Saç Şekillendiriciler Saç Maşası için hangi markayı önerirsiniz?

• Konu Sahibi LayLayLomHop
hayır bende elektriklenme olmuo gayet ii yapıo kalın bukle istiosan saçını kalın alıtrsın bu kadr basit

bana arkadaşım bunu önermişti, çok güzel bukle yapıyormuş dediğine göre en iyisi buymuş diğerlerini de denemiş

bende almayı düşünüyorum

BABYLISS 2330 CE

bana arkadaşım bunu önermişti, çok güzel bukle yapıyormuş dediğine göre en iyisi buymuş diğerlerini de denemiş

bende almayı düşünüyorum

BABYLISS 2330 CE

arkadaşım bu maşanın uzerınde ki spiral şeklinde ki kablo nedir ne işe yaryor ve neden bazılasında var bazıısında yok. bı bılgın var mı. yıllardır çok merak ediyorum:)

arkadaşım bu maşanın uzerınde ki spiral şeklinde ki kablo nedir ne işe yaryor ve neden bazılasında var bazıısında yok. bı bılgın var mı. yıllardır çok merak ediyorum:)

canımcım ben hiç yakından görmedim bilmiyorum
ama en iyisi buymuş, düşünmeden alabilirsin demişti arkadaşım
kendisi bi kaç tane maşa atmış çöpe
hem fiyat aralığı da diğerlerinden biraz yüksek, 70 lira civarı sanırım

Son düzenleme:
canımcım ben hiç yakından görmedim bilmiyorum
ama en iyisi buymuş, düşünmeden alabilirsin demişti arkadaşım
kendisi bi kaç tane maşa atmış çöpe
hem fiyat aralığı da diğerlerinden biraz yüksek, 70 lira civarı sanırım

saol canım benım saçım zaten dalgalı oldukça bende remingtonun duzleştiricisi var ve çok memnunum ama yıllardır da merak ederım az önce sana sorduğum seyı . teşekkürler yınede bılgın için

ben acıklayabılırım:smiley-cool: gecende masa almak ıcın magzaları gezerken gordum ve sordum..o spıraller hareket edıyo arası acılıyo sacını sarıyon o aralara yerlesıyo sıkıyon bı sure beklıyon ve sonra bırakıyon ve ozellıgıde su buklelerın esıt aralarla olmasını daha duzgun olmsını saglıyomus kız bunların daha ıyı ldugunu soyledı ama acıkcası bana cok zor gozuktu bence duzlerı daha kullanıslı:içelim:

bende hangi maşayı alsam dıe internetten arastırıp duruodum.tahtakalede kuaför malzemeleri satan bı han var ordan aldım.markası wigo.benım saclarım dumduz normalde hiç şekıl almazdı ama bu maşa gayet ii yapıo üstelık 3 gun bıle kullanabılıorum

saç ürünleri konusunda önerebileceğim tek ürün remigton bence cok iyi.
benim maşam yok fazla gerek de duymuyorum ama arkadasımın remington saç maşasını kullanmıştım bir kere cok beğendim.

düzleştiricim remington
saça zarar vermemesi çok iyi ve önemli
maşa alırsam sanırım o da remington olur

canım maşa alacaksan kesinlikle remigton derim türkiyede reklamı yok fazla tanınmıyor 1 aydır maşa alamaya çalışıyorum gittiğimde elim hep boş döndü cesaret edip alamadım bigün teknosaya girdim durumu anlattım braun ve bayblısli saçıma tuttu inanırmısın dalgalanma bile olmadı uzun tutmasına reğmen sonra remigtonun satin curl u denedi ve inanamadık arkadaşım bile şaşırdı ve hemen kasaya yöneldim alırken sana tavsiyem denettirmen biçok yerde deneye biliyorsun üstelik indirimde var kaçırma derim

unutmuşum arkadaşlar ben bu konuyu
ben aldım zaten babyliss gayet güzel ilgilenen arkadaşlar için teşekkürler

aslında saçının hepsinin dalgalı olmasını istiyorsan kuaföre gitmelisin.kuaförlerde de maşayla çok güzel dalgalar yapıyorlar.su dalgası diye söylersen mesela aşkı memnu daki bihterin saçı gibi yapıyolar:)

arkadaş 3 gün kullanıyorum demiş maşa yaptığı saçı bende 3 saat bile durmuyor.jöle,köpük,sprey hangisini kullanıyosunuz uzun ömürlü olsun diye

benim de hiç dgam tutmuyordu hemen sönüyordu cnm new wave adlı saç spreyi aldm kırmızı kutu
dlga yptıktn snra sıktım brkç saat dayandırıor cnm kokusu da gzl:)

Bende dün aldım Babyliss pro 180 2325E 25.mm yani çok memnunum teknosa dan aldım düşünenler alabilir benim saçlarım dalgalı kolay şekil alıyor ama annemde denedi annemin saçları dümdüz fönlü gibi ama oda çok güzel şekil aldı düz saçlılar düşünmeden alabilirler 10 farklı ısı ayarı var ben 4-5 te yapıyorum tavsiye ederim =)

buda resmi

wigo bence çok iyi, kullananlarda memnun bende :)

Bende dün aldım Babyliss pro 180 2325E 25.mm yani çok memnunum teknosa dan aldım düşünenler alabilir benim saçlarım dalgalı kolay şekil alıyor ama annemde denedi annemin saçları dümdüz fönlü gibi ama oda çok güzel şekil aldı düz saçlılar düşünmeden alabilirler 10 farklı ısı ayarı var ben 4-5 te yapıyorum tavsiye ederim =)

buda resmi

benimkide bunun aynısı tavsiye edrm bende süper gerçekten

bende phillips maşa kullanıyorum. çok güzel . tavsiye ederim.

X