Çatlatma iğnesinden ne kadar sonra adet olunur??

Ben bir keresinde 19.gün regl oldum bu ayda bugün iğnenin 21. Günü hala regl olmadım ama ateşim düşmeye başladı.sanırım bu ay da olmadı? Geçen gün test Yaptım ama bozuk çıktı.bir daha yapma Fırsatı bulamadım yoğunluktan sanırım bugün de yapamayacağım.
İnşallah bebis vardir canım güzel düşün güzel olsun :KK68: olmazsa iki gün daha bekle sonra kan testi ver kan testi kesin sonuç veriyor

İnşallah bebis vardir canım güzel düşün güzel olsun :KK68: olmazsa iki gün daha bekle sonra kan testi ver kan testi kesin sonuç veriyor
Cnm ya artık endişelenmeye başladım üç kaybım var 1,5 senedir ikinci için uğraşıyorum umarım herşey yolundadır yarın zaten kan yada idrar kesin yapacağım o zamana regl gelmezse tabi

Cnm ya artık endişelenmeye başladım üç kaybım var 1,5 senedir ikinci için uğraşıyorum umarım herşey yolundadır yarın zaten kan yada idrar kesin yapacağım o zamana regl gelmezse tabi
Benimde iki dusugum var ilk bebis için ugrasiyoruz canım Rabbim insallah hepimizin yüzünü guldurur canım

Çatlatma iğnesinden 12 gun sonra pembe- kırmızı bişeyler geldi. Sizce bu normal mi? Uç saat oncesinde birliktelik oldu acaba etkisi olabilir mi yoksa yerleşme kanaması olabilşr mi?

Canim test yapcam diyordun naptin bu arada ben asilamayla üçüncüye hamile kaldim o da düştü :KK43:

Canim test yapcam diyordun naptin bu arada ben asilamayla üçüncüye hamile kaldim o da düştü :KK43:
ay
ay inanmıyorum cnm çok üzüldüm neden böyle oluyor:KK43: hamile zaten zor kalıyoruz kalsak da bir şey olacak diye sürekli stres :KK43: ben test Yaptım bozuk çıktı e tabi bir test aylarca dolapta beni beklerse olacağı buydu.tam kurban tatiline denk geldi.düğün falanda vardı nöbetçi eczane arayamadık.regl Bayağı gecikti iğneden tam 22 gün sonra geldi beni çok ümitlendirdi test de yapamadım tekrardan hsg de çekilecekti o da olmadı bu ay hamile kalamazsam hsg çektireceğim artık bir süre sonra insan gerçekten yoruluyor bıkıyor Rabbim sabır versin

Cnm genetik falan baktırdın mı bu üç oldu
Bakildi canım kan pıhtılaşmasi cikti. Kromozomda bisey cikmadi. Bu üçüncü hamilelikte kullandim pıhtılaşma için igne ama yine düştü. Bende yoruldum canim. Bi arkadasim vardi iki ay once evlendi ruyamda onun hamile oldugunu gördüm rüyada bile çok üzüldüm niye benimde olmuyor diye. Sabah kiza msj attim evet hamileyim demez mi . Bi yanim sevindi bi yanim da o kadar üzüldü ki anlatamam. Dua ettin Rabbim bizlere de nasip et en kisa zamanda diye. Çok üzülüyorum çok :KK61:

Bakildi canım kan pıhtılaşmasi cikti. Kromozomda bisey cikmadi. Bu üçüncü hamilelikte kullandim pıhtılaşma için igne ama yine düştü. Bende yoruldum canim. Bi arkadasim vardi iki ay once evlendi ruyamda onun hamile oldugunu gördüm rüyada bile çok üzüldüm niye benimde olmuyor diye. Sabah kiza msj attim evet hamileyim demez mi . Bi yanim sevindi bi yanim da o kadar üzüldü ki anlatamam. Dua ettin Rabbim bizlere de nasip et en kisa zamanda diye. Çok üzülüyorum çok :KK61:
Cnm benim gerçekten zor bir durum zor oluyor olanı da kaybediyoruz cnm Herşeyin Hayırlısı üzülme desem de üzülmemek elde. Mi ?belki ilaçların dozu az gelmiştir Dr ne dedi :KK43: :KK43:

Cnm benim gerçekten zor bir durum zor oluyor olanı da kaybediyoruz cnm Herşeyin Hayırlısı üzülme desem de üzülmemek elde. Mi ?belki ilaçların dozu az gelmiştir Dr ne dedi :KK43: :KK43:
Doktorun dedigini hiç sorma canim. Ben düşük yapiyorum diye aglamaya başladım adam da başladı tip da bir yere kadar size yapabilecek başka biseyim yok sizin iş Allaha kalmış umudunuz kesmeyin yine dedi. Eve geldim dusuge mi agliyim yoksa adamin dediklerine mi bilemedim bir hafta hüngür hüngür agladim. Yeni yeni toparlaniyorum canım başka doktorlara gidiyorum ama adamin dedikleribi hiç unutamiyorum. Şuan iyi bir doktor bulma peşindeyim.

Doktorun dedigini hiç sorma canim. Ben düşük yapiyorum diye aglamaya başladım adam da başladı tip da bir yere kadar size yapabilecek başka biseyim yok sizin iş Allaha kalmış umudunuz kesmeyin yine dedi. Eve geldim dusuge mi agliyim yoksa adamin dediklerine mi bilemedim bir hafta hüngür hüngür agladim. Yeni yeni toparlaniyorum canım başka doktorlara gidiyorum ama adamin dedikleribi hiç unutamiyorum. Şuan iyi bir doktor bulma peşindeyim.
Allah vicdanlı anlayışlı Dr larla karşılaştırsın Valla cnm baZı Dr lar bu konuda çok anlayışsız oluyor maalesef zaten bizim iş hep Allah'a kalmış sanki kendileri yapıyor embriyoyu gibi konuşmuş tövbe Tövbe

Allah vicdanlı anlayışlı Dr larla karşılaştırsın Valla cnm baZı Dr lar bu konuda çok anlayışsız oluyor maalesef zaten bizim iş hep Allah'a kalmış sanki kendileri yapıyor embriyoyu gibi konuşmuş tövbe Tövbe
Yani kendileri bi araci oluyorlar haberleri yok. Bizi anlamiyorlar bence her dakika yeni hastalar geliyor bizim ne yaşadıklarımizi düşünmüyorlar bile. Simdi ayni hastanede iyi bi doktor var oraya gidin dediler. Orada karsilasirsak kötü olacak ama napalim biz bebis için ugrasiyoruz :KK43:

Yani kendileri bi araci oluyorlar haberleri yok. Bizi anlamiyorlar bence her dakika yeni hastalar geliyor bizim ne yaşadıklarımizi düşünmüyorlar bile. Simdi ayni hastanede iyi bi doktor var oraya gidin dediler. Orada karsilasirsak kötü olacak ama napalim biz bebis için ugrasiyoruz :KK43:
Aynen öyle onlar sadece vesile ANLAŞILAN o Dr bunun farkında değil boşver cnm sen hangisi iyi ise ona git görürse de Görsün zaten kendi ağzı ile söylemiş benim elimden gelen bu diye

İki gun once kırmızı- pembe bir akıntım oldu. Adet oluyırum sandım. Çatlatma iğnesini tam iki hafta once olmuştum. Yarın test yapsam mı bilemiyorum.

ben klomen+çatlama iğnesi kullandım. 14.gün kan testi yaptırdım gebelik görülmedi.3gün adetim gecikti. 15ocakta adet oldum.ilk gun siyah kanama oldu 2.gün normal kanama 2.gün gece kesildi. 1buçuk gün adet oldum. benım gibi olan var mı ve nedeni hakkında bilgisi olan yazsın lütfen

.

Canım hamile kalmışsın tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah yavrunu.. Nasıl hamile kaldığını paylaşabilir misin benimle , bende 5gün klomen ardından estrofem 2gün ve bugüne çatlatma iğnesi kullanıcam ilk defa. Hem çok heycanlıyım gem umutlu sen bu şekilde mi gebe kaldın canım deneyimlerini paylaşırsan çok mutlu olurum

X