Saç Kesim Şekilleri Reklamlardaki gibi bonus kafa olmak istiyorum.Saçlarımı nasıl böyle gürleştiririm?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU1

Ziyaretçi
benım saclarım ınce tellı ve tepe bolgesı seyrek
ve ben bonus reklamlarındakı gıbı asırı gur saçlara sahıp olmak istıyorum
bı çaresi mutlaka vardır ama nedır bılmıyorum
asırı gur saclarım olması ıcın ne yapabılırımsengözlerimebaksanab

perma yaptırın olsun bitsin..bundan kolay ne var :)

:) :) :), sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün:)
başlığı görünce birden;
''Bonus kafa olmak istiyorum''

perma işe yarar sanırım.

Ya arkadaşlar saçlar sonradan gürleşmez ki. Yani her insanın saç kökü sayısı doğuştan genetik olarak bellidir ve bu sayı sonradan değişmez. Yapı olarak saçlarınız seyrek ise sonradan ne yaparsanız yapın bence gürleşmez.

Amphitrite haklı..sonradan bişeyler yapmayla saç çoğalsa bende çoğalma olurdu..yapabileceğiniz tek şey..mevcut saçlarına iyi bakıp canlı görünmelerini sağlamak..

Perma işe yarayacaktır.. ama bnm saçlarım çok gür ve kıvırcık tavsiye etmem fönsüz dolaşamıyorum şahsenn.............

Ben perma yaptırmıştım lisedeyken. Çok hoş olmuştu fakat bakımı çok zor gelmişti bana ve saçlar çok yıpranıyor. Bi de hep jöle sürmek zorunda kalıyorsunuz bu nedenle saçlarınız dökülüyor.

benim saçlarım çok ince telliydi ve seyretti sıfıra vurdurunca hem gürleşti hemde kalın telli oldu ama 5 yaşındaydım =)

saç telinizin miktarı genetiktir çoğalma şöyle olabilir,mevcut saç köklerininz varsa ama aktif değillerse o kökler aktif hale getirilip saçlar o köklerden çıkabilir tabi potansiyel olarak kökler varsa:) ısırgan otu suyu ,bazı priorin gibi ilaçlar saç köklerini aktif hale getirirler eğer saç kökleri ölmediyse büyük ihtimal saç çıkabilir ama eğer yoksa o zaman imkansız gibi bir şey olur

ya da en son çare saç ekimi.başka gürleştirmenin bi yolu yok canım.gürleşseydi benim gürleşirdi denemediğim yapmadığım şey kalmadı şu saçlarıma

perma bunun için bir çözüm..
benim saclarım seyrek değil ama bende kıvırcık sacı cok begenıyorum ve perma yaptırmayı dusunuyorum..
ama memnun kalan var mı acaba yaptırıpta... CADIARZU

Ben de saçımla ilgili mızmızlanırdım hep. Niye düz değil? niye kalın telli? niye şekle girmiyor vs....
eşim bana bir gün şöyle dedi:
senin saçlarını sevip sevmemen önemli değil,
ama bir gün saçların seni sevmezse işte o zaman çözümü yok!
bu söz iyi bir ders oldu bana.
saçlarımıız beğenmeyiz bazen ama bizim saçlarımıza sahip olmak isteyen ne çok insan var bir düşün.
Saçlarını olduğu gibi sev.
ve onlara perma bioform gibi şeylerle yıpratma.
fazla fön ve maşa vb. bile saça zarar veriyor.a.s.

benimde gür saçlarım vardı döküldü dökülenler tekrar çıkar mı yaw biraz destek lütfen...

ya ne güzel işte seyrek ve düz saçlar yaa...hayalimdeki saç şekli resmen..ben bi bonusum canım..ve hiç memnun değilim:KK43:(((((keşke imkan olsada benimkilerin yarısını bari sana verebilsem:)))

saç kaynağıda yapılabilir hem uzatma hem gürleşirme yapıyolar hevesiniz geçene kadar kullanabilirsiniz

permaninda riski var ama.. her perma saca yaramiyor.. arkadasim yaptiridi perma sonra saci döküldü!

herkes kendinde olmayanı istiyor farkındamısınız, kıvırcıklar düz, düzler kıvırcık, keller de insanların kör olmasını istiyo misali, kendimizi olduğumuz gibi sevelim, olduğumuz gibiyken bakımımızı yapalım biryerimizi yıpratmadan, biz sevmezsek kocişimiz sevgilimiz nasıl sevsin bizi...

kızlar benimde saclarımın tepe noktası pek gür değil normaldede ince telli ve genelde seyrektir. tam kıvırcık değil tam düzde deeğildir.Ama banyodan sonra bişi yapmazsam mutlaka kabarık kabarık olur ve çok şekilsiz olur en kolay 2 yolunu buldum bşrş dediğiniz gibi bonus kafa modeli ki tarif edeceğim nasıl yapuldığını :9 diğeri fon maşa vs..

bonus kafa olmak perma yapmadan da çok basit.

elidor krem 7 24 serisinin kıvırcık saclar için olanını alıosunuz ve banyodan sonra mutlaka tam kurumadan evvel saclarınızı başınızı öne eğerek aynı jole sürermiş gibi ellerinizle saclarınızı yumuk yumuk yapıp iyice her noktaya yediriyorsunuz ama bu süre zarfında başınızı arada yan taraflara ein ki diğer taraflara da yedirebilin.Unutmayın baş hep aşağı bakacak bu cok önemli :) sonra tabi iice kurumak için fon makinesini elinizi yumuk yumuk yaparak yedirdiğiniz sacınıza uzaktan elinizi de cekmiosuuz bu arada uzaktan uzakan kurutuyosunuz yani yedirme işlemi sonrası yine aynı şeyi fon makinesi eşliğinde yapmıs oluyoruz .. baş yinee aşağıya bakıor.. son onemli nokta elinizle tum sacınızı şöle toplu ca arkaya atıosunuz ve yumuk yumuk yedirmeye devam :) istenirse fon makinesi yine eşilik edebilir ama bu kısımda baş artık aşağıda olmadığından oturu fazla kulanmayınız yoksa elektriklenme yapacaktır.. sonra ben yanlardan güzel mini tokalarımı takıyorum :)

işte bu kadar kızlar kolay gelsin...
bende yarın sevgili adayımla görüşeceğim saclarımda hep düz yapa yapa düz oldu :) napsam acaba bole havalı bişi olsun istiyorum fikirleri bekliyorum.. basık bi model olmamalı.. yarında yağıs var :)

kızlar benım 14 15 yaslarıma kadar saclarım cok gur ve yogundu ondan sonra dokulme basladı kansızlık problemınden dolayı sımdı 19 yasındaym ama eskı saclarım yok hanı var ama uzamıyo demek ıstıyorum bıde eskısı kadar gur degıl.. bu eski saclarıma yenıden kavıusma ıhtmalım var mı? hanı dıyolar ya sac koku varsa kavusunuz dıye..baska bı deyısle kafa derısınde bulunan sac koklerı ne kadar coksa sacınız o kadar gurdur dye..benımkıler cok gurdu ama sımdı cıkmıyolar galıba ya bılmıyorum..sacmalayabılırım ama cıdden anlamıyorum bı anda gttı saclarım nasıl kavuscam ben eskı saclarıma lutfen yardımcı olun suanda en buyuk sorunum bu ve kafaya cok takıyorum takıntı oldu bende..sokaga bıle cıkamıyordum sırf takıntı yaptgm ıcın:KK43:(

X