Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
donutum bahsettiğin rimeli kendin kullandınmı canım ???

benim iki arkadaşımda memnun kalmadı lancome un
o ürününden
gidip loreal in yeni çıkan rimelini aldılar ne dersin??

bana gelenlerin hıcbiri kokmuyordu canım.Alien aldım,Opium aldım,Sjp aldım,Cashmir aldım..yok anacım hepsini daha once kullandıgım ıcın kokusunu ve yogunlugunu bılırım.Ama bunlar anında uctu gitti..

Orjinaller bundan eminim ama hayli fazla beklemiş olabılırler dıye dusunuorum

magrentam sende benim gibisin eyvahedigeldismile

net alışverişkolik boshayallersmile

bende dün trndyoldan elbise aldım haftaya gelicek alkisalkisalkisalkisalkisalkis

gerçi ben Adana ya gelince mecbur kaldım net alışverişine

burada kendime göre bir yerler bulamadaım, aradığımı bulamadım

bende hiç parfüm almadım daha 1 kere sipariş verdim ordan arkadaşım bütün parfümlerini ordan alıyor ve hiç sorun yaşamadı sendeki de şansmış yaaa :KK43:

anammm ben hep netten yapıyorum
ayakkabı aldım 2.kez amerikandan geliyor yolda
dün elften 2.siparişimi verdim
gittigidiyora dadandım bi ara
hepsiburadadan bişiler almışlığım var hiç sorun yaşamadım
aaaa bide trendyol ve markofoniden almıştım :)))

oooo donutcum süpersinnn :))))
ben türk malına dikkat etmeye çalışıyorum mesela pastelde türk malı :)) biz aldıkça onlar kendini geliştiricek ürün sklası ve kalitesi iyileşicek die düşünüyorum :)))
çoğu ürünüm fllormar çünkü kolay buluyorum :) aslında pastel cecilede denemek istiyorum onları için çarşıya gitmem gerek pek çıkamıyorum :)))
ojelerim golden rose,alix avien ve flormar farlarımda flormar maskaramda :)))) henüz sorun yaşamadım ama donutcum cilt ürünleri için evet bende güvenemem daha kaliteli cilde uygun ürün kullanmalı :)

Yok canım benım cildim sorunlu Flormar ne yapsın :) 1 saate yaglanan bir cildim var,hem yaglı hem hassas.Cantamda matlastırıcı bazlarla gezıoyorum off

donutum bahsettiğin rimeli kendin kullandınmı canım ???

benim iki arkadaşımda memnun kalmadı lancome un
o ürününden
gidip loreal in yeni çıkan rimelini aldılar ne dersin??

Evet ilk cıktıgında aldım canım,bitti hatta.Cokda begendim ama ben bıraz klasık bir tipim,daha uygun fıyata lorealımle devam ettım sonra.

anladım
sezon sonu yani
kaydirigubbakcemile3
ya ama donut kokmuyo diyo:gitme:
ya türkiyede yokmuydu ayakabı da taaa amerikanyaya sipariş ettin:mymeka:

benim bildiğim ürünler orjinal ama üretim yılı eski mesela 2007 2008 ürünü falan oluyor yeni üretim yok bu yüzden fiyatları daha uygun :)

ya esasında ysl nin tum urunleri sezon urunleri,rouge volupte nin yenı sezon renkleri var.

ama sanırım parfumlerde basıma gelen bu oldu magrentacım

albatross bende baktım guzeldı elbıseler ama roman kampanyasından aldıgım ıcın ellemedim :))) gule gule kullan cnaımmmm

evet dün sordum kenevir serisi ne kaar indirimde diye ambalaj yeniliyorlar bu üğrünleri bitirmeleri lazım dedi demekki c vitaminlide de aynı şey mevcut hemen body shopa gitmem lazım ama %20 kazıklanmış biri olarak nasıl gitcem :KK43:((((((((((((((

canım 3,5 sterlin fiyatı :) 8,30 tlyemi ne gelio kura göre :) orda toz şey mieral fondoten merak ettim aldım :))) bakalım nasılmış

oooooo mantıklı biraz fazla aldır burdan da isteyen çıkar :)))) azda ticaret hayır işi hehehhe
bu arada hıncını body shoptan mı çıkarcan aman dikkat göz kremi al bende aldım güzel valla bidaha 35 tl vermem hep indirimden alcam çok pis kızdım yahuuuu bari gidemde vanilyalı parfüm setini alayım dün almamıştım bi de kenevirli ayak kremi :)) tamam :)

ooo sürme uzmanı görüyorummm :))))))))) işi çözmüşün canım :) bende dolgun uzun kıvrık göstercek bir maskara istiom ama bilmem benim kirpikler için öle bişi var mı hahaha :)

şu max faktörmüydü sarı olan collasalmı ne uzun gösterio denemiştim ama sana yarammış flormarında güzel oluyor bir dene hem de ucuz :) baya beğenen var şu boujoirse benzeyen :)
%70 indirimde olan parfümüde var ben 2 tane aldım bir love etc serisi parfümü vardı. birde set aldım tek parfüm fiyatına yanında duş jeli ve vücut kremide var setinin fiyatı %50 olmuş baya bişeyler aldım yaa akşam resimlerii çekip yarın eklerim artıkınn

tatlım ben elfte aldım body shop unkinide elf zaten yaklaşık 9-10 TL arası bişi body shopta indirimle 10 TL civarında.. Her ikiside süper ama indirim varken body shopu kaçırma derim
zaten body shopun far fırçasından bitane var yada sadece o kaldı elften de diğerlerini alırsın

bi dafa düşünmeden gidip aldın acele ettin budefada kazıkmı yedin afferin sanakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

bahtsız bedevim benimmmmmmmmopuyorumnanaktan

olay olgun ciltler için deniyor ve nedense olay ürünlerine antipatim var ısınamadım bitürlüboshayallersmile

mac e zammı gelmişohaoldumsmile 39 a almıştım güle güle kullan tatlım. Heryerde kullanırsın utanmasa kek bile kabartıcak bi ürünkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
google mac fix+ yazıp türkiye sayfalarında arat bisürü açıklama görebilirsin hayatım üstelik çok bereketli bi ürün
tamam canım saol 100ml dediğin gibi sandığımdan büyük bir ürünmüş

magrentam sende benim gibisin eyvahedigeldismile

net alışverişkolik boshayallersmile

bende dün trndyoldan elbise aldım haftaya gelicek alkisalkisalkisalkisalkisalkis

gerçi ben Adana ya gelince mecbur kaldım net alışverişine

burada kendime göre bir yerler bulamadaım, aradığımı bulamadım
bende denk gedli elbise aldım aslında biraz risk ya olmazsa ? hehehe
Yok canım benım cildim sorunlu Flormar ne yapsın :) 1 saate yaglanan bir cildim var,hem yaglı hem hassas.Cantamda matlastırıcı bazlarla gezıoyorum off

Evet ilk cıktıgında aldım canım,bitti hatta.Cokda begendim ama ben bıraz klasık bir tipim,daha uygun fıyata lorealımle devam ettım sonra.
işin zor donutcum benimde alnım yağlanıo öğleye doğru bişiler kullanmam lazım cildime anladım :)))
anladım
sezon sonu yani
kaydirigubbakcemile3
ya ama donut kokmuyo diyo:gitme:
ya türkiyede yokmuydu ayakabı da taaa amerikanyaya sipariş ettin:mymeka:
hehe 4 ayakkabı aldım 1i arkadaşımın toplamda 25 tlye gelio tanesi hemde kaliteli daha öncede çizme falan almıştım :)))
ya esasında ysl nin tum urunleri sezon urunleri,rouge volupte nin yenı sezon renkleri var.
ama sanırım parfumlerde basıma gelen bu oldu magrentacım
şansızlık olmuş parfümlerde canım :KK43:
albatross bende baktım guzeldı elbıseler ama roman kampanyasından aldıgım ıcın ellemedim :))) gule gule kullan cnaımmmm
bende romandaki elbisenin aynısını aldım trendyoldan 40tlye mi ne geldi :)
%70 indirimde olan parfümüde var ben 2 tane aldım bir love etc serisi parfümü vardı. birde set aldım tek parfüm fiyatına yanında duş jeli ve vücut kremide var setinin fiyatı %50 olmuş baya bişeyler aldım yaa akşam resimlerii çekip yarın eklerim artıkınn

ben vanilyalı parfümü denicem artık bişi almamak lazım aldım başımı gittim yahu

kesin gojane den aldınız degil mi magrentacım ?
kaliteli degil ama modeller cok guzel dıyorlar

gojaneden aldım canım ilk aldıklarım için söylemem gerekirse mükemmeller tabiki nine west ile kıyaslanmaz ama deli gibi giydim bir çizmesini hem çok rahat hamde bişicik olmadı yağmurda bilem açılmadı :)))) o yüzden bence gayet kaliteli :)))) bazı ayakkabıların sadece markasının sattığını düşünüyorum izmirde bir ayakkabıcı var baya ünlü ama ne alsam sorun yaşadım deli para döktüm mahvoldu ne aldıysam en kötüsü çizmeleri ayağıma göre yapıcakları için ölçü aldılar kaç kere yapamadılar ve o şekilde verdiler ayakkabı konusunda çok hassasım :))) heheh

bugübn ne giydin topiğine foto koyuyorum zaten ben
elbisem gelsin onuda giyer çekerim bakalım
güzel değil dersenis veriris artık ne edelim :)

ay magrentam ben ayakkabı alamam netten ya
bak ona cesaret edemem işte çünkü
ayaklarım çok zor yane her ayakkabı olmuyor
bu arada loreal in mor ve lacivert farına bittim ama almamam lazım çok harcadım bu ayyy :KK43:):eek:lmaz:

X