Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok yok bugun sally hansen kaş rengi acıcı alacagım ve sanırım bırde oje
hımmmm hade bakalım güle güle kullan canım şimdiden :))
sonunda hakkından geldim :)
35 tl lik alısveriş yaptım :)
hayırlı olsun :)
NELER aldın hadi resimlerini ekle bakıyım çabuk bak benimki hala beklemede
sen naptın bakem
1 Göz Fırçası (# 141 ) tanımlanması Göz Fırçası tanımlanması 1,50 £ 1,50 £
1 Terapötik Conditioning Dudak Balm (# 90 ) Çilek Crème 1,50 £ 1,50 £
1 Sağlıklı Glow Bronzlaştırıcı Pudra (# 120 ) Işık 1,50 £ 1,50 £
1 Göz Rengi (# 25 ) Aydınlatıcı Drama 1,50 £ 1,50 £
1 Göz Farı Primer (# 459 ) Göz Farı Primer ( Şeffaf ) 3,00 £ 3,00 £
1 Yüz Whip (# 220 ) Shimmering Camilia 1,50 £ 1,50 £
1 Likit Eyeliner (# 187 ) Gece yarısı 1,50 £ 1,50 £
1 Likit Eyeliner (# 476 ) Stardust 1,50 £ 1,50 £
1 Tırnak Cilası (# 168 ) Açık Pembe 1,50 £ 1,50 £

ee bugün ağlamaktan helak oldum salak ruh halim yüzünden
kendimi ödüllendirdim :p
elfi deneyeyimde begenirsem pahalı markalara paramı kaptırmam
buda züğürt tesellisi :)
ama eski ben olsa ordan 150 tl ye anca çıkardı :) hatta daha üstü

canım önemli bişi yok deme ağmaa üzme kendini değmez bişeye
bu arada bü sürü şey almışın güle güle kullan şimdiden cumaya kadar elinde olur kanımca :)

yok önemli bişi kızlar ..
ben dengesizimdir biraz ..
gelir gider aklım arada sırada ..
gelsinlerde görelim şu elfleri :-)

1 Göz Fırçası (# 141 ) tanımlanması Göz Fırçası tanımlanması 1,50 £ 1,50 £
1 Terapötik Conditioning Dudak Balm (# 90 ) Çilek Crème 1,50 £ 1,50 £
1 Sağlıklı Glow Bronzlaştırıcı Pudra (# 120 ) Işık 1,50 £ 1,50 £
1 Göz Rengi (# 25 ) Aydınlatıcı Drama 1,50 £ 1,50 £
1 Göz Farı Primer (# 459 ) Göz Farı Primer ( Şeffaf ) 3,00 £ 3,00 £
1 Yüz Whip (# 220 ) Shimmering Camilia 1,50 £ 1,50 £
1 Likit Eyeliner (# 187 ) Gece yarısı 1,50 £ 1,50 £
1 Likit Eyeliner (# 476 ) Stardust 1,50 £ 1,50 £
1 Tırnak Cilası (# 168 ) Açık Pembe 1,50 £ 1,50 £

ee bugün ağlamaktan helak oldum salak ruh halim yüzünden
kendimi ödüllendirdim :p
elfi deneyeyimde begenirsem pahalı markalara paramı kaptırmam
buda züğürt tesellisi :)
ama eski ben olsa ordan 150 tl ye anca çıkardı :) hatta daha üstü
güzel ben genelde studio serisine baktım gerçi 1,5E lerdende aldım ekliyecem birazdan

hımmmm hade bakalım güle güle kullan canım şimdiden :))

hayırlı olsun :)

sen naptın bakem

canım önemli bişi yok deme ağmaa üzme kendini değmez bişeye
bu arada bü sürü şey almışın güle güle kullan şimdiden cumaya kadar elinde olur kanımca :)
tamamladım alışverişimi cumaya kadr demişsin okadar çabukmu geliyor elften ben 10 günü geçer diye düşünmüştüm

ben set olarak almadım çünkü
allık fırçam var smashbox (50 tl ye almıştım)
pudra fırçam var cilinique 47 tl
far fırçam var 30 tl vermiştim.
bide concealer fırçam var onada 25 mi ne vermiştim.
bunların canını çıkartmadan sert almıcam dünya para bayıldım :KK43:
ama dayanamadım bi tane far fırçası aldım gene

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Item[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Item Details[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Unit Price[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Qty[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Total[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Duo Eye Shadow Cream[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Black Licorice[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]e.l.f.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1] Professional 9 pc. Master Set[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Professional 9 pc. Master Set[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£15.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£15.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Kabuki Brushes[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Kabuki Face Brush[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£5.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£5.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Blush and Bronzer Compact[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]blushed/bronzed[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£3.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£3.50[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Brightening Eye Color[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Matte Mauve[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Delivery:[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£0.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Total Price:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£26.50[/SIZE][/FONT]
bunlarda benimkiler

sanal kart oluşturdum da master card ile mi ödeme seceneğini seçicem
ben bilmiyorum :))))) aynıdrı heralde diğer kartla
güzel ben genelde studio serisine baktım gerçi 1,5E lerdende aldım ekliyecem birazdan

tamamladım alışverişimi cumaya kadr demişsin okadar çabukmu geliyor elften ben 10 günü geçer diye düşünmüştüm
oooo hadi bakalım
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Item[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Item Details[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Unit Price[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Qty[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Total[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Duo Eye Shadow Cream[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Black Licorice[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]e.l.f.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1] Professional 9 pc. Master Set[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Professional 9 pc. Master Set[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£15.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£15.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Kabuki Brushes[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Kabuki Face Brush[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£5.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£5.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Blush and Bronzer Compact[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]blushed/bronzed[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£3.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£3.50[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Brightening Eye Color[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Matte Mauve[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£1.50[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Delivery:[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£0.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Total Price:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]£26.50[/SIZE][/FONT]
bunlarda benimkiler

güle güle kullan canım setin içindeki fırçalarda lazımmı set aldın????? az değil 15 sterlin :))))
güle güle kullan cumaya kadar gelirler çünkü bugün daha salı bugün veririler kargoya benim araya haftasonu girdi yoksam 3 günde gelio

kızlarr coştunus
herkes birbirini gasa getirdi bakıyorumsempatiksalakcinni
iyi günlrde kullanın hepsini doya doya
olumunekankayizsmile
merak ettiğim ben netten fondoten kapatıcı yada pudra alamıyorum
rengini cildinisde görmeden nasıl alıyorsunus bunları yahu,
varmı bu işin bir sırrı :)???

olmaz mııııııııııııııı :)))
ya magazada deneyeceksın onceden yada renk skalası okumayı ogreneceksın zamanla balım :)

mesela benım ten rengim genelde ivory,opal ,sand ,beige kaldırır.Sarı bazlı olanları secerım,pembe bana yakısmaz.Alt tonlarına bakarım gibi gibi

fotoraf1218.jpg
dün aldıklarımm ------ben bu aralar avona takılmış durumdayım :KK70:

sanal kart oluşturdum da master card ile mi ödeme seceneğini seçicem

ben bilmiyorum :))))) aynıdrı heralde diğer kartla

oooo hadi bakalım

güle güle kullan canım setin içindeki fırçalarda lazımmı set aldın????? az değil 15 sterlin :))))
güle güle kullan cumaya kadar gelirler çünkü bugün daha salı bugün veririler kargoya benim araya haftasonu girdi yoksam 3 günde gelio
VALLA sorma geçen hafta 3 takım fırça da the body shop dan yaptım tühh bak şimdi üzüldüm yaa

neyse halletim kıslar saolun, hayırlı olsun bakalım , sanal kartla çok uğraştımm...emeği geçen herkeşe teşekkürler..

şimcik gitmem gerek yarın gelcem beni bekleyin anacıımm çüzzz..

kızlarr coştunus
herkes birbirini gasa getirdi bakıyorumsempatiksalakcinni
iyi günlrde kullanın hepsini doya doya
olumunekankayizsmile
merak ettiğim ben netten fondoten kapatıcı yada pudra alamıyorum
rengini cildinisde görmeden nasıl alıyorsunus bunları yahu,
varmı bu işin bir sırrı :)???
valla deneme yanılma yöntemi canım rengin adına tonuna göre bi seçim yapıyoz ama macda yapamadım hehehe
fotoraf1218.jpg
dün aldıklarımm ------ben bu aralar avona takılmış durumdayım :KK70:
güle güle kullan canım :)))
VALLA sorma geçen hafta 3 takım fırça da the body shop dan yaptım tühh bak şimdi üzüldüm yaa

eeee dedik sana lazımmı die ne gaza geldin ne lazımsa onu alcan :))))

:eek:klava:bak şimdi nasılda pişman oldum mafoldumben
hehehe geçmiş olsunn canım kaptırdın kendini maşallah
neyse halletim kıslar saolun, hayırlı olsun bakalım , sanal kartla çok uğraştımm...emeği geçen herkeşe teşekkürler..

şimcik gitmem gerek yarın gelcem beni bekleyin anacıımm çüzzz..

hayırlısı olsun canım

X