Haziran Anneleri Dogum Sonrasi Kilolar Ne Alemde..

offffffffffffffffffff eski kiloma dönmeme az kaldı istemiyorum aynı iskelet gibi oluyorum çok zayıfım ya....

İşte aradığım başlık. 58 kg ile hamile kaldım 89 ile doğuma girdim. Bugün 40. Günümüz ve 71 kgım. Buraya kadar giden suydu ama bundan sonra bana kalan tamı tamına 15 kilo, koca kalça sarkıl göbek. Ne yapsam bilemedim. Bebek yüzünden yeme düzenim de yok günde 2 öğüncük ancak yiyorum.spora da ne Halim ne vaktim kalıyor:KK43:((

Bende 60 kgle hamile kaldim 82 ile doguma girdim 2 ay oldu suan 69 kgyim ama nasi vercem bilmoyorum daha kucuk bebem sut olsin diye yememdende kisamiyorum nasi gitcek bu gobek :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

65 kilo ile hamile kaldım 83 le doğuma gittim dogum yapalı 26 gun oldu iki hafta once tartildim 74 kiloydum kalan 9 kiloyu nasıl vereceğim bilmiyorum herkes fiziğin ne guzel maşallah derdi boy 175. Simdi çıplak kendimi görünce aynada cok çirkin geliyorum :KK43: göbek duruyor ve kalça civarında kilolar :KK43:((

65 kilo ile hamile kaldım 83 le doğuma gittim dogum yapalı 26 gun oldu iki hafta once tartildim 74 kiloydum kalan 9 kiloyu nasıl vereceğim bilmiyorum herkes fiziğin ne guzel maşallah derdi boy 175. Simdi çıplak kendimi görünce aynada cok çirkin geliyorum :KK43: göbek duruyor ve kalça civarında kilolar :KK43:((

Ayni durumdayiz canim gobegimi ciplak gormek dahi istemiyorum esimden bile utaniyorum :KK43:

Spora gitmek gerek ama bebekle nasıl gideceğiz ki:KK43: bakalım arkadaslar 5 6 aya göbek kendini toparlıyor dediler suan beklemekten yediklerimize dikkat etmekten baska ihtimalimiz yok sanırım :KK43:
Ayni durumdayiz canim gobegimi ciplak gormek dahi istemiyorum esimden bile utaniyorum :KK43:

60 kg basladik boyum 1.68 27 haziranda 78 kg ile doguma girdim dogum esnasinda 5 kg kaybetim suan 64 dum sezaryan oldum ertesi gun gobegimi sardim sukur gobek kalmadi birazda sertlesse super olucak

15 kilo fazlam var. Diyet de yapamıyorum. 3 beden kuculmem lazım. Kalcalarim kicaman,gobegim catlak sarkik Allahima sigindim. Onun yarattigi beden, elbet yardim edecektir

boyum 1,65 49 kg ile hamile kaldım. 65 ile doğuma girdim. şuan 55-54 arası gidip geliyorum. 50 ye düşücem inş :) göbek bendede dert valla :KK43:

X