Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

arcadiaregained inşallah biran önce sağlığın düzwelir ve bebeğine kavuşursun. inşallah ben de bundan sonra yücel bey ile devam edeceğim. cumartesi gideyim de bir alkisalkisalkis

selam kızlar bende netten araştırdım aslında eşimin iş yerine çok yakın merkezleri biara hatun şuraya bir gidek dei ama gitmek kısmet olmadı şimdi yarın sat 5te randevü aldık ilk randevular ücretsizmi giden arkadaşlar bilgi verirmisiniz yarın bi gidem gelende anlatayım

yarın yücel beyden mi randevu aldın? ne yazık ki onunla ilk görüşme 250 lira. yardımcısı ile 170 lira. tek iyi haber eğer tüpü orada yaparsan 4200 liradan düşüyorlarmış bu ön görüşme ücretini. yarın yücel bey buradaysa yarın mı gitsem? öğleden sonra izinliyim bırakacağım doktoruma gideceğim

valla bende gıtmeyı dusunuyodum ama o msjdan sonra nasıl gıdıcem bılmıyorum gercekmı demek ıstemıyorum gercektır tabı ama cok sasırdım

ben de o mesajdan sonra vazgeçmiştim ama o tek kötü mesaj dışında herkes o kadar övüyor ki ve o kadar memnun ki ya o mesaj yanlış ya da doktorun tek köü olayı. ben doktorun iyi olduğuna inanıyorum

BEN YÜCEME KATILIYORUM...Yücem senın yasadıklarına cok uzuldum bende senın bu yorumunu okumdan once yakın zamanda yücel beye gttim.senın ki kadar ebriyoları yanlış yere yerleştirdik gibi acımasızca değildi fakat bende yücel beyi sadece ilk görüşmemde gördüm bida hiç görmedim benımde transferimi yücel bey yapmadı , bende saatlerce yatakta idrara sıkışık bekledim , benımde kanamam oldu bisey danışmak istediğimde yücel bey değil asıstanı dönüş yapıyordu.arkadaşlar lütfen yüceme kızmayın sizin gibi iyi alaka görenler olduğu gibi bizimgibi memnun kalmayanların olmasıda normal burada kimsenın amacı kimseyi karalamak değil bu zor sürecte olan insanlara bır nebze yardımcı olmak.Allah herkezin yardımcısı olsun.Ben şimdi Doktorum Emre beye minnetarım bu problemlerin hiç birini yaşamadın ve çok ta güzel bir bebek bekliyorum.

bebekbekliyorum kimdir nedir? yeni üye ve 2 mesaj yazmış sadece. ben bu tip mesajlara da güvenmiyorum. gidip görüşmek en iyisi

Denizcim bende şubat ayında tüp bebek denemesi gerçekleştirdim brüksel tüp bebekte sonucun negatifti ne yazıkki ama doktorun bi hatası olduğunu düşünmüyorum bence çok iyi bi doktor benim bütün muaynelerimde o vardı sadece opu işlemimde hüsanmettin bey vardı yücel bey yurt dışındaydı onun bilgisini verdi ben sizi hüsamettin beyle tanıştırıyım opu işleminde o sizinle ilgilenicek dedi ama transferde ben olucam hiç endişelenmeyin ayrıca hüsamettin beyde benim çok güvendiğim bi doktordur dedi. Gerçektende o vardı transferde. Pozitif olmasını çok isterdim ama kısmet meselesi birazda Allah nasip etmedi demekki? çalışanlarda çok güleryüzlü ortam çok temiz yani ben çok memnun kaldım biraz pahalı ama onada değer diye düşünüyorum tabi fikir senin

Meraba arkadaslar
Benim de 6 negatif mikro denemem var.Ben de Bruksel ile Ankara HRS arasinda kararsiz kaldim.Bizim erkek infertilitesi var ama benim de kanallarim tikandi.Fiyat olarak nasil Bruksel.Ben ocak ayinda Yucel beyle gorustum bana guven verdi ama maddiyattan dolayi Umut tup bebegi denedim iki defa.Sonuc alamadik blasto olustu ama tutmadi ben de kararsiz kaldim fiyatta benim icin onemli.Gerci ucuz diye gittigin yer tutmayinca pahaliya geliyor gerci yucel beye gidince olacak diye bisey de yok kararsiz kaldik dogru yumurtayla spermi biraraya getirememisiz diyorlar.Vallahi sastim kaldim.Izmr eyim bide.Burasi bende sonuc alamadi.Serseri mayin gibi aranip dolanip duruyorum bakalim

hulya benim yarın randevum var. sonucu yazarım. bildiğim kadarıyla ön görüşme 250 lira tüp 4200 lira artı ilaçlar ve testler. bende rezerv az o nedenle çok ilaç gidiyor. toplamaya kadar ve sonraki ilaçları koyarsak bir de aradaki kan tahlilleri 3000 i bulur herhalde. sadece yumurta büyütücü fostimon 1600 lira tutmuştu almanda. çatlamaması için olan iğneler 80x4 kan sayımı 50x4 transfer sonrası iğneler de 600-800 falan tuttu herhalde? ama umut hariç ilaçlar heryerde aynı zaten.

arkadaşlar bende baya yoğun bir araştırmadan sonra brükselde karar kıldım nasip orasıymış..
bugün başladım tedavime.. söylenenler ne kadar doğru bilmiyorum ama benim 3.gidişim oraya ve tüm personellerin yoğun ilgisi,güleryüzü,doktorların engin bilgisi altında kalıyorsunuz...
sormak istediklerinizin tam karşılığını buluyorsunuz.. dedim ya baya araştırdım bana en iyi yer burası geldi... sonuçta hayırlısıyla pozitif olur inş...

Denizbulut ve hallisna tesekkurler.Tecrubelerinize ihtiyacim var.Bu benim 7. denemem olacak.Suana kadar IMCI ve cocultur olmayan yerlerde tedavi oldum.olmadi.Umudu cok problemin yoksa tavsiye ederim.Enver Bey de soyluyor, biz yumurtyla spermi biraraya getiriyoruz ama icerde ne oluyor bilmiyoruz diye.Heralde bizim daha fazlasina ihtiyacimiz var erkek infertilitesi sebebiyle.Bende Hrs ve Bruksel arasinda kararsiz kaldim.

Denizbulut ve hallisna tesekkurler.Tecrubelerinize ihtiyacim var.Bu benim 7. denemem olacak.Suana kadar IMCI ve cocultur olmayan yerlerde tedavi oldum.olmadi.Umudu cok problemin yoksa tavsiye ederim.Enver Bey de soyluyor, biz yumurtyla spermi biraraya getiriyoruz ama icerde ne oluyor bilmiyoruz diye.Heralde bizim daha fazlasina ihtiyacimiz var erkek infertilitesi sebebiyle.Bende Hrs ve Bruksel arasinda kararsiz kaldim.

canım hayırlısı olsun inş hakkında bu defa sağlıkla kavuşmanı diliyorum RABBıM'den inş..
berenboz adlı arkadaşımız hatta o da yazmıştır bu topikte.. erkek infertilitesi ımsı tekniği kullanıldı 3negatif aşılamadan sonra ilk tüp bebek denemesini brükselde yaptırdı... geçen cumartesi aldı sonucunu çok şükür ki hamile... darısı senin tüm isteyenlerin ve benimde başıma inş...

Son düzenleme:
merhabalar herkese,
ben yücel bey ile tüp bebek seminerinde tanıştım 15 senedir çocuk sahibi olamamıştık 2 kez aşılama denedim ve yücel beyi dinlediğimde içime bir umut doğdu hemen randevumu aldım ve tedaviye başladık. bu gün gebelik testi (beta hcg) yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum biliyorum onlar vesile veren yüce rabbim ama yine de buradan öncelikle yücel beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

necla türk

arkadaşlar merhaba. bizimde eşimle sonumuz tüp bebeğe gidior galiba.henüz durumumuz tam netleşmedi ama ben yinede bir ön hazırlık olarak tüp bebek konusunda uzman dr arıyorum. yücel bey sayesinde benim bir arkadaşım ilk denemede ikiz bebek sahibi oldu. sebepsiz infertilite idi sorunları. o çok menundu dr undan. ama hüsamettin beyden de bahsediyordu. demekki onunlada her zaman yücel bey ilgilenmemiş. bu aralar gidip görüşen varmı? fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Bence fiyat sonuç ilişkisi yok. Şans olayı var. Gönül isterdi ki tüp bebek merkezleri adil bir şekilde denetlensin ve gerçek istatistikler kamuoyu ile paylaşılsın. Ülkemizde böyle bir şey ancak 50 yıl sonra gerçek olabilir. Ben diyorum ki en azından paranızdan olmayın, daha az üzülürsünüz. Ucuz olanlar arasında bilinçli bir seçim yapın. Doktoru tüm ekibi iyi inceleyin ve bol bol tanrıya dua edin.

merhabalar herkese,
ben yücel bey ile tüp bebek seminerinde tanıştım 15 senedir çocuk sahibi olamamıştık 2 kez aşılama denedim ve yücel beyi dinlediğimde içime bir umut doğdu hemen randevumu aldım ve tedaviye başladık. bu gün gebelik testi (beta hcg) yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum biliyorum onlar vesile veren yüce rabbim ama yine de buradan öncelikle yücel beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

necla türk

kesinlikle tavisy ediyorum ben sayesinde bisuru doktor dolasmaktan kurtuldum ve sayesinde erken teshisle yanlis kurtaj sonrasinda tek tubumu kurtardim cok iligli alakalilar ve ayni sekilde akrabaminda 15 yilsonra sebesiz kisirlikti cocugu oldu ilk denemede sana katiliyrum

bende yücel hocayla seminerde tanıştım adamın acayip bi çekim kuvveti var gerçekten bende 3 martta iğnelerime başlıyorum iyiki yücel hocayla karşılaştım sonuç negatifte olsa pozitifte olsa

Sevimli sizinle tedavi sürelerimiz çok yakın.Benimde 8 marrta lucrin iğnelerim başlıyor.Uuzun protokol ortalama kaç gün sürer?

X