Ankara da iyi kadn doumcu

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar ben dikmendeki 29 mayıs hast ne gidiyorum. doktorum nesrin fener tanıyanınız var mı. doktorum iyi şimdilik bi şikayetim yok. ama bildiğiniz tecrübeli ilgili bi bayan doktor var mı ankarada.

Bayan yok ama Ali ERGÜN ankarada çok iyi bir doktor şiddetle tavsiye ederim..Kardeşim, bir çok arkadaşım ve duyumlarından yola çıkarak tavsiye ediyorum.. a.s.

funda dogulu var. ılk dogmumu o yaptırdı sezeryan .muanehanesı vardı kapattı ank hastanesınde ama,bu yuzden bende gıtmek ıstemıyorumm

Arkadaşlar Doç.DR.SERDAR OĞUZ'u herkese şiddetle tavsiye ederim. Bi kere herşeyden önce insanı rahatlatan bir tarzı var.Öncelikle anne adayının kendini iyi hissetmesine önem veren samimi ve konusunda uzman çok iyi bir doktor. Ben çok memnunum . Ayrıca bir daha hamile kalsam kesinlikle yine ona giderim.SGK li olan arkadaşlar Doktorum Zekai Tahir Burak hastanesinde çalışıyor.Doğumunuzu orda yapabilirsiniz testlerinizide tabii...

Son düzenleme:
bence konu tıp olunca doktorun erkeği bayanına bakmasanız daha iyi olur. özellikle de bayan kadın doğumcuların erkeklerden sert bir tarzları oluyor. tabii ki karar sizin, ama eğer düşünmeye karar verirseniz, size kendi doktorumu (önceden bayan bir doktora gittim malesef:) ) önereceğim.sevgiler:)

kendi doktorum, ki hiç tartışmasız her açıdan mükemmeldir, ankara üniversitesi tıp fakültesi hastanesindeki doç.dr.cem s. atabekoğlu dur. gidenler birbirine tavsiye edip yeni hastalar yolluyor. harika bir INSAN, baba ve bilgili, tecrubeli, sakinlestiren, faydali bilgi veren, GUVENILIR ve kibar biri.

kızlar ben dikmendeki 29 mayıs hast ne gidiyorum. doktorum nesrin fener tanıyanınız var mı. doktorum iyi şimdilik bi şikayetim yok. ama bildiğiniz tecrübeli ilgili bi bayan doktor var mı ankarada.

bayan olarak en iyi dr un ebru saraç olduğunu duydum.muayenehanesi tunalıdaymış.

Serdar Oral A gidiyorum.Küçükesatta Muaynehanesi var
Testlerinizi Ve doğumuda Etlik doğum evinde yaptırıyor..
ışinin Uzmanı
Sakin espirili,profesyonel ve Tecrübeli
1,5 saat herşeyi anlattı..Sağolsun Kafamda en ufak birşey kalmadı.

funda dogulu var. ılk dogmumu o yaptırdı sezeryan .muanehanesı vardı kapattı ank hastanesınde ama,bu yuzden bende gıtmek ıstemıyorumm

Funda doğulu benim ilk kızıma hamileyken, 9 ay boyunca sürekli muayenehanesine giderek dr olarak belirlediğim kişi, ancak yanlış tercih. beni güven hastanesine yollayıp, geleceğini söylediği halde doğumuma gelmedi. üstüne hastanede çalışanları paramı almamı engellediniz diyerek tehdit eden şahıs. kısacası bana ve aileme ilk doğumda kötü bir tecrübe yaşattı. 2. doğumumda Dr. Sedat Cömert beyefendi kişiliğiyle, sakin ve anlayışlı yapısıyla bize ilk tercihimizin ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha farkettirdi. Sedat bey Güven hastanesinin doktoru aynı zamanda kendi kliniği de var. kesinlikle tavsiye ediyorum. doktorluk sadece para amaçlı ve güdülü olmamalı. 'cığımlı' 'ciğimli' konuşurken sadece senden alcağı parayı düşünen doktorlardan allah herkesi korusun

Funda doğulu benim ilk kızıma hamileyken, 9 ay boyunca sürekli muayenehanesine giderek dr olarak belirlediğim kişi, ancak yanlış tercih. beni güven hastanesine yollayıp, geleceğini söylediği halde doğumuma gelmedi. üstüne hastanede çalışanları paramı almamı engellediniz diyerek tehdit eden şahıs. kısacası bana ve aileme ilk doğumda kötü bir tecrübe yaşattı. 2. doğumumda Dr. Sedat Cömert beyefendi kişiliğiyle, sakin ve anlayışlı yapısıyla bize ilk tercihimizin ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha farkettirdi. Sedat bey Güven hastanesinin doktoru aynı zamanda kendi kliniği de var. kesinlikle tavsiye ediyorum. doktorluk sadece para amaçlı ve güdülü olmamalı. 'cığımlı' 'ciğimli' konuşurken sadece senden alcağı parayı düşünen doktorlardan allah herkesi korusun

senin adına üzüldüm ancak bence tespitinde haksızsın çünkü funda hn. sayesinde ameliyat olmaktan kurtuldum söyleki 2 yıl cocugum olmadı ankaradaki en pahalı ve isim yapmıs doktorlara gittim bana saçma tetkikler yaptılar ama birsey bulamadılar bu kadar iyi sperm ve yumurta nasıl dollenemez deyip durdular...bir doktor bana laporoskobi yapmak istedi hatta 5000 tl fiyat verdi neyse...bende hadi birde devlet hastanesi deneyim dedim bir vasıta ile Ankara egitim ve arastırma hast. gittim neyse funda hn. beni muayene etti tahlil tetkikler derken..sende ameliyatlık bise yok dedi neyse baya ilgilendi 2-3 ay ve su an hamileyim...bu sebeple kendisine minnettarım acıkcası.
gel gelelim bu kadar memnun oldugum doktara dogum yaptırmaya çok istiyorum ama acıkcası ankara egitim ve arastırma otelcilik olarak iyi bir hast.degil. ve sanıyorum devlet doktorları artık özele gelemiyorlar bu sebeple dogum konusunda ikilemdeyim. iyi bir doktorla devlet hastanesinde olmak mı yoksa bayındır da ünal beyde iyi bir doktor ona mı yaptırmak arada kaldım...
bilmiyorum...size 6 ay sonra yazarım kime dogum yaptım diye:)

bende şu an 19 mayıs hast. hülya kula ya gidiyorum ama sezeryan için uygun bi yer mi bilmiyorum yeni doğanı yok sanırım..

bende şu an 19 mayıs hast. hülya kula ya gidiyorum ama sezeryan için uygun bi yer mi bilmiyorum yeni doğanı yok sanırım..

Canım bende aynı hastanede yeşim hanıma gidiyorum.çok kararsız kaldım hülya hanım mı yeşim hanım mı yoksa nesrin hanım mı diye ama şimdilik yeşim hanımla devam ediyorum.hülya hanımın yaklaşımı nasıl sen sormadan bilgilendiriyomu.

X