Haziran Anneleri Dogum Sonrasi Kilolar Ne Alemde..

cemredeniz

Hiçbişeyim..
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
10.211
293
Kendımden baslıyayımm ..
boy 167 kılom 45 tii hamıle kaldıgımda (yanı yok gıbı bıseydım) laelaelaelaelae
66 kılo ıle doguma gırdım hastanede dogumdan hemen sonra tartıldıgımda 62 kıloydum
eve geldım 58 olmusumm
bu aralar hıc bısey yıyemıyorumm cok korkuyorum yıne 45 olucam dıyee
55 ten asagıya dusmek ıstemıyorumm :KK43: :çok üzgünüm:

sızler ne durumndasınızz.

buarada benım gobekte cokk az kaldı maşallah o gıtsın ama dıger yerlerım kalsın lutfennnn

98 ile doğuma gittim bebeğim 30 günlük ve ben şuan da 88 kiloyum gbeğim duruyor basenlerimi hiç sorma psikoloji mi hiç sorma diyorum başka da bişey demiyorummmmm :KK43:((

valla ben hamile kalmadan önce de şişkocuktum.boyum 1.74 88 le başladım hamileliğe.107 kiloyla doğuma girdim.11 haziranda kızım doğdu.şimdi 98 olmuşum.tatlicadiarzu gürbüzüm yani hala.:emir_bebek:

beende 173-56 kiloyla kaldım.hiçbir fazlam yoktu74 kiloyla bitti hamileliğim;ama 7 günlükken doktorda 66 çıktım..çok üzgünüm..göbiş hala yerinde...doktorum hergün 10 tane yarım mekik dedi:KK43:sanırım hiçbir zaman gitmeyecek:KK43:

saçmalamaa gulşahcım gıdecek elbett dr lar 1 senede ancak kendıne gelebılıcegını belırtıyorlarr bedenımızın. sadece sabırlı olmalıyızz. bende 40 ımız çıkınca spora başlıcam bırde yuzmeye başlıcam inşallahhh
mekık cok ıyı gelır cnm hemen deılsede sonucunu alıcaksınn..
e boylarda supermıs kızlarr ben cücük kadar kaldım yanınızdaa :hıhhhh kıskanan smıleyy

ben baskülden uzak duruyorum,birde kilolari kafama takarsam sütümden olurum,hele hersey bir yoluna girsin..ama göbegim toparlandi zaten göbekli degilimdir genelde basenden alirim kilolari..
saolsun esim bu konuda benden daha mantikli gecen 9 ayda maddi manevi degisime ugradin hemen eski haline dönemessin dedi..

bende 1 65 boyla 65 kiloyla biraz kilolu olarak hamile kaldım 74 ile doğuma gittim doğumdan sonra 68 dim önceki kıyafetlerimin içine şimdilik girebiliyorum ama şimdi 70filan olmuşumdur çok yiyorum çünkü.olsun sütüm olsunda seneye bakarım çaresine diyorum.bu arada göbeğim gitti basenlerim war bayaaaaa bi onlar kalıcı galiba artık

benimde boyum 1.60
57 kiloyla hamile kaldım ve doğuma giderken 73 kiloydum
5 dakika önce itibari ile 63.5 kiloyum
yani 6 kilo fazlam var daha
henüz eski kıyafetlerim tam olmuyo ben hala hamişş pantolonu giymeye devam ediyorum
üst kıyafetlerim oluyo
amaannnnnnnnnnnn ben fazla takmıyorum kızlartaksakta çaresi yok
şu an rejim yapmamız imkansız olduğu için bunları fazla düşünmeyelim

ben 92 kiloyla doğuma gittim (bu arada gebelik öncesi bende tombiştim) ve eve geldim 88 olmuşum şok oldum çocuk zaten nerdeyse 5 kilo doğdu niye gitmedi bu kilolar diye neyseki diğer günler neredeyse hergün 1 kilo gtti ama şimdi 82 de kaldım süt olsun diye yiyorum ve artık veremiycem galiba kalanı da düzenimiz otursun yürüyüşle halladerim umarım...

ya keske bende yıyebılsemm ıstah mıstahh gıttı bende kalmadıı :KK43: ha bıre karpuz peynır ekmek..
arada yemek süt .. sıcaklarla basım fena dertte benım yıyemıyorum

93 kiloyla basladim hamilelige 6 aylik hamileyken 80 kiloya dusmustum..:S
sonraki uc ayda 9 kilo aldim 89 la doguma gittim..dogum ettim iki gun sonra 85 kiloydum bugun 2 haftalik oldu oglum suan 79 kiloyum..

aa super vallaa :)

kızlar BEN 56 KILO 700 GRAMA DUŞTUMMM
ACIL YARDIM BANA YAAA SICAKLARDAN YIYEMIYORUM BEN NAPICAMM YAA
OFFFFFFFFFF NASIL KILO ALABILIRIMM TAVSIYENIZ VARMII BANA

bende 52 kilo ile hamile kaldim doguma 67 ile gittim 1 hafta sonra tartildim 59 dum
bugun 40 miz cikti 55 kiloyum 3 kilom kaldi onnunda gitmesi lazzim agustosda turkiyeye gelecegim eski halime gelmem gerek
gorunusumde biraz gobek var onuda sporla gidermem lazim

cemrecim kalorili seyler yesen belki kilo vermezsin

cnm ıstese neler yıyıcem de.. benımde sadece ascık gobegım var korse fln takamam ben gecenlerde baktım ne ıgrennc bırseymıs o yaa takanlara allah klaylık versın hele bu sıcaklarda.
en ıyısıı spor bencede 15 gun sonra spora baslıcam ınsallahh
mekık fln artık aklıma ne gelırse.. suan sadece gobegım var fazlalık olarak bırde ascık popoyu ufalttımmı tamamdr

cemrecim tahin pekmez ye hem sütün artar hem kilonnyerimsenibenbide eğer metabolizman çok çalışıyorsa napsan tutamassın gider kilonn..ahhh ahh benimde derdim bu olsaydı keşkee..kızımda 21 kilo aldımm1.yılın sonunda anca verdimm..oğlumda daha şimdiden 10 kilo aldım allah sonumu hayretsin..a.s.

Bende 21 kilo aldim 10 kilosu gitti bile.. Metabolizbamam hizli calisiyor hep oyle zayiftim ben ama artik o sekile geri donmek istemiyorummm..
Artik zorla yemege gayret ediyorum ..

bende 68 le hamile kaldım 84 kilo ile doguma girdim
şuan ise 76 geliyorum
vallla cemrecim bende cok istekli yemiyorum ama ilk kızımda 1 aylıkken ek mamaya başladım ve 3 aydan sonra kızım emmemişti bunda emsin cok istiyorum yeterki sütüm olsun ALLAHIN izniyle kilo bu bigün gider elbet
gerci giyecek bişey bulamak ve aynaya bakmak cok kötü ama ne yapalım ALLAH saglık ömür versin

sende zorla ye veeee her ezirmeden sonra 1-2 bardak mutlaka su iç sütün azalır vicdan azabı duyarsın canım yemeye calış

ben de 53 ile hamile kaldım.74 kiloyla doğuma gittim.doğum yapalı 36 gün oldu ve 61 kiloyum şuan 13kilo gitti.bakalım eski kıyafetlerime ne zaman kavuşacağım.

68 kilo ile hamile kaldım boyum 1.70
87 kilo ile doğuma gittim.11 haziranda sezeryan ile
şuan 75 kiloyum .çok da yiyemiyorum iç sıkıntımdan
neyse inşallah zayıflarız bir seneye kadar

bende doğuma 78 ile gittim 13 gün oldu şuanda 70 kiloyum.fakat göğüslerim büyüdüğü için salaş modelde olan tişörtlerim bile olmuyo.bende bunalıma girmiyim diye aldım 10 günlük oğlumu bastım bağrıma alışveriş merkezine gittim:))) hayatımın en hızlı ve panik alışverişini yaptım.bir kapri bir tişört buluncaya kadar canım çıktı.şişman olmak zormuş önceden tercih ettiğim markalar hep 42 44 bedene kadar çalışıyomuş yanlarından bile geçmedim.ekolden aldım artık büyük beden sattığı için.
göbek konusuna gelince doğumdan sonraki gün göbeğim sola dönünce sola sağa dönünce sağa sarkıyodu resmen.doğumdan 5 gün sonra annemle korse almak geldi aklımıza bir haftadır hiç çıkartmıyorum ama baya içine kaçmış göbek fakat üstündeki çatlaklar öylecee duruyo çok çirkin oldum yaw:KK43:(

X