Çocuk Hastalıkları kızlar bebeğimin vücudunda kırmızı noktalar var yardım lütfen...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

melodies

GameOwer
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
1.345
2
bebeğimin kolunda isilik gibi bişeyler çıktı uçları beyaz bide kıpkırmızı oldu yaaa.boynunda bacaklarındada azar azar var acaba çiçekmi çıkarıyo tecrübeli anneler cevaplarınızı bekliyorum.:a015:

Cicek cikarsa nezlede olur hafif ateslenir istahsiz olur böyle ise cicketir.

Ama belkide sicaklardan isilik oldu dedigin gibi ama yinede bir doktora götür canim ne olur ne olmaz.

Gecmis olsun sevgiylea.s.

Cicek degildir o isilik mi ne deniliyorya iste ondandir, yaz mevsimi cok terlerse falan cikiyor bunlar, bol bol yika, camasirlarina fazla deterjan koyma. Bazi bebekler hassas oluyorlar ve deterjanlardanda olabiliyor diye okumustum. Banyo yaptirirkende sadece suyla yikamistim ben kizim böyle oldugunda,bir süre sampuan bile sürmemistim. Terleyince cogaliyor sanki onlar.
Soktora bir göster bence sen, belirli bir krem verir mutlaka!
Gecmis olsun!

Cicek cikarsa nezlede olur hafif ateslenir istahsiz olur böyle ise cicketir.

Ama belkide sicaklardan isilik oldu dedigin gibi ama yinede bir doktora götür canim ne olur ne olmaz.

Gecmis olsun sevgiylea.s.

isilik olsa kolunda olmaz die düşündüm boyunda oluyo ya genelde inşallah isiliktir yaaa.saol canım..

X