Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay magrentam ben ayakkabı alamam netten ya
bak ona cesaret edemem işte çünkü
ayaklarım çok zor yane her ayakkabı olmuyor
bu arada loreal in mor ve lacivert farına bittim ama almamam lazım çok harcadım bu ayyy :KK43:):eek:lmaz:

aynen canım bende çok zorlanıyorum ama denk geldi işe nine west ile aynı no :))) bu arada fotonu gördüm süper görünüyorsun canım maşallahın var manken gibisin ayakkabılarda süper bide ben giyebilsem hep düz giyiyorum :KK43:

canım benim sağol :kedi:

valla ben topuk hastasıyım paşanın peşinde koşarken bile topukludan vazcaymam yane zemuszemus

o mineralli fondoten canım light olanı aldım fair çok açık olur diye düşündüm :) denemek istedim nasıl die şuan body shop kullanıyorum öğrenme fondotenim olucak buda :)

magrentacım, bende de var ELF mineral fondoten. Light rengi, aynısını almış oldun kaydirigubbakcemile5

Kapatıcılığı gerçekten güzel ve içeriği çok iyi. Paraben filan yok.
Ben memnunum. Bir tona açığı olsa bana tam olurdu ama o da çok açık kalır diye korktum, gene de iyidir yani.
kaydirigubbakcemile5

ya hacım ne bilem ben ertesi gün %20 daha indirime girceğini kazıklanmayım die gittim %50 indirimle aldım adamlar bidaha indirmiş ayıp yahuu alışıkldık bişi diiill buuu :) gidip başka bişilerde alıcam ama loccitaneye taktım yaaa o yüzden almıcam :p bi göz kremi işte :p

sende olaya benim gibi uyz oluon haa hahahaha bak bi ortak nokta daha :p

innovayı sevmiyorum 2 defa kapatıcısını ve 1 defa farını aldım ama sevemedim bitkisel demelerinede inanmıyorum nedense :)))
flormar aldı başı gitti bi dene derim :)))

kaydirigubbakcemile3 canım ya hani loccatinede son anda seçtiğiniz ürün bedava demişlerya sana ben şimdi 2 tane elma badem kremi almayı düşünüyorum acaba tekini bedava verceklermiki yoksa seçili bi ürünmü alabiliyorusbilmiyorumkismile

bende hiç parfüm almadım daha 1 kere sipariş verdim ordan arkadaşım bütün parfümlerini ordan alıyor ve hiç sorun yaşamadı sendeki de şansmış yaaa :KK43:

anammm ben hep netten yapıyorum
ayakkabı aldım 2.kez amerikandan geliyor yolda
dün elften 2.siparişimi verdim
gittigidiyora dadandım bi ara
hepsiburadadan bişiler almışlığım var hiç sorun yaşamadım
aaaa bide trendyol ve markofoniden almıştım :)))

ya bende netten ayakkabı almak istiyorum ama numaraları uyarmı bilemedim ben 36 giyiyorum acaba alırken ordanda 36 yımı seçmeliyim

gojane urbanog yada forever21 i düşünüyorum
napsamkiboshayallersmile

aynen canım bende çok zorlanıyorum ama denk geldi işe nine west ile aynı no :))) bu arada fotonu gördüm süper görünüyorsun canım maşallahın var manken gibisin ayakkabılarda süper bide ben giyebilsem hep düz giyiyorum :KK43:

ayyk benimkilerde sorunluuu yaa her ayakkabı olmas öle bide alışıncaya kadar vuruo:teselli:

canım benim sağol :kedi:

valla ben topuk hastasıyım paşanın peşinde koşarken bile topukludan vazcaymam yane zemuszemus
süpersin canım ben giyemiyorum önce bi güzel vuruyor sora tabanım sızlıyor allahım kayıyor yahuuuu ama aklışmam lazım yavaştan :)
magrentacım, bende de var ELF mineral fondoten. Light rengi, aynısını almış oldun kaydirigubbakcemile5

Kapatıcılığı gerçekten güzel ve içeriği çok iyi. Paraben filan yok.
Ben memnunum. Bir tona açığı olsa bana tam olurdu ama o da çok açık kalır diye korktum, gene de iyidir yani.
kaydirigubbakcemile5
ayyy süerp güzel bi yorum duymak sevindirdi bazı pek beğenmemişler azıcık üzülmüştüm :))) bidahakine açık tonu alır karıştırırız bizde canım çok açık olur die almadım o kadar da beyaz deilim hehehe :p
kaydirigubbakcemile3 canım ya hani loccatinede son anda seçtiğiniz ürün bedava demişlerya sana ben şimdi 2 tane elma badem kremi almayı düşünüyorum acaba tekini bedava verceklermiki yoksa seçili bi ürünmü alabiliyorusbilmiyorumkismile

ya bende netten ayakkabı almak istiyorum ama numaraları uyarmı bilemedim ben 36 giyiyorum acaba alırken ordanda 36 yımı seçmeliyim

gojane urbanog yada forever21 i düşünüyorum
napsamkiboshayallersmile

ayyk benimkilerde sorunluuu yaa her ayakkabı olmas öle bide alışıncaya kadar vuruo:teselli:

hacım :pPPPP ama şöle bişi var 2 tane o kremi alınca indirimden bişi alamıcan ? ama alman gerek diilse 2 dene kremi kap derim inşallah alcağın kremde indirime girer cillop gibi olur :)))) ucuz olanı veriyolar aynı paraysa napcaklar vercekler gene hehehehe bence öle yap aynı kremi al :)))) uzu bişi istersen netten alırsın ya da ben hesabımdan alır sana kargolatırım :))))netten :)))

uyuzlar bana istediğini seç dedi kasada bi güzel geçirdi almadım tabe ucuz olanı vercez demediki sinir oldum bak hehehe

canım bende 37 giyiyorum 7 no aldım az fark olabilio nine weste falan ir dene kaç oluo sana die urbanogda iyimiş lakin amerika postam yok :))) ben gojaneden alıom indirim vardı sandaletlerde bide 4 temmuz indirimi vardı 4 ayakkabı aldım tanesi 25emi ne geldi bi dene derim :)))

nese ben dün aldıklarımı ekliyeyim havuzdan önce alındıklarım sempatiksalakcinni

roc güneş koruyucu
roc güneş sonrası nemlendirici
ınglot allık :):) rengii çok güzellll ohaoldumsmile

nese ben dün aldıklarımı ekliyeyim havuzdan önce alındıklarım sempatiksalakcinni

roc güneş koruyucu
roc güneş sonrası nemlendirici
ınglot allık :):) rengii çok güzellll ohaoldumsmile

güle güle kullan canım allıkğın rengi ne hoş pempe öleeee :pPP

benimde elf siparişim geldi :)))))))))) eyelinerimi çok beğendim çok hoş kutusu fondoten minnacık fırçalar güzele benziyor mineral far bazı bi acayip geldi denicem bakalım :)))))

magrentacım sana bişey soracağım,
L'occitane den elma-badem almıştın ya , onlardan memnunmusun , cilt tipin nasıl , bu ürün hangi tip için acaba bir bilgin var mı ve genel olarak loccitaneden memnun musun ?

magrentacım sana bişey soracağım,
L'occitane den elma-badem almıştın ya , onlardan memnunmusun , cilt tipin nasıl , bu ürün hangi tip için acaba bir bilgin var mı ve genel olarak loccitaneden memnun musun ?

site gitti benim cevap yalan oldu hehe tekrar cevaplatyım canım ben elma badem serisinden temizleici yağ ve tonik aldım henüz kullanmadım elimdeki ürünler bitice kullanmayı planlıyorum
cildim kasrma+hassas yanaklarda kılcal damarlar var o yüzden hassas t bölgesi yağlı ama çok diil normalde sorunsuz bir cilde sahibim canım

lattecim çok memnundu bende cilt ürünlerimi değiştirmeye karar verip aldım memnun kalacağımı düşünüyorum ayın ilk ve son günü %40 indirimi var birde doğumgünü ayında 1 aldığına 1 hediye veriyorlar gidince kart çıkarmayı unutma nettende alışveriş imkanı var

bu arada sitesinden inceleyebilirsin çok güzel ürünleri var deneyip al ama önce araştır matlaştırıcı serisi var zeytinli serisi var ama senin tam karma ise iyi bir temizleyici bu kırmızı pirinçden olabilir ama yankları kurutur 2 ayrı seri kullanırsın sanırım

site gitti benim cevap yalan oldu hehe tekrar cevaplatyım canım ben elma badem serisinden temizleici yağ ve tonik aldım henüz kullanmadım elimdeki ürünler bitice kullanmayı planlıyorum
cildim kasrma+hassas yanaklarda kılcal damarlar var o yüzden hassas t bölgesi yağlı ama çok diil normalde sorunsuz bir cilde sahibim canım

lattecim çok memnundu bende cilt ürünlerimi değiştirmeye karar verip aldım memnun kalacağımı düşünüyorum ayın ilk ve son günü %40 indirimi var birde doğumgünü ayında 1 aldığına 1 hediye veriyorlar gidince kart çıkarmayı unutma nettende alışveriş imkanı var

tatlım elf siparişlerinin fotolarını görebilcez mi ...gülü gülü kullan sen de hepiciğini..free shipping olduğunda ben de fırçalardan alcem..haber verirsiniz dimi bana da :)

Bence site göçmüş,yedeklerden geri dönmüşler kızlar.En güncel yedegide 4-5 gun kadar öncesiymiş belliki

X