İsveç bezi - cam bezleri - sihirli bezler

siz ne diyorsunuz orjinal deriden bezler var super bisey sanirim ceylan yada geyik derisi belkide keciydi hatirlamiyorum bezimin ustunde resmi vardi ama kullanmaktan asindigi icin silinmis cok belirsiz ama deri yani cok kullanisli turkiyeden akrabalarada goturmustuk cok begenmislerdi dogrusu ...:KK66:

sonunda aldım şu royalden arkadaşlar valla süpermiş yaa mutfak bezine bayıldımm ocağımın altında bi dolap vardı neyle silsem çıkmıyodu yağlar valla vaktim bile yoktu ölesine denedim tertemiz oldu ya bayıldım sonra su lekelerini falan da müthiş yapıyooooo cam bezi de çok güzel toz bezi için çok büyük bir farklılık göremedimn henüz ben vileda mıydı scotch bride mıydı hatırlamıyom ondan da almıştım marketten onla hemen hemen aynı performansı gösterdiğii söleyebilirim :)

bu bezlerden ben de satın aldım 25 ytl idi aldığımda çok güzel temizliyor piyasada taklitleri de çok orjinal olmasına dikkat etmek lazım

sonunda aldım şu royalden arkadaşlar valla süpermiş yaa mutfak bezine bayıldımm ocağımın altında bi dolap vardı neyle silsem çıkmıyodu yağlar valla vaktim bile yoktu ölesine denedim tertemiz oldu ya bayıldım sonra su lekelerini falan da müthiş yapıyooooo cam bezi de çok güzel toz bezi için çok büyük bir farklılık göremedimn henüz ben vileda mıydı scotch bride mıydı hatırlamıyom ondan da almıştım marketten onla hemen hemen aynı performansı gösterdiğii söleyebilirim :)

arkadaş güle güle pırıl pırl günlerde kullangamyoncuiremsu

toz bezinide kullandıkça aradaki farkı anlarsın çünkü bezde çok az su kalıyor ve kiri içine çok güzel hapsediyor, sabunla yıkayınca farkediliyor zaten ne kadar toz çektiğini.

bir de tavsiyem,
ara sıra 15 günde bir falan diğer aldığın temizlik bezini(deterjanla yıkanabilen diğer marka) yıkayıp sıktıktan sonra içine pronto tozsavar veya cilasından sık ve sil daha az tozlandığını göreceksin.:1hug:

kızlar ben dia dan dia marka microfiber bez aldım 1.25 falan dı fiyatı çok memnun kaldım aldıgım toz uzun süre dayanıyor ıslak alıyorum tolzarı bizim burası cok tozlu camlar ve aynada da cok iyi tavsiye ederim cevremde herkese önerdim herkes cok beğndi

kızlarr bende R... marka cam ve toz bezinden sipariş vereceğim.
Sizler memnunsunz dimi? Fiyatıda 25 ytl.Kullananlar cvp yazabilirmi acaba?

arkadaşlar o kadar para vermeyin yazık kaynvalidem 20 ytl ye almıstı ben se 2 ytl ye dia dan aldım microfiber cam bezi bendaha memnun kaldım onunki kısa sürede parça parça oldu birden dia nin 1.25 e mikrofiber toz bezi var ikisinden de cok memnunum

kızlarr bende R... marka cam ve toz bezinden sipariş vereceğim.
Sizler memnunsunz dimi? Fiyatıda 25 ytl.Kullananlar cvp yazabilirmi acaba?

arkadaş ben bu bezleri ilk kullananlardanım anladığım kadarıyla,

konu ile bildiklerimi ve tavsiyelerimi burada bu konu altında paylaştım diğer mesajlarımı önceki sayfalardan bakarsan okursun karar vermene yardımcı olur umarım.

çok güzel bi bez ama deterjanlı şeylerden uzak tutacaksın o zaman özelliği bozulmuyor.evimde 9 tane büyük cam var ve bi başlayınca cam silmeye 1 saatte bitiriyorum.size bi tavsiye daha her bi yeri sildikden sonra bezinizi yıkayın ama kovaya su doldurupda değil gidip musluğun altında o zaman daha ii sonuç alırsınız

ben de bim den aldım ama hiç memnun kalmadım leke bırakıyor çok fazla değil ama yine de bırakıyor

bencede hiç güzel değil bimin bezleri gerçek cam bezlerine göre cam bezini almıştım birde camı hiç silmeseydim daha ii olurdu onunla sileceğime bi denemek için almıştım sonra kendi cam bezime geri döndüm

Bende 4 yil once anneme almistim 25 ytl(milyona) Sonra almanyaya geldim ama ne goreyimkii coooookkkkkk ucuz! Cok pahaliya almistim annem yorulmasin diye...Super bir bez yaa...yapanlardan allah razi olsun!a.s.

Almanya da nerden aliyorsun isimi neder ben anlamadim hangi bezlerden bahsedildigini, marketlerde okadar cok temizlik cam bezleri varki benneyaptımki

royalin cam bezlerini dneyin arkadaşlar çok memnun kalacaksınız

evet bende kullanıyorum bu bezlerden
biraz pahalı olabilir ama
sonuçtan ve bana kazandırdığı zamandan oldukça memnunum...
herkese tavsiye ediyorum üstelik 2 yıl garantili
kullanım şartlarına uygun kullanıldığında hiçbir deformasyonu yok

mikrofiber toz bezlerinden bahsediyorsan o bütün marketlerde satılıyor..
kurulamayada gerek kalmıyor.

o bahsettiğin bezleri temsilcileri satıyor avon vs gibi.en iyisi royal diye duydum.bende başka bir markanın cam bezi var çok memnunum ama toz bezini denemedim.gitti gidiyorda da var

evet bir daha royalı tavsiye etti
artık ondan alayım diyorum
çünkü bayramdan önce almak istiyorum

X