Çatlatma iğnesinden ne kadar sonra adet olunur??

SurcuLisan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
134
2
arkadaşlar çatlatma iğnesi olduktan ne kadar sonra regl oldunuz?biz şimdi normal siklusumuza göre mi adet olucaz?yoksa iğneden sonra 14. 15. gun mü olucaz böyle bişey duymuştum ne derece dogru acaba?

ben ç.iğnesinden 14_15 gün sonra regl oluyorum.zaten diğer adet tarihlerimede denk geliyor.dr um iğneden 14 gün sonra olmanın başarılı bi yumurtlama olduğunu gösterdiğini söylemişti.

bende çatlatma ignesinden itibaren 14.gün regl oldum...zaten normali olamsı gereken buymuş cnm14-15 gün

çok teşekkür ederim sizlere arkadaslar..benim bugun 16. gunum çatlatma iğnesinden sonraki.dün ya da ondan önceki gun olmam gerekiyordu o zaman.Ama normal siklusuma baktıgımda da tam bugun olmam lazım.

canım yarın sabah idrarıyla test yap bakalım ne çıkacakkk... hadi bakalım umarım hamilesibndir....

İçime bi heyecan düştü şimdi. :) Ama yok yok.Bi kaç gun daha beklim en iyisi.hayal kırıklığı yaşamaktankorkuyorum.sultan arkadasım ne iyi bi insansın.Vallahi sağolasın.

ayyyyyyyyy surcu lisan heyecan bastı senin yerine canım yoksa da üzülme olurmu Rabbim bizide anne yapacak tamammı...canım Allah kalbine göre versin canım... Rabbim sana bu mutluluğu bu sefer yaşatsın inşaallah ....

sultancım şu alttaki canom ve ben olan evlilik tarihini gösteren logoyu nasıl yaptın bende yapmak istiyorumda:) kızlar ne alaka demeyin istiyorum :)

ayy valla yazını okudum içimi heyecan kapladı sanki hamilesin cnm yaa....

inşallah içinize doğan çıkar arkadaslar.hayırlısı olsun ne yapalım.her ne kadar hala daha adet olacakmışım kasık ağrılarım sürse de, umudum, adet olana kadar sürecek ve bu da güzel bi duygu yaa.gecikmesi de güzel bunu bile yaşamamıştım şimdiye kadar.hep derdim öncelerden.allahım ne olur bi iki gun geciksin de o heyecanı bende bi yaşayayım.

Allah hepimize en yakın zamanda o duyguyu, anneliği tattırsın inş.

ayyyyyyyyy surcu lisan heyecan bastı senin yerine canım yoksa da üzülme olurmu Rabbim bizide anne yapacak tamammı...canım Allah kalbine göre versin canım... Rabbim sana bu mutluluğu bu sefer yaşatsın inşaallah ....

tmm canım bende inanıyorum bi gun olacagına.allah hepimizin kalbine göre versin..iyi niyetinin, temiz kalbinin mukafatını sende en kısa zamanda gör inşallah.

(normalde ne zaman oluyosan o zaman olursun ama benim b kaç gün geciktiriyo.hamileyim sanıyorum ama malesef.sende aynı olmayabilir.)

pardon son yazılanı görmemişim. olsun hayırlısı olsun allahtan ümidini asla kesme..

:KK14:İğneden 12 gun sonra regl oldum, bır sorun var mıdır acaba? bu normal hamıle olmadıgımın gostergesı olan regl mı yoksa kan tahlılı yaptırsam gebelık ıcın ihtimal var mı?

2 kere çatlatma iğnesi oldum.ilkinde tam iğnenin 14.günü ikinicde ise 18.günü adet oldum.yani bugün.çokta umutlanmıştım bu sefer.hatta dün kan verdim.sonucu bugün öğleden sonra alacaktım ama sabah regl olarak uyandım:KK43:

bu arada kızlar bı soru sorucam ben 28 ı aksamı vuruldum ovıterelle yı bu gun 14 gunum bu arada son bı haftadır progestan hap ta kullanıyorum hesaplarıma gore ıkı gun ıcınde regl olmazsam haıle olma sansım olabılecek.. ama merak ettıgım su progestan adet tarıhını uatıyor mu tesekurler

bu arada kızlar bı soru sorucam ben 28 ı aksamı vuruldum ovıterelle yı bu gun 14 gunum bu arada son bı haftadır progestan hap ta kullanıyorum hesaplarıma gore ıkı gun ıcınde regl olmazsam haıle olma sansım olabılecek.. ama merak ettıgım su progestan adet tarıhını uatıyor mu tesekurler

Merhabalar ben sürekli takip ediyordum bu siteyi . Bir sorum olacaktı ben 4 Mart'ta çatlatma iğnesi vuruldun ondan önce 1 hafta karından iğne ve clomen hap yuttum yumurtam sagda 1 solda 3 tane olmuş soldaki 17 ve 18 olanları çatlattı Dr ve bugün 14. Günüm ha bide rahim duvarı kalınlaşmış demişti iyi bişey galiba :KK43: kafam çok karışık test yapsam şimdi olurmu .

X