Z.burnu Avrasya Has.Kadın Doğum DR. giden varmı?

ayshxixnce

mis kokulu Defnem
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
1.131
2
Avrasya hastanesindeki doktorları merak ediyorum giden , muayene olan , orada doğum yapan , memnun kalan veya kalmayan arkadaşlar varmı? CADIARZU

Evet ben ilk gebeliğimde gittim ama bir kere. Bir daha gitmememin sebebi memnun kalmamamdı. Doktora sık sık idrara çıkıyorum demiştim o da idrar kültürü istemişti.Buraya kadar her şey normal ama kültür sonucu çıkmadan idrar yolu enfeksiyonudur diye bana antibiyotik yazmıştı hem de gebe olduğumu bile bile. Eczaneye gittiğimde eczacı (arkadaşım) bu ilacı sana veremem dedi. Sonrasında tahlil sonucunu aldım ve tertemiz.Yani boşu boşuna bana antibiyotik yüklemesi yapacaktı. Yalnız avrasya hospitalda nurcan hanımı methediyorlar. Ben kendisini bulamadığım için ordaki başka kadın doğumcuya (ismi kemale) gitmiştim.

Evet ben ilk gebeliğimde gittim ama bir kere. Bir daha gitmememin sebebi memnun kalmamamdı. Doktora sık sık idrara çıkıyorum demiştim o da idrar kültürü istemişti.Buraya kadar her şey normal ama kültür sonucu çıkmadan idrar yolu enfeksiyonudur diye bana antibiyotik yazmıştı hem de gebe olduğumu bile bile. Eczaneye gittiğimde eczacı (arkadaşım) bu ilacı sana veremem dedi. Sonrasında tahlil sonucunu aldım ve tertemiz.Yani boşu boşuna bana antibiyotik yüklemesi yapacaktı. Yalnız avrasya hospitalda nurcan hanımı methediyorlar. Ben kendisini bulamadığım için ordaki başka kadın doğumcuya (ismi kemale) gitmiştim.

öncelikle teşekkür ederim.3 TANE bayan dr.var ..bana yakın olduğu gitmeyi düşündüm...hıımmm kötü olmuş hamileye antibiyotik verilmi ya...neyse bekliyim biraz daha.. henüz çok yeni hamileliğim biraz zaman geçsin..deneyimli arkadaşlar vardır belki yardımcı olurlar onlarda...

avrasya hastanesine gideceksen kesinlikle tamer beyi öneririm
bayan dr.larından bir tanesine gittim hiç memnun kalmadım
bu arada tebrikler:nazar:

bunu başka yerlerdede anlattım bu başlığı açman çok iyi olmuş....henüz bebek sahibi değilim ama olmaya çabalıyorum 2 aydır ama sana tavsiye edebileceğim doktor var avrasyada......henüz evlenmeden kist yüzünden kendime doktor ararken keşfetmiştim bu insanı.....surp pırgiç ermeni hastanesine gittiğimde üstelikte düşünsene evlenmeden bir erkek doktor fikri çok kasmıştı ama hastaneye çok güvendiğim için doktoruda mutlaka iyidir düşüncesi ile doktor odasına adımımı attım.....ve şükür ki önce çok iyi bi insan sonrada çok iyi bi doktor olab Dr.İstepan Suna ile karşılaştım......yaklaşık 8 yıldır bildiğim tek iyi kadın doğum uzmanı.....ve şükür ki artık avrasya hospitalda görev yapıyor....surp pırgiçte doğum ünitesi yok diye çok üzülmüştüm çünkü mutlaka onun doğum doktorum olmasını istiyordum.....anlayacağın o kadın doktordan çok daha insanı rahatlatan harika bi insandır......nacizane tavsiyem benim sana arkadaşım git bir muayne ol ve sonra buradan sende haykır o harika insanı......allah kucağına almayı nasip etsin......benim içinde dua et:))

öncelikle teşekkür ederim.3 TANE bayan dr.var ..bana yakın olduğu gitmeyi düşündüm...hıımmm kötü olmuş hamileye antibiyotik verilmi ya...neyse bekliyim biraz daha.. henüz çok yeni hamileliğim biraz zaman geçsin..deneyimli arkadaşlar vardır belki yardımcı olurlar onlarda...

Canım benim bir yengem avrasya da nurcan hanıma gidiyor. Her iki doğumunu dr nurcana yaptırdı. Yengem çok memnun ama ben karşılaştığım durum nedeniyle tamamıyla soğudum ordan. Bu arada tamer beyi de methediyorlar. Tercih senin ama bence sağlık söz konusu olunca doktorun bayanı erkeği olmaz.

rumelili sağol canım..Allahım inşallah en yakın zamanda sana da nasip ettirir güzel bi hamilelik...

legionella tabiki sağlık söz konusu olunca kadın erkek farketmiyor...ama sorun olmadığı sürece bayan dr. tercihim...

Kesinlikle Tamer Beyi öneriyorum, gerçekten harika bir doktor.
Ben 3 senedir Bodrumdayım ama İstanbula gittiğimde mutlaka uğrarım, şansa bebişimi de ilk o müjdeledi.
Burda doktorum var ama bir şey olduğunda onu telefonla ararım, mutlaka sorunuma cevap verir, meşgulse geri arar.

Merhaba,

bende avrasya hastanesine gidiyorum dr mehmet harma.ya memnunmuyum bilemiyorum çünkü hiç tecrübem ve bana akıl vercek kimsek yok. iyimi kötümü anlayamıyorum bile. bende sizlerden okuyup öğrenmeye çalışıyorum. tamer bey i tavsiye etmişler genelde, bende şaşırdım şimdi. benim doktorumda iyi ama sizin heyecanınızı çokta paylaşamıyor gibi sanki daha çok ilgi bekliyor gibiyim. hamilelik hassasiyetimden de olabilir bu :) tavsiyelerinizi bende sabırsızlıkla bekliyorum. teşekkürler

bende geçen ay peri hanıma giitim.aslında adının perihan olduğunu sanmıştım. randevu alırken sordular.. tecrğbellidiri herlade dedim onu seçtim. ama memnun kalmadım malesef.. yumurta takibi için gititm söylediğm bana abuk sabuk cvp lar verdi. ben bile onda daha fazla bilgiye sahibim gibi geldi.. bu siteler int. sayesinde:)))beğenmedim. benim komşum kemlae hanıma gidiyor. nedense çok memnun.. 4 ay sonra doğuma gidecek ona.. bana ona gitseydin keşke dedi.. ama ben bir daha oraya gitmem.. nedense sevmedim orayı ben:))hayılrıısıı hepimiz için.. benim kendi dr um aslında çok iyi .. ama uzak olduğu için yakın olsun dedim oraya gittim.. ama bu ay reglimden sonra kendi dr uma gitmeyi düşünüyorumm..

Avrasya hastanesindeki doktorları merak ediyorum giden , muayene olan , orada doğum yapan , memnun kalan veya kalmayan arkadaşlar varmı? CADIARZU

canım bende zeytinburnunda oturuyorum ve oraya çoook gittim...sana tavsiyem kesinlikle tamer beye gitme hayatımda tanıdığım en kötü insan beni tam 3 ay hamilesin diye kandırdı sonrada senin çocuğun olmaz dedi dünyam yıkıldı....ama benim şuan 7,5 aylık kızım var dünyalar güzeli annesinin bitanesi...doğumumu orda nurcan hanımda yaptım çok iyi bi kadın çok şeker cana yakın birde erkek doktor olarak da istephan bey var arkadaşım ona gitti çok iyi bir doktormuş...

umarım yardımcı olmuşumdur.....

işte bu nedenle sormak istedim..herkese farklı şeyler söyleyebiliyor...mesela Tamer beyi çok meht edenlerde var...artık şansmı desem ne desem bilemiyorumki... önce randevu almışken Seçil hn. bi gideyim ama sonra Nurcan hanıma gitmek istiyorum birde....

benimde doktorum tamer by çok ilgili ama çok yoğun bir insan çevremde tanıdım en az 10 kişi var onun hastasıydı ve kötü bir eleştiri duymadım

dr. mehmet harma beye giden yada onla ilgili bişi duyan yok sanırım avrasyada.. herkes ayrı biri diyo.. istephan bey e de bi gitsemmiki. tamer bey çok övülünce onu demiştim ama nasıl 3 ay oyalarki hamilesin die ağzım açık kaldı. avrasyada epidural doğum yapan oldumu hiç peki?

dr. mehmet harma beye giden yada onla ilgili bişi duyan yok sanırım avrasyada.. herkes ayrı biri diyo.. istephan bey e de bi gitsemmiki. tamer bey çok övülünce onu demiştim ama nasıl 3 ay oyalarki hamilesin die ağzım açık kaldı. avrasyada epidural doğum yapan oldumu hiç peki?

canım ben istepan suna nın hastasıyım 8 yıldır....çok iyi bir doktor olmasının yanısıra çok iyi bir insan......bayan doktor gibi bi takıntın yoksa kesinlikle o derim.....zaten bayan doktora gitmek isteyen biri onunla tanışınca zannetmem bir daha bayan doktor arasına.s

çok teşekkürler yardımlarınız için. yok bayan doktor takıntım falan. beni bol bol bilgilendircek sıcak kanlı bilgili bi doktor arıyorum sadece. çünkü bnm doktor ben sormadan bişi sölemiyo doru dürüst, e bende heyecandan sormayı unutuyorum sonra nette araştırmaktan başım dönüyor. en çok istepan bey aklıma yattı ona görüneceğim en kısa zamanda. epidural düşünüyorum doğum normal. bu konuda bilgisi olan varmı

iyi geceler.bende tamer beye gidiyorum ilk zamanlar yoğunluktan çok şikayetçiydim ama doktorluğuna güvendiğim ve mecbur ona gitmek zorunda olduğum için devam ettim.mecbur olmamın sebebi sezaryen sonrası normal doğum yaptırıyor olması bu doğumu her doktor kabul etmiyor çünki.rutin kontrollerde hiçbirşeyi atlamıyor can ciğer kuzu sarması olmasakta bilgilendirmeleri güzel :) ben son kontrollerime gidiyorum ve öncekine göre daha ilgili davranıyor.ama nurcan hanımıda gördüğüm kadarıyla iyi bir doktora benziyor.avrasya hastanesinde bir çok yakınım doğum ve tedavi oldular hepside çok memnun kaldı epiduralde yapılıyor zaten yakın zamanda doğumum orda olucak ozaman size daha detaylı bilgi veririm tabi inşallah güzel anılarla dönerim.hepimizin hakkında hayırkısı olsun.

iyi geceler.bende tamer beye gidiyorum ilk zamanlar yoğunluktan çok şikayetçiydim ama doktorluğuna güvendiğim ve mecbur ona gitmek zorunda olduğum için devam ettim.mecbur olmamın sebebi sezaryen sonrası normal doğum yaptırıyor olması bu doğumu her doktor kabul etmiyor çünki.rutin kontrollerde hiçbirşeyi atlamıyor can ciğer kuzu sarması olmasakta bilgilendirmeleri güzel :) ben son kontrollerime gidiyorum ve öncekine göre daha ilgili davranıyor.ama nurcan hanımıda gördüğüm kadarıyla iyi bir doktora benziyor.avrasya hastanesinde bir çok yakınım doğum ve tedavi oldular hepside çok memnun kaldı epiduralde yapılıyor zaten yakın zamanda doğumum orda olucak ozaman size daha detaylı bilgi veririm tabi inşallah güzel anılarla dönerim.hepimizin hakkında hayırkısı olsun.

Allah sizede kolay hayırlı doğum nasip etsin İnşallah, sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi. bilgi verirseniz gerçekten çok memnun olurum. özellikle avrasyada epidural doğum yapan tanıdıgınız olursa. coksekeriremsu

maalesef bana bu kötü deneyimi tamer bey yaşattı aynı anda eltimde bebe tedavissi gördü onuda maddi anlamda sömürdü sonrada bıraktı gerçekten zor anlar yaşattı bize.....

X