Çatlatma iğnesinden ne kadar sonra adet olunur??

Kızlar ben martın 4 ne çatlatma iğnesi oldum göbekten bugün martın 20 ve benim karnımda aşırı derece bir ağrı var pembe bir leke gelmiş sizce adetmi olcam ben umudumu kestim artık gebelikten

selam arkadaşlar benimde çatlatma iğnesinde 12. günüm test alıp yapsam doğru sonuç alırmıyım acaba beklemek ne kadar da zor geliyor

cnm ya benimde igne olalı yarın 15 ama benim döngüm uzun daha normal adetime beş gün var sizce tahlil yaptırayım mı ama bugün sancılanmaya da başladın ne zor geliyor

Kızlar ben martın 4 ne çatlatma iğnesi oldum göbekten bugün martın 20 ve benim karnımda aşırı derece bir ağrı var pembe bir leke gelmiş sizce adetmi olcam ben umudumu kestim artık gebelikten

Merhaba catlatma ignesinden sonra adet oldunuzmu yada hamilemisiniz.merak ettim.

:KK14:İğneden 12 gun sonra regl oldum, bır sorun var mıdır acaba? bu normal hamıle olmadıgımın gostergesı olan regl mı yoksa kan tahlılı yaptırsam gebelık ıcın ihtimal var mı?

Catlatma ignesinin 9 günü.insan umutlaniyor ister istemez.dun pembe leke bugün devam ediyor malesef. Basta yerleşme kanaması zannettim bilmiyorum göreceğiz.simdi bir gelisme var mı sizde merak ettim. Umarım iyi haberler diliyorum

Catlatma ignesinin 9 günü.insan umutlaniyor ister istemez.dun pembe leke bugün devam ediyor malesef. Basta yerleşme kanaması zannettim bilmiyorum göreceğiz.simdi bir gelisme var mı sizde merak ettim. Umarım iyi haberler diliyorum

aynı pembe lekelenmeyi bende çatlatma iğnesinden 9 gun sonra bi kaç gün sürerek yasadım canım şimdi çatlatma iğesinin 16. gunundeyim. normalde yarın adet günüm. sen ne durumdasın?

mrhaba kızlar ben de 12hazıranda catlatma ıgnemı vurdum . beklenen adet 5temmuz. ıdrar testını ne zaman yapmalıyım sızce

Hetkese Merhaba kizlar bendw klomen ve catlama ignesi oldum igbeyi olali 15 gun oldu adet olmadim lan tesyi yayirdim ıki gün arayla ilkinde 1.50 ikincisinde0.640 cikti umudumu kaybettim. Bu ayda olmadi galiba degil mi

aynı pembe lekelenmeyi bende çatlatma iğnesinden 9 gun sonra bi kaç gün sürerek yasadım canım şimdi çatlatma iğesinin 16. Gunundeyim. Normalde yarın adet günüm. Sen ne durumdasın?
benim olmadı.regl oldum.cok hayal kırıklıgıydı.allah hayırlısını versın.umarım senın ıyı haberlerını alırız canım.

benim olmadı.regl oldum.cok hayal kırıklıgıydı.allah hayırlısını versın.umarım senın ıyı haberlerını alırız canım.

Ben de regl oldum canim, oyleki bugun tam 13 gun oldu regl olali. Hakkimizda hayirlisi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar benim çatlatma iğnemin 17. Günü 14. Gün oldum o gün çalıştık ve klomen 5 gün kullandım bugün 31. Günüm adet olmadım fakat adet sancılarım ara ara geliyor korkuyorum Perşembe Dr kan testi için çağırdı inş kırmızıları görmem :KK43: bu ay çok çalıştık yumlarım biri 19mm biri 22 mm oldu çalıştığımızda fakat bu sancılar normalmi bilmiyorum bide kasıklarım ara ara acıyor sağa sola dönerken siZce kızlar tıtmuşmudur ? Bir ümit işte ...

Kızlar benim çatlatma iğnemin 17. Günü 14. Gün oldum o gün çalıştık ve klomen 5 gün kullandım bugün 31. Günüm adet olmadım fakat adet sancılarım ara ara geliyor korkuyorum Perşembe Dr kan testi için çağırdı inş kırmızıları görmem :KK43: bu ay çok çalıştık yumlarım biri 19mm biri 22 mm oldu çalıştığımızda fakat bu sancılar normalmi bilmiyorum bide kasıklarım ara ara acıyor sağa sola dönerken siZce kızlar tıtmuşmudur ? Bir ümit işte ...

Simlaacim sonuc ne oldu. Allah gonlune gore versin. bende 9 temmuzda catlatma ignesi yaptirdim. yarin kan tahlili vericem..ana karnim fln cok agrio. hadta olcam sanirim :KK43:

merhaba arkadaşlar ben ç. iğnemden 18 gün sonra hastalandım ama sadece 2 gün oldu sonrasında bişey yok doktora gidemedim ve karnımda hafif ağrılar oluyo bununla ilgili bir bilginiz var mı bana yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederimm :KK16::KK16::KK16:

bugün idrarda baktım negatif ama sancim hala çok fazla sanki heran hastalanacak gibi. Çok ta umudum yok Zaten.

Arkadaşlar bende bu ay ilk defa çatlatma iğnesi oldum bugun İğne olalı 17.gün ama NORMAL adet tarihime daha var sizce adet olmalımıydım... Cesaret edemiyorum test yapmaya bide elle gebelik testi duydum deneyen varmı doğruluk payı varmı?

Ben bir keresinde 19.gün regl oldum bu ayda bugün iğnenin 21. Günü hala regl olmadım ama ateşim düşmeye başladı.sanırım bu ay da olmadı? Geçen gün test Yaptım ama bozuk çıktı.bir daha yapma Fırsatı bulamadım yoğunluktan sanırım bugün de yapamayacağım.

X