İsveç bezi - cam bezleri - sihirli bezler

Ben bir akrabamızın komşusu satıyormuş ama elden yani marketten falan değil yani pazarlamacı herhalde ona ısmarlamıştım o şekilde aldım. Böyle ürünler genelde elden satılıyor

Kızlar bu bezlerle camınızı sildiginizde hic su kalmıyor mu?Yoksa boncuk boncuk cok az su kalıyor kurudugunda mı cam lekesiz kalıyor anlatabilir misiniz lütfen?

Ders çalışmam gerekiyor ama ben konuya takılıp kaldım :KK66: bayram yaklaştığından ve cam silmekten nefret ettiğimden sizin yazılarınızı okuyup çare arıyorum sarı naylonumsu bezle var o bezlerden mi bahsediyorsunuz eğer o bezlerdense bende var ama pencereler için kullanmamıştım neyse ben bi ara şu dia ya uğrayım da alıyım bayram gelmeden çok iyi olr..

bende mavi cam bezi kullanıyorum 5 yıldır çok zahmetsiz taklitleri var ablam almıştı ucuz ama aynı sonucu vermiyor kendim memnun kaldığım için üye olup satıyorum gerçekten alıp kullananların hepsi çok memnun..

royal cleaning marka cam bezi satışı yapan varmı aranızda ?? en son fiyatı nedir bu bezin?
(bezim artık çok eskidi ,aynısından yeni bir tane almak istiyorum.bu bezden çok memnunum)

bende kullaniyorum hemde cok ucuza mikrofiber olduktan sonra illada royal olcak diye bisey yok ben iki taneyi 6 liraya aldim cam icin 2yildirda gayet memnunum

bende kullanıyorum ,memnunum..cam silme -mobilya-yer silme vs butun hepsinden var kımısı hediye geldi kımısını kendım aldım :KK70:

Ben petranın cam bezini kullanıyordum çok ta memnundum eskiyince bi arkadaştan goldensun marka cam bezi aldım ama sanki petra kadar iyi değil gibi geldi... Goldensunda satış zorunluluğu yokmuş üye olunca petra da var mı acaba bilgisi olan var mı yoksa üye mi olsam diye düşünüyorum

bende cam bezini kullanıyorum çok güzel dünde yüz temizleme bezini aldım birde genel temizlik ve meyva temizleme bezini alacam :)

vakti zamanında royaldı smarttı ,cam bezi yüz temizleme bezi,yağ bezi,halı koltuk v.s v.s aklınıza ne gelirse almıştım.iyi kötü kullandım,iş yerine 4 tanesi 10 TL ye getirdiler,birisini kendim kullandım diğerlerini dağıttım,inanın bundan daha memnun kaldım.eve temizliğe gelen yardımcım BİM den alınan microfiberleri tercih ediyor,başka bez kullanmaz.açıkçası önceden cazipti o kadar parayı verdik,şimdi kesinlikle almam,aynı işi diğerleri de görüyor,karar:KK74: sizin

royal cleaning bezi nereden alıyorsunuz arkadaşlar ve şuanki fiyatı nedir internet sitesi falan varsa özel mesajla dönen olursa çok sevinirim

Üye olup sadece kendim için Royal cleaning bezlerinden almak istiyorum . Nette siteleri başka markaya yönlendiriyor . Bilgisi olan var mi ?

X