Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o amy kalemleri seven cok bol canım,ben kullanmadım ama direk birsey demıs olmayayım.

O göz cıkarıcı materyale alısman guzel,aksi takdirde onu kendini savunma amaçlıda kullanabılırsın,Alimallah birinin bogrune soksan girer :))))

Max Factoru boykot ettim,hep edıyorum,almayacagım dıyorum alıyorum.ama bu kez cidden boykot ettim :)

Ben maskarada Lancome ve Loreal derim

Allah cezanı vermesin savunma silahı ha:roflol:
yok benim biber gazım varsempatiksalakcinni
ya lancome marka rimeli hep merakettim bakbilmiyorumkismile
beğendiysen bi göz atarım onun slikon fırçası var dimi

canım bence büyük olasılıkla ambalaj yeniliyorlardır diye tahmin ediyorum..ben de hala gidemedim gidince ben de alıcam göz altı kremi..
evet dün sordum kenevir serisi ne kaar indirimde diye ambalaj yeniliyorlar bu üğrünleri bitirmeleri lazım dedi demekki c vitaminlide de aynı şey mevcut hemen body shopa gitmem lazım ama %20 kazıklanmış biri olarak nasıl gitcem :KK43:((((((((((((((
canım güle güle kullan...fırçaların fiyatlarını öğrenebilir miyim ?
göz altı kapatıcısı mı orda gördüğüm güzel mi?
canım 3,5 sterlin fiyatı :) 8,30 tlyemi ne gelio kura göre :) orda toz şey mieral fondoten merak ettim aldım :))) bakalım nasılmış
Ben sürmemi ıraktan sipariş edicem
ustaları montaja yollıcaz oraya :)
şu body shop'a ben ceeeeeeeeeee yapam bakalım
göz altı kremlerinden memnunum zira:)
oooooo mantıklı biraz fazla aldır burdan da isteyen çıkar :)))) azda ticaret hayır işi hehehhe
bu arada hıncını body shoptan mı çıkarcan aman dikkat göz kremi al bende aldım güzel valla bidaha 35 tl vermem hep indirimden alcam çok pis kızdım yahuuuu bari gidemde vanilyalı parfüm setini alayım dün almamıştım bi de kenevirli ayak kremi :)) tamam :)
hımm anladımbilmiyorumkismile
ben uzun yıllardır kullanıyorum ya pratikleştim iyice
hemen çekiyorum bulaşmıyo
yanımda da kulak çöpü bulunduruyorum
ara sıra pınarda bişe varsa eğer hallediyorum
ama heralde artık pratikleştiğimden midir nedir demekki eskisi kadar kaçırmıyorum pınarda fazla bişe olmuyo
ha bak bi de bikeresinde any marka dandik kalemler satılıyo bazı prfümerilerde
1,5 lira falan
ben tabi kaçtım bu ne diye
kadın ısrarla elime sürdü almadan çıktım
bi baktım akşam oldu hala elimde
meğerse güzelmiş
peki bana önericeğiniz en iyi rimel nedir kızlar
slikon fırça seviyorum ben
bi de gözlerim çok allerjik
max factör falan mehvetti beni

ooo sürme uzmanı görüyorummm :))))))))) işi çözmüşün canım :) bende dolgun uzun kıvrık göstercek bir maskara istiom ama bilmem benim kirpikler için öle bişi var mı hahaha :)

şu max faktörmüydü sarı olan collasalmı ne uzun gösterio denemiştim ama sana yarammış flormarında güzel oluyor bir dene hem de ucuz :) baya beğenen var şu boujoirse benzeyen :)

tatlımcım fırçaların gelince foto eklersin değil mi ? acaba indirimdeyken hazır bodyshoptan mı alsem elften mi ?

tatlım ben elfte aldım body shop unkinide elf zaten yaklaşık 9-10 TL arası bişi body shopta indirimle 10 TL civarında.. Her ikiside süper ama indirim varken body shopu kaçırma derim
zaten body shopun far fırçasından bitane var yada sadece o kaldı elften de diğerlerini alırsın

tabi canım eklerim :))))) bloğuma koydum resim dur burayada koyayım sitesindekileri
sende bendensin body shop mı elf mi? hehe kolay gelsin

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
aman yaaaaaaaaa %20 kazıklandım daha dün gittim cvitaminli göz kremi stokladım 1 adet bir de sevgilime gündüz kremi aldım pofffffffffffffffffffffffffffffff

bi dafa düşünmeden gidip aldın acele ettin budefada kazıkmı yedin afferin sanakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

haydaaaa oda mı yenilenmiş kenevirli seride yenilendiği için kenevirli setde hala indirimde ama ayak kremi kalmamışşşştı :KK43: of bahtsız bedeviyim bennnnnnnn
bahtsız bedevim benimmmmmmmmopuyorumnanaktan

kızlar bu olay nemlendiriciyi
çok met ediyorlar ne diyorsunus

ben 2 ay önce kullanmıştım memnunda kalmıştım açıkçası
ama tekrar almadım

bugün okuduğum bir dergide yazıyordu estetik cerrahları
ameliyattan sonra olay i öneriyormuş
bayanlara nemlend,irici olarak
varmı bir fikrisi bulunan bu konuda???

olay olgun ciltler için deniyor ve nedense olay ürünlerine antipatim var ısınamadım bitürlüboshayallersmile
kızlar birde mac fix+ aldım 42 tlye ne işe yarıyordu nelerde kullanabilirim

mac e zammı gelmişohaoldumsmile 39 a almıştım güle güle kullan tatlım. Heryerde kullanırsın utanmasa kek bile kabartıcak bi ürünkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
google mac fix+ yazıp türkiye sayfalarında arat bisürü açıklama görebilirsin hayatım üstelik çok bereketli bi ürün

evet dün sordum kenevir serisi ne kaar indirimde diye ambalaj yeniliyorlar bu üğrünleri bitirmeleri lazım dedi demekki c vitaminlide de aynı şey mevcut hemen body shopa gitmem lazım ama %20 kazıklanmış biri olarak nasıl gitcem :KK43:((((((((((((((

canım 3,5 sterlin fiyatı :) 8,30 tlyemi ne gelio kura göre :) orda toz şey mieral fondoten merak ettim aldım :))) bakalım nasılmış

oooooo mantıklı biraz fazla aldır burdan da isteyen çıkar :)))) azda ticaret hayır işi hehehhe
bu arada hıncını body shoptan mı çıkarcan aman dikkat göz kremi al bende aldım güzel valla bidaha 35 tl vermem hep indirimden alcam çok pis kızdım yahuuuu bari gidemde vanilyalı parfüm setini alayım dün almamıştım bi de kenevirli ayak kremi :)) tamam :)

ooo sürme uzmanı görüyorummm :))))))))) işi çözmüşün canım :) bende dolgun uzun kıvrık göstercek bir maskara istiom ama bilmem benim kirpikler için öle bişi var mı hahaha :)

şu max faktörmüydü sarı olan collasalmı ne uzun gösterio denemiştim ama sana yarammış flormarında güzel oluyor bir dene hem de ucuz :) baya beğenen var şu boujoirse benzeyen :)

hadi ya flor mar he
bu ucuz markalar daha mı kaliteli oldu neboshayallersmile
boşuna para döküyoz
ya var ya ne markalar denedim niveanın slikonlı rimeli var ya bi o allerji yapmadı
bak bi de uzun olarak gösteren ınnova var
bitkisel
fırçası falan süper
resim özürlüyüm ben yapabilsem koyarım sen bakarsın artık
gerçekte çok uzun yapıyo ve kıvırıyo
ama son aldığımda bi arıza vardı rimelin içi çok doluydu çok uğraştım elime falan bulaştı
alınca kontrol et bak istersen
bu arada evet toz sürme benim favorim
özellikle ertesi güne hafif akmış dumanlı gözlere bitiyorum ben

hala Oscillation deneyın dıorum kızlar :) fırca silikon ve size hıc iş dusmuyor,kendı kendını suruyor rimel :)

tatlım ben elfte aldım body shop unkinide elf zaten yaklaşık 9-10 TL arası bişi body shopta indirimle 10 TL civarında.. Her ikiside süper ama indirim varken body shopu kaçırma derim
zaten body shopun far fırçasından bitane var yada sadece o kaldı elften de diğerlerini alırsın

bi dafa düşünmeden gidip aldın acele ettin budefada kazıkmı yedin afferin sanakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

bahtsız bedevim benimmmmmmmmopuyorumnanaktan

olay olgun ciltler için deniyor ve nedense olay ürünlerine antipatim var ısınamadım bitürlüboshayallersmile

mac e zammı gelmişohaoldumsmile 39 a almıştım güle güle kullan tatlım. Heryerde kullanırsın utanmasa kek bile kabartıcak bi ürünkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
google mac fix+ yazıp türkiye sayfalarında arat bisürü açıklama görebilirsin hayatım üstelik çok bereketli bi ürün
ya hacım ne bilem ben ertesi gün %20 daha indirime girceğini kazıklanmayım die gittim %50 indirimle aldım adamlar bidaha indirmiş ayıp yahuu alışıkldık bişi diiill buuu :) gidip başka bişilerde alıcam ama loccitaneye taktım yaaa o yüzden almıcam :p bi göz kremi işte :p

sende olaya benim gibi uyz oluon haa hahahaha bak bi ortak nokta daha :p
hadi ya flor mar he
bu ucuz markalar daha mı kaliteli oldu neboshayallersmile
boşuna para döküyoz
ya var ya ne markalar denedim niveanın slikonlı rimeli var ya bi o allerji yapmadı
bak bi de uzun olarak gösteren ınnova var
bitkisel
fırçası falan süper
resim özürlüyüm ben yapabilsem koyarım sen bakarsın artık
gerçekte çok uzun yapıyo ve kıvırıyo
ama son aldığımda bi arıza vardı rimelin içi çok doluydu çok uğraştım elime falan bulaştı
alınca kontrol et bak istersen
bu arada evet toz sürme benim favorim
özellikle ertesi güne hafif akmış dumanlı gözlere bitiyorum ben

innovayı sevmiyorum 2 defa kapatıcısını ve 1 defa farını aldım ama sevemedim bitkisel demelerinede inanmıyorum nedense :)))
flormar aldı başı gitti bi dene derim :)))

magrenta senı flormarcı başı ılan edıorum anacım :)
hahahaha yerli malu yurdun malı anacım alın verin flormara can verin ki daha iyi ürünler yapsın deme amaa :))))
pil mi çok enteresan
zaten uğrıycaktım tekin acara eşime parfüm alıcam bakarım ordan sağol

canım neeeeeee ordan parfümmü alcan çilekten al kızz indirimde çoğu parfümü kazıklanma tekinde sevilde hehehe pintiüyesimileysiii hahahaha

pil mi çok enteresan
zaten uğrıycaktım tekin acara eşime parfüm alıcam bakarım ordan sağol

tamam canım,bence begeneceksın

ya bu arada bu flor mar yerli malı mıbilmiyorumkismile

evet canım 1972 den berı varmıs,bende merak edip bakmıstım bır ara

hahahaha yerli malu yurdun malı anacım alın verin flormara can verin ki daha iyi ürünler yapsın deme amaa :))))

canım neeeeeee ordan parfümmü alcan çilekten al kızz indirimde çoğu parfümü kazıklanma tekinde sevilde hehehe pintiüyesimileysiii hahahaha

Ya Cilekten hersey almaya ok,ama parfum almam..Kac tane aldıysam hep sorun yaşadım kızlar,

Kesınlıkle haklısın canım ,ama o Turk Malından ben sadece ruj ve oje alabılıyorum onlar benım cıldıme uygun urun uretmıyorlar.Yoksa benımde cebıme batmıor :2:

ya güvenilirmi bu çilek
hala pep netten alışveriş yapmam ben
genelde eşimin doğum günü yılbaşına denk geldiği için o zaman alır stok yaparım
%50 indirim olur
ama haftaya ameliyat olucak ve hiç parfümü yok
mecburen kazıklancam bu sefer
çilekten kartla falan ne bilim siz yapıyomusunuz
bilmiyorumkismile

Flormar markasının tarihçesi yaklaşık 1950'li yıllara dayanıyor İtalya'nın Milano kentinde doğan marka 1972 yılında tüm üretimini Türkiye'ye taşıdı ve hemen ardından markanın lisansı alındı. Böylece Flormar'ın Türkiye'deki 37 yıllık serüveni de başlamış oldu...

bak flor marın terekota allığı da hoşuma gitti benim herkes beğendi yüzümde
ama rujlarına bayılıyorum ben
cilt için henüz cesaret edemedim:sinifsinif:

Flormar markasının tarihçesi yaklaşık 1950'li yıllara dayanıyor İtalya'nın Milano kentinde doğan marka 1972 yılında tüm üretimini Türkiye'ye taşıdı ve hemen ardından markanın lisansı alındı. Böylece Flormar'ın Türkiye'deki 37 yıllık serüveni de başlamış oldu...

ansiklopedi gibi kızsın vallakaydirigubbakcemile3

tamam canım,bence begeneceksın

evet canım 1972 den berı varmıs,bende merak edip bakmıstım bır ara

Ya Cilekten hersey almaya ok,ama parfum almam..Kac tane aldıysam hep sorun yaşadım kızlar,

Kesınlıkle haklısın canım ,ama o Turk Malından ben sadece ruj ve oje alabılıyorum onlar benım cıldıme uygun urun uretmıyorlar.Yoksa benımde cebıme batmıor :2:
bende hiç parfüm almadım daha 1 kere sipariş verdim ordan arkadaşım bütün parfümlerini ordan alıyor ve hiç sorun yaşamadı sendeki de şansmış yaaa :KK43:
ya güvenilirmi bu çilek
hala pep netten alışveriş yapmam ben
genelde eşimin doğum günü yılbaşına denk geldiği için o zaman alır stok yaparım
%50 indirim olur
ama haftaya ameliyat olucak ve hiç parfümü yok
mecburen kazıklancam bu sefer
çilekten kartla falan ne bilim siz yapıyomusunuz
bilmiyorumkismile
anammm ben hep netten yapıyorum
ayakkabı aldım 2.kez amerikandan geliyor yolda
dün elften 2.siparişimi verdim
gittigidiyora dadandım bi ara
hepsiburadadan bişiler almışlığım var hiç sorun yaşamadım
aaaa bide trendyol ve markofoniden almıştım :)))

oooo donutcum süpersinnn :))))
ben türk malına dikkat etmeye çalışıyorum mesela pastelde türk malı :)) biz aldıkça onlar kendini geliştiricek ürün sklası ve kalitesi iyileşicek die düşünüyorum :)))
çoğu ürünüm fllormar çünkü kolay buluyorum :) aslında pastel cecilede denemek istiyorum onları için çarşıya gitmem gerek pek çıkamıyorum :)))
ojelerim golden rose,alix avien ve flormar farlarımda flormar maskaramda :)))) henüz sorun yaşamadım ama donutcum cilt ürünleri için evet bende güvenemem daha kaliteli cilde uygun ürün kullanmalı :)

X