben de şunu söyleyeyim. Ender Saraç'ın 3 günlük diyet listesi var. Onu uyguladım tam anlamıyla olmasa da arada kaçamaklar olsa da uygulamaya çalıştım. Öğrenci olduğum için öğünleri tam uygulayamadım ama her gün 4o dk sporumu aksatmadan yaptım.

1.GÜN:

*Sabahtan öğlene kadar ılık yeşil elma kompostosu

Hazırlanışı:-Dilimlenmiş 3 adet kabuklu yeşil elma

-3-4 adet kabuk tarçın

-5-6 adet karanfil

-10-15 adet kuru üzüm

Bütün malzeme kaynatılıp ılıtılacak.Blenderdan geçirilebilir.Mutlaka ılık olarak tüketilecek

*Öğlenden gece yatana kadar lahana çorbası

Hazırlanışı:-Küçük bir bütün beyaz lahana

-1baş soğan

-3-4 diş diş sarımsak

-1demet maydanoz

-Birkaç adet sivrbiber

-1çay kaşığı kimyon

-1çay kaşığı zerdeçal

-1 tatlı kaşığı zencefil

-2-3 tatlı kaşığı zeytinyağı

*Ayrıca gün boyunca bol bol ılık sıvılar alınacak.Rezene çayı ,yeşil çay tercih edilirse daha iyi olur.

2.GÜN:

Gün boyunca sadece çiğ gıdalar tüketilecek

*Sabah: 2 adet yeşil elma ve 2 adet salatalık

*Öğlen: Bol yeşil salata (içinde kesinlikle domates olmayacak!Roka ve tere tercih edilirse iyi olur)

6-7 kaşık yağsız yoğurt

*İKİ SAATTE BİR YEŞİL ELMA VE SALATALIK YENECEK

*Akşam: Yarım kilo kadar hafif haşlanmış kabak

2-3 kaşık yağsız yoğurt

*Yatmadan önce:yeşil elma

3.GÜN:

*Sabah: 1 Büyük bardak yarım yağlı süt

2-3 adet ceviz içi

*Ara :Yeşil elma

*Öğlen: Az zeytinyağı ile haşlanmış yarım kilo kadar kabak

6-7 kaşık yağsız yoğurt

*Ara: 2-3 avuç Taze lor peyniri ya da yağsız başka bir çeşit peynir

*Akşam:Soğan-sarımsakla pişirilmiş tazefasülye,brokoli ya daıspanak gibi yeşil bir sebze

*Yatmadan önce: 2-3 adet kivi

BOL ILIK SIVI(REZENE ÇAYI YEŞİL ÇAY GİBİ)ALMAYI UNUTMAYALIM!

Benim uyguladığım diyet bu. Umarım faydalı olur size de :kahve:

ben pek zorlanmadım, okula sabahın köründe gittiğim için kahvaltı diye yazanları ancak uyandıktan 2-3 saat sonra yiyordum, kahvaltının yokluğunu hissetmedim o yüzden. sadece akşamları yoğurtla ya da çorba ile 1-2 kepekli galeta yedim o kadar, 3. gün zaten lor vardı afiyetle yedim kaydirigubbakcemile3

ben pek zorlanmadım, okula sabahın köründe gittiğim için kahvaltı diye yazanları ancak uyandıktan 2-3 saat sonra yiyordum, kahvaltının yokluğunu hissetmedim o yüzden. sadece akşamları yoğurtla ya da çorba ile 1-2 kepekli galeta yedim o kadar, 3. gün zaten lor vardı afiyetle yedim kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5 bravo canim iyi dayanmissin ben bu gece dayanamadim bi adet maviyesil light sutlu karamelli biskuviden yedim canim 147 kalori yaziodu umarim diyetimi etkilemezz a.s.

X