Gynoferon Demir Hapi Kullanan Arkadaşlarrrr

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar 13 Haftalik Hamileyim Doktorum Gynoferon Diye Bi Demir Ilaci Verdi Bunu Kullanmaya Başladiğimdan Beri Afedersiniz Ama Dişkim Kapkara çikmaya Başladi Böyle Olmasi Normalmi Yaşayanlar Varmi Acaba.

bu ilaç dışkıyı siyah yapıyor ben kızımdada kullanmıştım şimdide kullanıyorum calcimax bana çok fena ishal ve karın ağrısı yaptı bıraktım

Canlarim Sağolun Doktoru Aramam Gerek Kalmadi.doktoru Telefonla Aramaktan Pek Hoşlanmiyorumda O Yüzden Ama Bazen Mecbur Kaliyorum.

canım zaten ilacın prospektüsünde yazıyo dışkının rengi koyulaşır ve kabız yapabilir diye

evet bende kullanmaya başladıgımdan beri öle ve daha önce kabızlık problemim çok olurdu demir ilacına başladıgımdan beri bu sorunumdan kurtuldum..

bana doktorum ilk önce ferrum fort verdi fakat ondanmıdır bilmem kabızlık problemim oldu bu ay gyno feron yazmış bundan çok memnun kaldım kabızlığım tamamen gitti tatıda daha güzel

Bende aynı hapı kullanıyorum merak etme diğer arkadaşlarda demişler zaten koyu olur,ihmal etme ve süt ürünleriyle birlikte kullanma yoksa etkisini yok eder

Arkadaşlar Gynoferon kullanıp mide bulantısı ve kusma yaşayan var mı? Su dahil tüm içecekler demir kokuyor. Bu durumu yaşayıp doktoru ilaç değiştiren arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar Gynoferon kullanıp mide bulantısı ve kusma yaşayan var mı? Su dahil tüm içecekler demir kokuyor. Bu durumu yaşayıp doktoru ilaç değiştiren arkadaşlar var mı?

evet canım ben de çok mida bulantısı yaptı. günüm zehir oluyordu. drumdsa değiştirdi ilacı. şimdi yemeklerle beraber alınabilen bi demir hapı kullanıyorum. kabızlık ve bulantı sorunu yaşamıyorum çok şükür.

bende gynoferon ve eleviti beraber kullanıyorum ama bahsedilen bulantılar olmuyo.Büyük tuvaletimi daha rahat yapmama yardımcı oluyo....

bazı insnaların demir ilaçları,portakkal suyu bulantı hassasiyetini tetikler..bana olmuyor demekki sizin hassasiyetiniz var..benimde zeytine var mesela bu hassasiyetim..her bünyede farklı oluyor

evet canım ben de çok mida bulantısı yaptı. günüm zehir oluyordu. drumdsa değiştirdi ilacı. şimdi yemeklerle beraber alınabilen bi demir hapı kullanıyorum. kabızlık ve bulantı sorunu yaşamıyorum çok şükür.

Ben bugün doktora gittim daha haftalık hamileyim. Anlattım şikayetlerimi, ilacı bırak dedi. Başka bir ilaç da vermedi. Bir kaç gün aralıklarla aynı ilacı al dedi. Acaba size hangi ilacı önermişti doktorunuz bunun yerine?

bende gynoferon ve eleviti beraber kullanıyorum ama bahsedilen bulantılar olmuyo.Büyük tuvaletimi daha rahat yapmama yardımcı oluyo....

Ben de ikisini birlikte kullanıyorum. Bulantı başlarda bende de yoktu ama dün bütün günüm zehir oldu. Büyük tuvalette çok rahatlatıyor.

bazı insnaların demir ilaçları,portakkal suyu bulantı hassasiyetini tetikler..bana olmuyor demekki sizin hassasiyetiniz var..benimde zeytine var mesela bu hassasiyetim..her bünyede farklı oluyor

Doğru söylüyorsunuz, ben portakal suyu ve greyfurt suyunu karıştırıp içmiştim. Doktorum ilacın bununla etkileşime geçmiş olabileceğini de söyledi.

gyneferonu bende kullandım ama sadece 2 kez..midemi kaskatı yaptı kustum iki büklüm gezdim.ayrıca portakal suyu gibi ürünlerle alınınca demir emilii artar yani faydalı bişey.doktoruma söyledim ferimax diye minik şişelerde vanilya kokulu çok tatlı ilaç verdi.içbir sorn kalmadı.içemiyosanız bırakın işkenceye gerek yok.gidip söyleyin değiştirsin doktorunuz..ben hala akşamları demir ilacımı alırım peşine meyve yerim yada portakal suyu ve greyfurtu karıştırıp içerim.taze sıkarım.yararı maximum olur.32. haftalığım..

bende hapı ıctıkten yarım yada 1 saat sonra hemen tuvalete kosuyorum ama bulantı yapmıo

gyneferonu bende kullandım ama sadece 2 kez..midemi kaskatı yaptı kustum iki büklüm gezdim.ayrıca portakal suyu gibi ürünlerle alınınca demir emilii artar yani faydalı bişey.doktoruma söyledim ferimax diye minik şişelerde vanilya kokulu çok tatlı ilaç verdi.içbir sorn kalmadı.içemiyosanız bırakın işkenceye gerek yok.gidip söyleyin değiştirsin doktorunuz..ben hala akşamları demir ilacımı alırım peşine meyve yerim yada portakal suyu ve greyfurtu karıştırıp içerim.taze sıkarım.yararı maximum olur.32. haftalığım..

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Doktoruma danıştım içemiyorsan bırak dedi ama alternatif bir ilaç önermedi. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde tekrar başlarsın dedi. Ben daha 6.haftaya girmek üzereyim çok yeni. İlaç yüzünden bir haftadır doğru dürüst yemek yiyemedim ve kilo kaybettim. Doktorumsa yemek yemesem de bebeğin bir şekilde besleneceği düşüncesinde. İlacı bıraktım ama başka bir doktora daha gideceğim sanırım.

bende hapı ıctıkten yarım yada 1 saat sonra hemen tuvalete kosuyorum ama bulantı yapmıo

Bulantı ve buna bağlı iştahsılık yapmasa tuvalete çıkma konusunda çok hoşnut kaldığım bir ilaç. İlacı aldıktan maksimum yarım saat sonra kendimi tuvalette buluyorum.

X