kızlar ca 125 testi yaptıran varmı

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
11
41
kızlar yapılan testlerimin sonucunda ca 125 diye bir test var normal sınırı 35 iken benimki 36.22 çıktı 35 üstü kanser sinyaliymiş korkuyorum çok aranızda böyle test yaptıran ve değerleri kaç söylerseniz sevinirim...........:çok üzgünüm:

ca 125 adetliyken veya adet dönemine yakın yapılmışsa yüksek çıkıyor zaten. Benim 63 çıkmıştı, parça filan alındı, temiz çıktı çok şükür.

İhmal etmeyin, daha kapsamlı bir hastaneye gidin, tahlillerinizi yaptırın.

ca 125 adetliyken veya adet dönemine yakın yapılmışsa yüksek çıkıyor zaten. Benim 63 çıkmıştı, parça filan alındı, temiz çıktı çok şükür.

İhmal etmeyin, daha kapsamlı bir hastaneye gidin, tahlillerinizi yaptırın.

ben adetim bittiği gün yaptırmıştım bu tahlili inşallah kötü birşey değildir doktorum bu tahlili birdaha 2 ay sonra istedi benden inşallah kötü birşey değildir

ben adetim bittiği gün yaptırmıştım bu tahlili inşallah kötü birşey değildir doktorum bu tahlili birdaha 2 ay sonra istedi benden inşallah kötü birşey değildir

canım ya ben adetten 2 önce gitmiştim.yani doktora gittim 2 gün sonra adet oldum.ca 125 değerim 43 küsür çıktı ama ben de çikolata kisti vardı ama doktor çok küçük olduğu için sorun olmaz gebeliğe engel değil dedi.ca 125 değeri sanırım adet gününe yakın olduğu için yüksek çıktı.ama ben çok sbırsızım bi kaç ay daha bekleyecem olmazsa aşılama yaptıracam.kist şu anda tehlikesiz ama büyürse sorun oluşturur bana

X