Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bak yuz makyajını guzle yaparım,guzel eyeliner cekerım,guzel dudak makyajıyaparım .Ama far işi yok beceremıorum :)
herkesin bi uzmanlık alanı var işte heheh bende farlarla takılıom güzel yaptığımı söylerler ama çeşit yok belli hep ama burda takıldıkça ne kötü far sürüyorum diyorum yaneee
evet bencede ama zoooorrrrr artık istanbula gidersek gezi planına elcayıda ekleriz kaydirigubbakcemile3

hahaha benim eklendi bile canımmmmm

donut canım ya göz kremi sordum sana ama atladın herhal orayı kaydirigubbakcemile3 göz altı kremi alıcam onuda roche mi alsam varmı dır tavsiyelerinis??

donut canım ya göz kremi sordum sana ama atladın herhal orayı kaydirigubbakcemile3 göz altı kremi alıcam onuda roche mi alsam varmı dır tavsiyelerinis??

canım ben gunduz shiseido spf li goz kremini kullanıyorum,aksamları ise Bioderma Sensibio Rich göz kremi kullanıyorum

istanbuldayızda ne farkediyo
o saatte kim gidebilir elcaya
ağustosta bi izin düşünüyom belkim o zaman giderim :-)
ayy canım yaa en azınadan eş dost arakadaş var biri gider alır heçç olmadı :KK43:
canım ben göz kremide öle patanak söylenmezki yaşı sölücen,istediklerini söylücen daha önce kullandınmı ne kullandın sölücen hehehe bende uzman kesildim heheheh
yane isteklerini söle bizde öle daha iyi yardımcı olalaım
ben nivea aqua kullanıyorum memnunum yani yaş gençken çok detay bişeye gerke yok diye düşündüm
roc veya vichy bakabilirsin
ebrucum valla ben nivea sevmiyorum baya gidio göz kremi iyi bişi al yaş geçio artık :pPP
bayanssulusmile kızlar size doyum olmaz ama ben çıkıyorum işlerim var opuyorumnanaktan

görüşürz kolay gelsin

ben kendı adıma sadece nemlendırsın,elastıkıyetını korusun ıstıorum,sabahlarıda gunesten korusun nemli olsun.Bu ıkısı benım ıhtıyacıma cok guzel cevap verıyor kızlar..
Evet canım eczaneden alıorum biodermayı

kızlar okunuşunu yazıyorum elizabet amaa yazılışı aklıma gelmedi yaa dün biyerde gördüm gri tonları çok hoştu bilinen bi marka olduğunu söyledi ben güvenemedim ilk defa duydum diyince adam bana güldü duyan bilen varmı füme tonları ve yapısı süperdi amaa güvenemedimkaydirigubbakcemile

oy magrentam uzmanım benim :)

efendim şimdi ben olay göz çevresi kremini kullanıyorum fakat göz altımı yağlandırdı gibi geliyor yane memnun değilim

yaş 29 sonuç itibari ile hem nemlendirici hemde kırıık önleyici birşey istiyorum :):)canım benim önerilerini bekşliyorum

evet doğru diyorsun hafta içi açık olmasından dolayı izin alıp gitmen gerek yada eğer işyerine yakınsa öğlen arasında gidebilirsin ama anladığım kadarıyla yoğun çalışıyorsun
ben ankaradayım kozmosimde fiyatları görünce şaşırdım valla mac farlar 10 lira normalde 39 falan sanırım neyse cafelatte alırım ben renklere bilsem demiş bende mac mağazasında bir kaç renk alternatifi bakayım hangilerini bulursa onları alması için rica edeceğim

! Kozmosim.. !: MAC & ELCA Kozmetik "Estee Company Store"

burada gördüğüm fiyatlarsa gercekten ben isterim zaten far almak istiyorum mac alırım yani

kaydirigubbakcemile3 valla bir blog adresi koyduydum far fiyatlarını grünce insanlar şaşırıyor tabi 10 lira diyo mac far bende şaşırdım ya onu yazıyolar cafelatteyi bekliyorum açarsa diye işlerim var kaldım bilgisayar başında

tatlım benim ya sen benimi bekliyodun:teselli:. Ben aslında elca dememiştim Mac ten alırım dedim hatta sana özeldende öyle yazdım valla bu yazılarını okuyup beklediğini görünce ilk hedefimiz elca olsun ozaman
15 gün sonra ( şuan kankamın nişanı var yoğunum) elcaya gidiyim. Hatta şöle yapalım gitmeden önce burda söylerim kim ne istiyosa sölesin ona göre bakıp yollarım

o söylediğin blogtaki fiyatlar doğru ama işte çabuk bitiyo herşey.

beceriksiz miiiiiiiii kız o kadar şey alıon ben hayatta inanmam beceriksiz olduğuna
bakınız mesela ben pudraymış eyelinermiş allıkmış süremem yavaştan yavaştan kaliteli şeylere geçim diom onlarda ama önce öğreneyim parayı çöpe atmayım die daha uygun fiyatlı alıp deniom öğrenince ayda bi ürün alırım iyi ürün alırım diom :)))

ilk izleyicin benim aç diom kız aççççç haftada bir bişi paylaşsan yeter bize

süper olurdu canım valla :)))) blogu olan biri olsa güvenebileceğimiz biri olsa deme :p

yok bebeğim hiç girişmesin kimse o işlere ben açtım bi blog sonra maliyeciler peşine düşüyomuş blog satışçılarının oyüzden bu ay kapatıyorum mafoldumben

istanbuldayızda ne farkediyo
o saatte kim gidebilir elcaya
ağustosta bi izin düşünüyom belkim o zaman giderim :-)

ben zemuszemus hava atim acccuk:KK3:

Bak yuz makyajını guzle yaparım,guzel eyeliner cekerım,guzel dudak makyajıyaparım .Ama far işi yok beceremıorum :)

kaydirigubbakcemile5 Aynı ben donutcum.
Far hiç kullanmıyorum gibi bişi.
Sadece davetlerde. Onu da doğal yapmaya çalışırım.zemuszemus
Pek gölgeli dumanlı gözleri sevmiyorum ben. Doğallığı severim...:KK1:
Evde deneyince beceriyormuşum gibi sanki, elim yatkın aslında ama yok içimde yok işte far aşkı...
:roflol:

ben kendı adıma sadece nemlendırsın,elastıkıyetını korusun ıstıorum,sabahlarıda gunesten korusun nemli olsun.Bu ıkısı benım ıhtıyacıma cok guzel cevap verıyor kızlar..

Canım Bioderma'dan memnunsun sanırım, merak ettim şimdi...guclubacismile
Beklentimiz aynıymış.kaydirigubbakcemile5
Ben sadece gece yatmadan The Body Shop E vit. göz kremi kullanıyorum memnunum.
Ama Bioderma'yı merak ettim...
Ben günlük güneş koruyucumu gözüme pek yaklaştırmadan, kaz ayağı dolaylarına sürüyorum donutcum.zemuszemus
Doktorlara sordum, olur dediler.
Bir de tıp öğrencisi bir blogger kız var pembepeluş.blogspot'da
O da öyle yapıyormuş. Ben de memnun kaldım bu yöntemden :lepi:

aklınızda olsun kızlar. Ama kirpik diplerinize kadar değil tabii. göz çukuruna sürülebilir.
:1rolleyes:

yok bebeğim hiç girişmesin kimse o işlere ben açtım bi blog sonra maliyeciler peşine düşüyomuş blog satışçılarının oyüzden bu ay kapatıyorum mafoldumben

Canım bu konuyu dahaönce başka bloglar da tartışmıştı :1ninca:
Vergiden muafiyet,
sadece el emeklerinde geçerli oluyor.
akannehir

Vergiden muaf esnaf:
6. Hariçten işçi almamak, muharrik kuvvet kullanmamak kayıt ve şartı ile
oturdukları evlerde imal ettikleri havlu, örtü, çarşaf, çorap, halı, kilim, do-
kuma mamulleri örgü, dantel, her nevi nakış işlerini ve her nevi turistik eşya,
hasır, sepet, süpürge, paspas, fırça, yapma çiçek, ip ve urganları dükkan açmak-
sızın satanlardan 47 nci maddenin 1 ve 3 numaralı bentlerinde yazılı şartları
haiz bulunanlar;

:gitme:

Evet canım memnunum ben biodermadan .Arkonun yeşil yaglı kremi etkisini yapmadan,sanki hep su varmıs gibi bir his veriyor göz cevreme :) ıslak ıslak ama yaglı bir his degil :)

Shiseido direk göz kremi oldugu icin içim rahat kullanıyorum canım.

Jackal canım bizim yaşlarımız neredeyse aynı.Ben acıkcası cok kurcalamayı sevmıyorum, nemlensın ve korunsun yeter zihniyetindeyim.Ama sen kırısıklık onleyıcı birseyler ıstıyorsun sanırım.Ben kırısıklıkları önlemek icin gunes koruması ve nemlenme yeterli diye dusunuyorum."Cok kurcalama bozarsın " kafasındayım ben :))))

süper yapıyosun zaten aslında nemlendirmediğimiz için kırışmıyormu gözlerimiz :)))) erken yelarda tabee :)))) bi süre sonra kırışıklıla savaşmalı :)
kızlar okunuşunu yazıyorum elizabet amaa yazılışı aklıma gelmedi yaa dün biyerde gördüm gri tonları çok hoştu bilinen bi marka olduğunu söyledi ben güvenemedim ilk defa duydum diyince adam bana güldü duyan bilen varmı füme tonları ve yapısı süperdi amaa güvenemedimkaydirigubbakcemile
bende duymadım bi bildiğim elizabeth arden onuda satmazlar heralde onlar hehehe
oy magrentam uzmanım benim :)

efendim şimdi ben olay göz çevresi kremini kullanıyorum fakat göz altımı yağlandırdı gibi geliyor yane memnun değilim

yaş 29 sonuç itibari ile hem nemlendirici hemde kırıık önleyici birşey istiyorum :):)canım benim önerilerini bekşliyorum
hahah amma ne uzman :p herkese uyan sana uymayabilir o yüzden canım benim ayrıntılı yaz dedimmmm :p jel hafif kıvalı kullanabilirsin canım bi süre daha gece ayrı gündüz ayrı kullanmak lazım göz içinde spf şart :KK43: bende the body shopun c vitaminli göz kremini kullanıyorum aprilimin dediği gibi güneş kremimden kaz ayaklarına doru sürüom azcık spfli göz kremi almam alzım hafif yapıda :)))) yağlı yapıda yoğun olanları tavsiye etmiolar bnim eskisi yağ bezesi yaptı şerefsiz :KK43:
tatlım benim ya sen benimi bekliyodun:teselli:. Ben aslında elca dememiştim Mac ten alırım dedim hatta sana özeldende öyle yazdım valla bu yazılarını okuyup beklediğini görünce ilk hedefimiz elca olsun ozaman
15 gün sonra ( şuan kankamın nişanı var yoğunum) elcaya gidiyim. Hatta şöle yapalım gitmeden önce burda söylerim kim ne istiyosa sölesin ona göre bakıp yollarım

o söylediğin blogtaki fiyatlar doğru ama işte çabuk bitiyo herşey.

ben zemuszemus hava atim acccuk:KK3:
aaaboooooooooooowwwwwww neyyyyyy ya bu devletin işi yok zaten odan burdan almaya çalışıyolar alıncakları almıyolar türkiye işte sen o yüzden mi kapıyosun canımmm :KK43:( ee ggde satış yapanlarada yapıyolarmı acep?
elcaya gitmeden burdan yaz bizde isteklerimizi yazarız kiminki tutarsa alırsın canım kartınlan bizde göndeririz parayı tatlişkom :p
kaydirigubbakcemile5 Aynı ben donutcum.
Far hiç kullanmıyorum gibi bişi.
Sadece davetlerde. Onu da doğal yapmaya çalışırım.zemuszemus
Pek gölgeli dumanlı gözleri sevmiyorum ben. Doğallığı severim...:KK1:
Evde deneyince beceriyormuşum gibi sanki, elim yatkın aslında ama yok içimde yok işte far aşkı...
:roflol:

Canım Bioderma'dan memnunsun sanırım, merak ettim şimdi...guclubacismile
Beklentimiz aynıymış.kaydirigubbakcemile5
Ben sadece gece yatmadan The Body Shop E vit. göz kremi kullanıyorum memnunum.
Ama Bioderma'yı merak ettim...
Ben günlük güneş koruyucumu gözüme pek yaklaştırmadan, kaz ayağı dolaylarına sürüyorum donutcum.zemuszemus
Doktorlara sordum, olur dediler.
Bir de tıp öğrencisi bir blogger kız var pembepeluş.blogspot'da
O da öyle yapıyormuş. Ben de memnun kaldım bu yöntemden :lepi:

aklınızda olsun kızlar. Ama kirpik diplerinize kadar değil tabii. göz çukuruna sürülebilir.
:1rolleyes:

aprilcim bende c vitaminliyi kullanıyorum memnunum sankim göz altlarım aydınlandı gibim gelio bana :)))) senin gibi bende kaz ayaklarına doğru sürüştürüom spfli kremimi :pPP

bende nemlendirsin yağlı his bırakmasın makyaj altına kullanabilceğim spfli bi göz kremi arıom hehe bi kaç ay sonra alırım sanırım :pPP

tamam canlar msj alındı göz kremi konusunda kaydirigubbakcemile3 bu c vitaminli göz kremini çok duydum ama maalesef body shop adana da yok o sebeple onu alamıyorum ohaoldumsmile shisedio da hazır indirim varken onu alıyım ben guclubacismile

X