Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

miss dior

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
19
0
kızlar bu sayfada en son satın aldığımız makyaj ürünlerini sadece yazarak değil resimli olarak da paylaşalım istedim.böylesi daha eğlenceli ve renkli olur diye düşünüyorum yerimseniben
yabancı forumlarda bunu çok yapıyorlar ve çok eğlenceli oluyora.s bizde öyle yapalım ve kullandığımız ürümler hakkında yorum yapalım böylece merak ettiğimiz ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirizyerimseniben

ilk resim benden gelsin o zaman yerimseniben

26062008600x450yu2.jpg

ben en son lancome allık ve the body shop pudra fırçası aldım.lancome allıkdan çok memnun kaldım, gayet güzel renk veriyor ve kalıcı.
body shop pudra fırçası ise çok kaliteli ve yumuşacıkyerimseniben
evet kızlar sizin paylaşımlarınzı da merakla bekliyorum

kimse birşey yazmamış buraya..
canım güzel şeyler almışsn..pembe rengi sevmesemde bunun rengi güzel görünüyor..
burdada body shop olsada bende alsam bisüür şey ama yok =(

sadece makyaj ürünleri değilde cilt bakımı filanda girsin bunun içine bence..herkes aldığını çekip koyarsa daha iyi bilgileniriz..şekli nasıl üstünde ne yazıo rengi ne demekten kurtulurz..

ama kimse ilgilenmiyor galiba :icecream:

kimse birşey yazmamış buraya..
canım güzel şeyler almışsn..pembe rengi sevmesemde bunun rengi güzel görünüyor..
burdada body shop olsada bende alsam bisüür şey ama yok =(

sadece makyaj ürünleri değilde cilt bakımı filanda girsin bunun içine bence..herkes aldığını çekip koyarsa daha iyi bilgileniriz..şekli nasıl üstünde ne yazıo rengi ne demekten kurtulurz..

ama kimse ilgilenmiyor galiba :icecream:

yok yok ilgileniyoruz cicim de foto çekip koyamadım. ay bende bugün bir fırça ---iki maybelline ruj--- innova dipliner ve maybelline concealer aldım bide nastica takma kirpik :roflol: allahım türkan şoray gibi olcam galiba yakında:roflol:

kızlar bu arada İNNOVA ve ART NET in fırçalarını öneririm kesinlikleeeeeeee hemdeeeee. valla bugün 9 milyona bi pudra fırçası aldım allık olarak da kullanıyor bodyshopla aynı. innovanın tüm fırçalrı var ve dehşet kaliteli üstelik çok kaliteli bi fırça çantasıyla birlikte. her parfümeride var. ben maskeleride fırçayla sürdüğüm halde hiçç yıpranmadılar. kocaman fondöten fırçası aynı zamanda maske fırçası 14 milyon ve SAMUR . ben artık bodyshoptan almıcam. içimde kalırdı yazmazsam :eek:

hayırlı olsun canım.:icecream:
innova diplinerdan memnunmusun?

canım baya baya kalıcı.ama dah güzel istiyosan lorealın de çok güzel ama 32 milyon ya yuhh dedim sanki dior alıyorum o fiyata straberryden alırım. benim gözler alerjik ondan başka kullanmıyorum o yüzden aldım 20 ye aldım menunum sayılır:1hug:

yeni gördüm bu başlığı :dance:

pict9723hc4.jpg

dior renkli nemlendiricimi çok seviyorum 2. bu sırnaşık şey
body shop e vitaminli göz kremini bilmiyorum ilk defa denicem inşallah iyidir göz altı önemli sonuçta :bbo:
bademli dudak kremini de bugun aldım dudaklarım çokk çatlamıştı sürdüm çok iyi geldi 1saat falan durdu çok farketti a.s

cnm göz altı kremi iyi dimi :sm_confused: çok kararsız kaldım onu alırken
hafif morluk gibi şeyler var bende kapatıcı sürmek de istemiyorum belki iyi delir diye aldım
sabah akşam mı kullanıyorsun canım :uhm:

Kiizlarrr bende gecen sali yeni makyaj ürünleri aldimm.. nelermi aldim durun siralayim tatlicadiarzu

Bourjois mascara (waterproof)
Bourjois eyeshadow acik siyah
Bourjois eyeshadow beyaz
Shiny lipgloss
Eyeliner

görünüsüme çok önem veririm yerimseniben

dsc02629600x450ft3.jpg

cnm göz altı kremi iyi dimi :sm_confused: çok kararsız kaldım onu alırken
hafif morluk gibi şeyler var bende kapatıcı sürmek de istemiyorum belki iyi delir diye aldım
sabah akşam mı kullanıyorsun canım :uhm:
canım bende morluk yokda ben sadece gecelri kullanıyorum bence iyi ama bilemiyorum tabi. ordaki bayan önermişti bana da. ama ben memnunum :içelim:a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
img3185do9.jpg

bunlarda benim aldiklarim..:teytey:

LANCOME rimel
ESTEE LAUDER foundation
CLINIQUE foundation ve
DIOR pudra..

Son düzenleme:
güle güle kullan çilekk...:içelim:
avondan aldığım dandik mascarayla idare etmeye çalışıyorum =(
kirpiklerim dümdüz iniyor kıvıryorum hemen iniyoor..güzel bir rimel almam lazm..
memnun kaldnmı lancomeden çilekk?:icecream:

güle güle kullan çilekk...:içelim:
avondan aldığım dandik mascarayla idare etmeye çalışıyorum =(
kirpiklerim dümdüz iniyor kıvıryorum hemen iniyoor..güzel bir rimel almam lazm..
memnun kaldnmı lancomeden çilekk?:icecream:

canim benim 3 yildir hic degismedim rimel markami..
cünkü;gözlerim cok hassas..lancom rimelin tek begenmedigim
yönü,onca para ödeyip aliyorum fakat icinde cok az..yani diger
rimellere göre cok daha erken bitiyorsenağlama
yinede degismem özellilke brun rengi cok güzel.

canim benim 3 yildir hic degismedim rimel markami..
cünkü;gözlerim cok hassas..lancom rimelin tek begenmedigim
yönü,onca para ödeyip aliyorum fakat icinde cok az..yani diger
rimellere göre cok daha erken bitiyorsenağlama
yinede degismem özellilke brun rengi cok güzel.

çilekk bende lancome rimel almayı düşünüyorum..hani loreal ya maxfactor rimele göre farkmı sürüşte kirpiklerde...sonucta az para diil...hemen hemen aynı ise almıyım diycektim???tşkler simdiden cilekciima.s.

çilekk bende lancome rimel almayı düşünüyorum..hani loreal ya maxfactor rimele göre farkmı sürüşte kirpiklerde...sonucta az para diil...hemen hemen aynı ise almıyım diycektim???tşkler simdiden cilekciima.s.

canim yeni gördüm yazini gec oldu kusura bakma..

maxfactor ve lorealda kullandim zamaninda ama
lancome daha bi dolgun yapti benim kirpiklerimi..
daha bi uzun gösterdi sanki..birde maxfactor benim gözumde
problem olusturmustu ondan degismistim zaten iykide
degismisim..
yani ben cok memnun kaldim ..

yeni gördüm bu başlığı :dance:

pict9723hc4.jpg

dior renkli nemlendiricimi çok seviyorum 2. bu sırnaşık şey
body shop e vitaminli göz kremini bilmiyorum ilk defa denicem inşallah iyidir göz altı önemli sonuçta :bbo:
bademli dudak kremini de bugun aldım dudaklarım çokk çatlamıştı sürdüm çok iyi geldi 1saat falan durdu çok farketti a.s

canım öncelikle güle güle kullan renkli nemlendiricini fondaten amaçlımı kullanıyorusun ve fiyatını söylersen sevinirim :smiley-cool:

canım öncelikle güle güle kullan renkli nemlendiricini fondaten amaçlımı kullanıyorusun ve fiyatını söylersen sevinirim :smiley-cool:

canım tekin acardan 67 ytl ye aldım ben. Fondoten kullanmıyorum onun yerine kullanıyorum ama cildimde herhangi bir sorun yok yani olsa kapatmaz o incecik birşey. kapatıcılığı olcağını sanmıyorum ama cildi daha güzel canlı ışıltılı gösteriyor + nemlendirici + 20 spf güneş koruması var. dışarı çıkarken sürüyorum güneş kremi sürmeme gerek kalmıyor. ben tavsiye ederim baya uzun süre gider, hem büyük hem de az sürsen bile baya dağılıyor :lepi:

X