Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ciltteki lekeler için fondeten

smile6081

Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2007
2.209
651
arkadaslar konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevnirim....

ben kumral acık tenliyim cildimde hafif çiller var bu bazen beni rahatsız ediyor özel davetler,
iş görüşmlerinde vs daha şık ve düzgün bir cildim olması istiyorum ..

gecen gün kuaföre gittim orda incelediğim bir dergide cilt kusurlarını kapatan fondeten kullandılar gercekten bu tarz ürünler varmı? bende kullannak istiyorum ama nerden nasıl ve hangi fiyatla alabilirim bilmiyorum bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum...:teytey:

arkadasimm boyle bi urun reklemlerdada cikmistii
hatta yikaninca bile cikmiyormuss yani
okadar methi geldii
ama biri burada aldii hepsi yalan dedii sirf para tuzagii
normal bir fondodetenden farki yok dedii
sana tavsiyemm maxfactor un fondotenini kullan ben cok memnunumm
denemediysen tabii
tavsiye ederimm

arkadasimm boyle bi urun reklemlerdada cikmistii
hatta yikaninca bile cikmiyormuss yani
okadar methi geldii
ama biri burada aldii hepsi yalan dedii sirf para tuzagii
normal bir fondodetenden farki yok dedii
sana tavsiyemm maxfactor un fondotenini kullan ben cok memnunumm
denemediysen tabii
tavsiye ederimm

hmtskler tatlım... ben cildime hiç fondeten kullanmadım ama sanırım büyük alışveriş mağazalarında bulabilirm dimi uzamn eşliğinde yaparlar denerler olmazsa dediğiniz gibi max factor u deniyeceğim..a.s.

arkadaslar konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevnirim....

ben kumral acık tenliyim cildimde hafif çiller var bu bazen beni rahatsız ediyor özel davetler,
iş görüşmlerinde vs daha şık ve düzgün bir cildim olması istiyorum ..

gecen gün kuaföre gittim orda incelediğim bir dergide cilt kusurlarını kapatan fondeten kullandılar gercekten bu tarz ürünler varmı? bende kullannak istiyorum ama nerden nasıl ve hangi fiyatla alabilirim bilmiyorum bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum...:teytey:

tatlım fondötenden önce bi baz sürersen yüzüne hem ağır bi fondöten kullanmaktan hemde acaba kalıcımı diye düşünmekten kurtulursun. çok açık renkli ve yağsız primerler var bazı markaların. hem fondöteninde kalıcı olur. çünkü diğer türlü bu tarz fondötenlerin yapısı ağır ve yoğun olduğu için maske gibi durabilir.üstünede transparan toz pudralardan geçersen pürüzsüz olur.estee double wear cidden güzel ve kapatıcılığı cidden iyi bu aradakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ben de aynı sorundan dolayı fondoten arayışı içerisindeyim. coverderm perfect face diye bişey önerdi. dermotolojik oldugunu söyledi. katalogu fena deil ama almadım este double wear alıcam ben de

X