Z.burnu Avrasya Has.Kadın Doğum DR. giden varmı?

canım bunu söylemek çok zor ama bende tamerbey zedelerdenim.bana da çok tavsiye etmişlerdi onun için gittim ama maalesef çok kötü bir tecrube yaşadım.ilk hamileliğimdi ara ara kanamalarım oluyordu.bişey olmaz yat geçer dedi.sonra kanamalarım çoğaldı tekrar gittim.sabah beni muayene etti önemli bişey değil olur bazen dedi.eve gelince sancım başladı ve 4 aylık bebeğimi kaybettim.en azından bir dr.olarak bunu anlayıp bana o acıyı yaşatmayabilirdi.hastaneye gittikten sonrada bana muayenesi bitene kadar mudahale etmedi.2,5 saat kıvrandım orda sonra doğuma aldılar.büyük konuşmayayım ama bidaha ona asla güvenemem.

buraya yazma sözü vermiştim unutmadan yazmak istedim zaten unutulcak gibi değildi kafamçokkarıştı şükür Allah'a sağlıklı bir şekilde doğumumu Avrasya hastanesinde yaptım ama hastanenin bukadar kötü olacağını tahmin etmemiştim ilk doğum yaptığım hastaneyi mumla aradımki oda öyle tanınan bilinen meşhur bir hastane bile değildi ama avrasya hastanesi yanında halt etmiş.kendimden ve bebekten kaynaklanan durumlardan doğumum normal olmadı bu konuda kimsenin suçu yok ama ben doğuma girene kadar doktora ulaşmam okadar zor olduki nişanım geldi doğumum başladı diyorum doktorun umrunda değil hostesiyle muhatabım ebelere çıkıyorum ebeler kendi havasında hamileyiz doğurucaz azcık ilgi bekliyor insan malesef ayrıca normal doğum hakkında saçma sapan yorumlara eleştirilere maruz kaldım bir sezaryene teşvik var.ssk indirimlerinden dolayı muayene ve doğum ücretleri düşmüştü oda bana denk geldi yani sevinmem gerekirken üzüldüm hastane bildiğin ssk hastanesine dönmüş vaziyetteydi.spinal sezaryen oldum anestezist süper biriydi işinin ehli kendi doktorum tamer beyi görene aşk olsun kesti dikti ve çekti gitti son kat dikişini başka bir bayan doktormu ne olduğunu bile bilmediğim birisi dikti.buraya kadar gine herşey çok iyiydi sonrasında odamıza alındım odalar felaket ufak sıkış tıkış direk güneş alıyor klima ve buzdolabı yok değişik bir soğutma sistemi var işe yaramıyor sadece gürültü çıkarıyor.odaya çıktıktan sonra yanıma ne ebe uğradı ne doktor nede hasta bakıcı akşam evine giderken doktor bey uğrayıp hal hatır sordu okadar.gece artık yatağın içinde afedersiniz malum kirlilikten okadar rahatsız oldumki bekle bekle gelen yok annemi yolladım dedim gelip baksınlar ne haldeyiz piştikmi koktukmu öyle gelip bir hastabakıcı ortalığı temizledi pansumanımı yaptı.yemekleri berbat hizmet sıfır ilgi sıfır ssk ya gitseydim daha rahat ederdim ertesi gün Allahtan gazım çabuk çıktı ve doktora ben çıkmak istiyourm dedim resmen kaçtım diyebilirim.önceden giden insanlar bana çok methetmişlerdi bebek bezini pedini herşeyini onlar veriyor gelip gidip ilgileniyolar demişlerdi biz bezsiz kaldık nerdeyse kendi getirdiğimiz bezleri kullandık.gelen misafirlerinizi ayakta ağırlıyorsunuz odaya bir sandalye sığıyor sadece yanında iki kişi dursa durum felaket diğer odalarada baktım aynı plansızlık.hee en önemlisini söyliyim doğumhane ve odalar aynı yerde doğuran kadınların çığlıklarını naklen 24 saat eşinle dostunla misafirlerinle canlı canlı dinliyorsun zaten sıfır olan moralin dahada eksilere düşüyor.yani anlatmak istediğim memnuniyet kişiden kişiye değişir bana çok övmüşlerdi ama ben övülücek hiçbir hareket görmedim yalnızca anestezist çok süper işini yapıyordu okadar ameliyat boyunca yalnız hastasına odaklıydı her konuda sıkı sıkı tembihliyor bilgi veriyordu kendi doktorum bile okadar ilgilenmedi.benim tecrübelerim böyle allahtan daha kötü travmatik şeyler yaşamadım bir günde kurtuldum.inşallah sizlerde hastaneninde doktorunda en güzeli en iyileriyle kurtulursunuz.

bende avrasyada doğum yaptım sana faydası olmaz ama yazmak istedim benim doktorum Ali gözalandı ama geçen sene vefat etti nur içinde yatsın dünyanın en şeker insanı çok iyi bir doktordu doktorunun iyi olması cok önemli bence,yengem tamer beyde yaptı cok memnun kaldı herkese tavsiye ediyor...

kesinlikle tamer sözen'i öneriyorum...gerçekten işinin ehli, oldukça güven veren bir doktor...inanılmaz talep var tamer beye.çok sıra bekliyosunuz...ama değer..gerçekten çok başarılı...

Kesinlikle öneriyorum, herşeyiyle mükemmel bir doğum geçirdi kardeşim. İstepan Hocaydı doktoru, hemşireler, çalışanlar, hastane, yemekleri, bakım çok çok iyiydi.

walla bnm gorumcem ve eltılerım avrasyada tamer beye gıderler ve hepsi dogumlarını onda yaptılar cok memnunlar bende bır kere gorumcem ıle gttım fakat bnm evıme uzak oldugu ıcın devam edemedım yanı onlar memnun oldugu ıcın tamer bey dıyebılrıım bende sana

X