Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

arada öyle kaçamaklar oluyor zaten, ben geçen gün hiç canım çekmemesine rağmen evdeki ekmeğin kokusu öyle bir geldi ki burnuma buram buram sanki aylardır açım da ilk defa ekmek gördüm kaydirigubbakcemile3 ucundan kopardım yedim, kesmedi canım inanılmaz tatlı istedi kellogs kbar yedim bir tane üstünde 90 kalori yazıyor, içindekiler kısmında 85, anlamadım ne iş. höplettim gitti kaydirigubbakcemile3

arada öyle kaçamaklar oluyor zaten, ben geçen gün hiç canım çekmemesine rağmen evdeki ekmeğin kokusu öyle bir geldi ki burnuma buram buram sanki aylardır açım da ilk defa ekmek gördüm kaydirigubbakcemile3 ucundan kopardım yedim, kesmedi canım inanılmaz tatlı istedi kellogs kbar yedim bir tane üstünde 90 kalori yazıyor, içindekiler kısmında 85, anlamadım ne iş. höplettim gitti kaydirigubbakcemile3

a.s.canim benim afiyet seker olsun oyle canim benim bazi seyler burnumda tutuyoo tvde falan goruyorum borekler pilavlar makarnalar daha bi suru ozledigimiz yicekler insallah kilolarimiz gitsin yicez onlardan olculu olarak iple cekiorum o gunleri canim bazen bikkinlik gelio hele moral bozuk oldugunda diyet hic cekilmio canimcima.s.

sorma tatlım yaa, artık yediklerimi sayar oldum, bunun kalorisi ne kadarmış, şunu fazla kaçırdım kısmam lazım falan. kendi kendime kaynana kesildim kaydirigubbakcemile3 Ama dün dayanamadım regl olacağım için çok tatlı istiyordu canım ve 1 porsiyon profiterol yedim :tomato: Sonradan çok kızdım kendime neden kaçırdın ölçüyü diye, ama ne yapayım hormonlarım suçlu hakim hanım :eek: İnşallah diyetsiz geçen bu günlerimde kilo almam da gerisi kolay zaten düzene oturdu her şey. Sana da afiyet bal şeker olsun canım demekki canın istemiş ki yemişsin yarasın :lepi:

sorma tatlım yaa, artık yediklerimi sayar oldum, bunun kalorisi ne kadarmış, şunu fazla kaçırdım kısmam lazım falan. kendi kendime kaynana kesildim kaydirigubbakcemile3 Ama dün dayanamadım regl olacağım için çok tatlı istiyordu canım ve 1 porsiyon profiterol yedim :tomato: Sonradan çok kızdım kendime neden kaçırdın ölçüyü diye, ama ne yapayım hormonlarım suçlu hakim hanım :eek: İnşallah diyetsiz geçen bu günlerimde kilo almam da gerisi kolay zaten düzene oturdu her şey. Sana da afiyet bal şeker olsun canım demekki canın istemiş ki yemişsin yarasın :lepi:

kötükedihüsoregl zamani icimizdeki tatli canavari cikio naapalim olcak o kadar canim gerci bilirsin sende ama moralin bozulmasin regl donemi sakin tartilma sislik oluyo ya fazla cikarsin moralin bozulur biraz daha sabir bes kilon kalmis onuda verirsin evelalllah canimcim birbirimize destek ola ola istedigimiz kiloya incez insalla canima.s.Şeniz

Ölsün kilolarkaydirigubbakcemile2
Kızlar bende döndüm aranıza 4-5 gündür ciddi rejimi bozmuştum utandım yazamadım..En son sitemli bi msj yazmıştım ama çok şükür biraz toparlandım (kahrolası ilaç tüm emeklerimi boşa çıkardı)Umarım artık şu ilaçlara yenik düşmemde bozmadan rejimime devam edebilirim..:içelim:

Hoş geldin tatlımm Allah başka dert vermesin, tek derdimiz kilolarımız olsun inşallah a.s.

Amin canım cümlemizi büyük dertlerden korusun:Saruboceq:Ama ruh halimide bozuyo bu mesele, dengesiz biri oldum çıktım..Bazan amaaan sağlığımı geri kazanayımda bende şişman kalayım diyorum,ama aynaya bakıncada acaip moralim bozuluyo..Çok değil daha 1 yıl önce 56 kiloydum ki rejim falan yapmadan:a015:Yine de vazgeömiş değilim ama böle zaman zaman sanki içime başkası girioda beni kontrol ediyo sürekli ye diyokafamçokkarıştı
Amaan nese canınızı sıkmayayım gece gece:lepi:

çooooook iyi anlıyorum seni çünkü ben de aynı durumdayım. paranoyaklık seviyesine ulaştı bu kilo takıntısı. tartıda verdiğim kiloları gördükçe mutluluktan uçuyorum, ama aynaya bakıp da yine istediğim vücuda sahip olamadığımı görünce üzülüyorum sanki hiç kilo vermemişim gibi. ama zamanla olacak eminim ben, azar azar ufak adımlarla istediğimiz sonucu elde edeceğiz inşallah

arkadaşlar bir şey merak ediyorum hazır çorba kilo aldırır mı normal çorbanın yerine geçebilir mi? yani onunla da zayıflamak mümkün mü? fisfisfis

slm kızlarr :) siteyi ve sizi gerçekten özledim :1hug: bu süreçte 1 kg vermişim çok mutluyummhihoyyyt

herkese merhaba
arkadaşlar bir şey merak ediyorum hazır çorba kilo aldırır mı normal çorbanın yerine geçebilir mi? yani onunla da zayıflamak mümkün mü? fisfisfis

tavsiye etmem özellikle kremalıyı hiç kullanmamak lazım
içinde çok fazla katkı maddesi var hem çorba yapmak zor değil basit ve az kalorili hazırlayabilirsin kendin

tavuk haşla suyunu soğutunca üzerinden yağını al ve tencereye bu suyu koy içine şehriye ve salça ilave et al sana çorba istersen yoğurt ve yumurta sarısıyla terbiye yap ama ilave yağ koyma

Kızlar şükür kavuşturana kaç gündür açılmadı site kötükedihüsofenalık geldi tek açamayan benmiyim yoksa herkesmi
ne alemdesiniz
veren alan ben hemen yazıyım
başladığımdan beri 5 kg verdim baştaki kadar hızlı gitmiyorum yavaşladım.
öglen yoğurt çorbası, kıymalı karnı bahar yarım ekmek,şimdi elma yiycem

valla kizlar karnabahar bana cok gaz ve siskinlik yapioo mahvetti beni gobisim sis dolasiorum gaz siskinlik tartida fazlalik cikarmi acaba

slm kizlar
ben su kilolarimi ne yapacam inanin soylemeye utaniyorum kilomu ne guzel zayiflamistim ama simdi tekrar aldim verdigim kilolari ya baksaniza burda kimler grupta degil gruba katilmak istiyo yada bir soyleyinde toparlanip puskutee soyleyelim bir takim kurmak istedigimizi ne dersiniz butun takimlar dolu ben biraz kapilarini caldim ama sanmiyorum limitler dolmus cunku
biran once takim gucune ihticacim var cunku

mrb arkadaşlar.10 gündür maşşşşşalllah hiç bırakmadım ne sporu ne diyeti.hergün sabah saat 9:30 dan saat 12 ye kadar sporumuzu yapıyoruz.sabah lahana , sirkeli su ve spordan öncede l-crnitineyi içiyoruz.ama eşim ve çevremde3knler inceldiğimi söylüyolar.ben de hissediyorum bunu.kiloma gelince tartılmıyorum.92 ile başladım bakalı 1 ay sonra ne olacam.ama bu iş nisana kadar bitecek.çünkü sürekli rejim yapıp bırakmaktan bıktım.bu safer tam olsun yavaş olsun diye düşünüyorum.allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun...

haysem nasılsın görüşmeyelia.s. verebildnmi bu süreçte kg cnm
teşekkür edrim iyiyim laperlacım 1 kg verdim özel halimde girince araya duraksadım galiba egzersizide haliyle ihmal ettim bırakmak istemiyorum, hiç uzun süreli diyet yapmadım bu kez yapıp başarmak istiyorum
Toplam 20 günde 5 kg verdim

teşekkür edrim iyiyim laperlacım 1 kg verdim özel halimde girince araya duraksadım galiba egzersizide haliyle ihmal ettim bırakmak istemiyorum, hiç uzun süreli diyet yapmadım bu kez yapıp başarmak istiyorum
Toplam 20 günde 5 kg verdim

20 günde 5 kg baya ii canım, valla burdan güç alıyorum bende yalnız olmadığımı görünce insanın diyeti bozmasıda gelmiyo içmden:enbuyukkk:

merhaba bu yarışmaya bende katılmak istiyorum benide aranıza alırsanız çok mutlu olurum vermem gereken 13 kilo var eşim yanımda yok aralıkta kavuşucaz allahım nasib ederse o gelene kadar zayıflamak istiyorum eminimki burdaki paylaşımlarla bunu başarabilirim desteklarinizi bekliyorum bu siteye yeni üye oldum mesajı doğru yere yazmışımdır umarım

iyi aksamlar kizlar yine ben oh oh ne guzel 5 kisi olduk bile yarinda yazimi goren arkadaslar olursa cevap yazarlar insallah
ben bundan 4 ay once 10.takimdaydim butun arkadaslar mezun oldugu icin takimi kapattik mezun olanlarin icinde tabi bende vardim ama maalesef 4 ayda yeniden kilolari almaya basladim boyle giderse daha alacagim o yuzden destege ve takima ihtiyacim var
gercekten kizlar super oluyo patir patir gidiyo kilolar ben tam 13 kilo verdim 71 kiloya dustum yani dusmustum 4 ay icinde izindi oructi bayramdi derken benim kilolar ipladi yine 79 a yani fena durumdayim gun gectikcede almaktayim eger 4_5 kisi daha olursa puskute ulasip takim kurabilirmiyiz diye sorarim yanliz takim isi biraz sorumluluk samimiyet isteyen bir is herzaman paylasimda bulunulacak cuma tartilanacak vs...
neyse kizlar basinizi agrittim size iyi aksamlar yarin yine ugrarim

evet bende zaten şubat aylarında bi rejim yapmıstum 2 ayda 12 kg wermiştim burdaki rejimlerden okuyunca bile gaza geliyor insan :)
helede takım olunca çok daha iyi olurr benimde wermem gereken bi 10 kg war walla :KK43:(
başlayalım kızlar bir an önce :)))

X