Maske Tarifleri Kahve telvesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
yüzünüze denmeyin bence.ellerde sadece geçici yumuşaklık yapıyor.aslında oda yumuşaklık değil yağlı bir his bırakıyor elinizde.sabunla yıkamak zorunda kalıyorsunuz.yıkayıncada o yumuşaklık ve yağlı his kayboluyor zaten.hiç gerek yok aslında.

bn bir kere denemiştim ve ellerimm çok yumuşak olmuştuuu sürekli denemedim ancakkk bnce faydası vardır çünkü bir kere yaptığım haldee pamuk gibi oldu ellerim.. we bişi öğrendim bgn, kahve telvesinii biraz bepanthen ile karıştırıp cildimize sürünce yumuşacık yapıyorumuş bunu hiç denemedim faydası nasıl bilmiyorum ama paylaşmak istedim bunu bilen var mı acaba ??

Bende göz altı torbalarına iyi geldiğini duymuştum ama yüzüme herşeyi sürmek istemiyorum.

balla kahveyi karıştırıp cilt maskesi yapıyordum bir aralar. kahve gözenekleri açıyor, çok düzenli uygulamadım. cildi hassas olanlar yapmasın derim.

elleri çok güzel yapıyor bence gerçekten de :KK69:
türk kahvesini zaten çok severim. telvesi de işe yarıyor tabi fal baktıktan sonra :KK60:

ben banyodayken ıslak yüz-vücut her yerime yapıp bekletiyorum:97:
yüzümü süper yaptı:KK52:
piyasadaki pelingleretaş çıkartır:92:
deneyin ne kaybedersniz:KK71:

ben bir arkadaşımın önerisiyle limon, şeker, kahve ve zeytin yağını karıştırıp yüzüme sürmüştüm. özellikle burun çevremde aşırı derecede siyah nokta var o kısımları iice ovarak yedirmeye çalıştım. tüm yüzüme sordum miktarı iyi ayarlarsanız akmıyorda bir süre bekleyip yıkadım yüzümü ve daha ilk denememde sonuç süperdi. ondan sonra da sık sık yapmaya devam ediyorum. ben gerçekten çok memnum kaldım sizede tavsiye ederim arkdaşlar..:21:

Ben sacimin uclarina suruyorum kiriklarimi doktu selulitlere masaj yaptim yok denicek kadar azaltti yuzume ve ellerime bebeksi dokunus hissi verdi ben cok memnun kaldim

Bende kahve telvesiyle bepantheni karıştırıp yüzüme sürüyorum yumuşacık oluyo ve ten renginiz açılıyo düzenli kullandığınızda deneyin kızlar :)

Bende kahve telvesiyle bepantheni karıştırıp yüzüme sürüyorum yumuşacık oluyo ve ten renginiz açılıyo düzenli kullandığınızda deneyin kızlar :)

acaba ciltteki lekeleride açarmı ki ikisini karıştırsak?
Ben bephantheni sadece sivilce izlerine sürüyodum hemen geçiriyodu kahve telvesiyle hiç duymamıştım?
Nasıl yapıyosunuz siz?

acaba ciltteki lekeleride açarmı ki ikisini karıştırsak?
Ben bephantheni sadece sivilce izlerine sürüyodum hemen geçiriyodu kahve telvesiyle hiç duymamıştım?
Nasıl yapıyosunuz siz?

Kahvemi bi güzel içtikten sonra kalan telvenin üstüne direk bepanthenden az bişey sıkıyorum ikisini karıştırıp yüzüme sürüyorum canım.ciltteki lekeleri açar mı bilemem ama ten rengine etki ediyo biraz.üstelik cildin hemen yumuşacık oluyo yapınca.dene istersen biraz cilt lekelerin için. :)

Kullandığınız bepanthenin markası nedir ?
Çeşitli varsa hangi çeşidini kullaiyorsunuz ?
Ben de siyah noktalari geciriyorsa onun için kulknamak isterim
Beyaz tenlyim ten rengimin açılması için değil de ten rengimin düzene girmesi içi kullansam olur mu ? Yani ten rengini açıyor demenizdeki kasıt nedir ?

Kullandığınız bepanthenin markası nedir ?
Çeşitli varsa hangi çeşidini kullaiyorsunuz ?
Ben de siyah noktalari geciriyorsa onun için kulknamak isterim
Beyaz tenlyim ten rengimin açılması için değil de ten rengimin düzene girmesi içi kullansam olur mu ? Yani ten rengini açıyor demenizdeki kasıt nedir ?

Bildiğin bepanthen canım gerçi adı değişti bepanthol oldu şimdi.onun cilt bakım kremi var onu kullanıyorum ben kahve telvesiyle yaparken ama cilt bakım kremi çıkmadan öncede normal ilaç olan bepanthe kullanıyordum bir zararını görmedim açıkcası.siyah noktaları geçirmiyo gözlemlediğim kadarıyla.ten rengini açmadaki kasıtsa düzenli kullandığınızda cildinizin berrak bi görünüm kazanması.

Bildiğin bepanthen canım gerçi adı değişti bepanthol oldu şimdi.onun cilt bakım kremi var onu kullanıyorum ben kahve telvesiyle yaparken ama cilt bakım kremi çıkmadan öncede normal ilaç olan bepanthe kullanıyordum bir zararını görmedim açıkcası.siyah noktaları geçirmiyo gözlemlediğim kadarıyla.ten rengini açmadaki kasıtsa düzenli kullandığınızda cildinizin berrak bi görünüm kazanması.

Tesekkur ederim
bephanten hic kullanmadm bu forumdaki bayanlar da cok memnun genelde bu kremden ben de almayi dusunuyorum berrak bi gorunum kim istemez ki :KK76:

Her cilde farklı etkiler gösteriyor demek ki. Bende haftada bir kere sürüyorum benim yüzümü yorumların aksine yumuşacık yapıyor ancak yüzü yıkarken kahve gözlerinize girerse çıkarana kadar ananız ağlar 😁

X