Çatlak Dudaklara Ne Tavsiye Edersiniz?

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar selamlar benim dudaklarım gerçekten çok çatlıyor cildim çok hassas ve kuru yapıya sahip olduğundan. Yaz kış sürekli bu halde olduğundan birçok şey denedim ama bir türlü istediğim sonucu elde edemedim. Birde ben biraz sabırsızım eğer etkisini göstermezse çok uzun süre kullanamıyorum aldıklarımı dolayısıyla annemden azar işitip duruyorum :KK70:

Bu nedenle sizin önerilerinizi bekliyorum gerçekten kullanıp sonuç alanlardan fikirleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

Ben nivea nın dudak kremleri var ruj şeklinde
onları tavsiye ederim fiyatıda uygun 5ytl gibi bi miktar
gerçekten dudağı o kadar yumuşatıyor ki benim dudağımda çok çatlardı
yazın bile :1shok: o kremlerle tanıştıktan sonra böyle bir sorunum kalmadı
çileklisi var,aleo veralısı yani istediğinden alıp kullanmanı tavsiye ederim
bütün büyük marketlerde var hatta kasada gördüm ben :)

Dişleri fırçaladıktan sonra dudakları da fırçalamak iyi gelir sanırım, üstteki ölü deriyi atmış olursun. Üzerine de bir dudak nemlendiricisi veya doğal olanlardan bal, zeytinyağı vs. besleyecek doğal bir yağ sürüp yatarsan kısa zamanda sonuç alırsın diye düşünüyorum a.s.

ben bilis_tex'in dudak koruyucu,şefaf ve parlaklık veren dudak bakımı ürünlerini kullanıyorum.küçücük bir kutuda ama uzun süre kullanabilirsin.ben çok memnunum dudağına sürünce viks gibi böyle hafif yakıcı bir his veriyor.kokusuda çok güzel.tavsiye ederim.ben aldığımda 7,5 ytl'ydi.

dudak çatlaklarına kako yağı iyi geliyor. bronzlaştırıcı etkisi olduğundan etrafına dağıtmadan kullanabilirsin.

bende seba med in dudak koruyucusunu almıştım hem parlaklık veriyor hemde çatleklara çok ii gelioo

cnm en iyisi vaselin bu zaten bircok seye iyi geliyo. eger vaselini dudagina surup dis fircasiyla fircalarsan hem nemlendirmis hemde olu deriyi ordan goturmus olursun ve dudaklarinin dogal rengi daha hos durur. yatmadan oncede surersen sabah kalktiginda yine nemli ve cok yumusak olucaklardir a.s.

nivea lip care s.o.s lip balm'ı kesinlikle tavsiye ederim.. dudak çatlakları, yanma ve kaşıntı için üretilmiş özellikle.. ve anında bakım yapıp, rahatlatıyo.. gülmeyin ama hani çekirdek yedikten sonra fln yanar kabarır ya dudaklar ben o zaman bile sürüyorum geçiriyo sırnaşık şey
SOS.jpg
o2_jTximmF_AtlGT-3Sevw.wim

Ben sivilce tedavisindeyim kullandığım ilaç vucüttaki yağı kuruttuğundan dudakları çatlatıyor kanatıyor falan .Doktorum neutregena nın dudak stick'i verdi hemde+15 güneş koruma faktörü var ve de onarıcı özelliği yaz için iyi niveadan daha iyiymiş öle demişti bende memnunum ayrıca :hooray:

Ben sivilce tedavisindeyim kullandığım ilaç vucüttaki yağı kuruttuğundan dudakları çatlatıyor kanatıyor falan .Doktorum neutregena nın dudak stick'i verdi hemde+15 güneş koruma faktörü var ve de onarıcı özelliği yaz için iyi niveadan daha iyiymiş öle demişti bende memnunum ayrıca :hooray:

Peki senin bu onerdiğini nerede bulabilirim? Eczanelerde de satılıyor mudur?

Ayrıca tum tavsiye verenlere cok tesekkur ederim. Hepsini aklımın bir kosesinde bulundurcam :)

ben de aynı sekilde aloe veralı lipsticklerden kullanıyorum cok cok tavsiye ederim

en dogal ve faydalı seyı soyluyorum
bugday yagı sur
cok ıyı gelır hem dogal hemde cok etkılı bır yag
denedıkten sora cevabını beklerım

Tamam bunu da aklıma yazdım. Ayrıca aleo vera lı lipstickler de aklımda teşekkür ederim a.s.

Arkadaşlar selamlar benim dudaklarım gerçekten çok çatlıyor cildim çok hassas ve kuru yapıya sahip olduğundan. Yaz kış sürekli bu halde olduğundan birçok şey denedim ama bir türlü istediğim sonucu elde edemedim. Birde ben biraz sabırsızım eğer etkisini göstermezse çok uzun süre kullanamıyorum aldıklarımı dolayısıyla annemden azar işitip duruyorum :KK70:

Bu nedenle sizin önerilerinizi bekliyorum gerçekten kullanıp sonuç alanlardan fikirleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..[/QUOTE

benimde dudaklarım çok kuruyup kavlar ve sürekli dudak koruyucusunu yanımda taşırdım ama yeni keşfettim bende gece yatarken bepanthene kremin merhem şklinde olanını sürün sabah kalktığınızdada yumuşayıp kendiliğinden soyulduğunu göreceksiniz ve de pürüzsüz oluyo ayrıca dahada kırmızılaştı dudaklarım:dance: bunu yapmaya başlayalı bence en etkilisi bu çünkü koruyucular kısa süre etki ediyo sonra yine eski haline dönüyodu dudaklarım deneyin memnun kalacaksınız emininm:lepi:

yukarda rossa arkadasimiz da önermis
Blistex Lip Conditioner
bende cok faydasini gördüm.tavsiye ederim günlük kullanim icin.

bende kakao yağını tavsiye ederım benimde catlıyordu dudak koruyucu kullandım etkisi kısa sürüyor ama kakao yagı daha yogun hem daha ekonomik 1hafta önce marketten aldım orta boy kasede fiyatı 4 ytl diğerlerine boşuna para dökme derim tercih yinede senin

içinde çinko bitkisel yağlar gliserin ve mum içerikli ürünler kullanın derim ben üzüm ekstresi kakao ve jojoba ve hint yağı bunları direk şişeden dudağa da uygulayabilirsiniz çok iyi gelir aşırı çatlak dudaklarınız varsa sürekli çatlıyorsa roaccutane ve benzeri ilaçlarla çatlıyorsa size la roche posay ceralip öneririm ama çok seyrek çatlamalarda blistex lip relief iyi gelir med plus anında iyileştirir kakao yağı da kendi başına kullanılabilir hem de çok ucuz

Arkadaşım benim tavsiyem sana vazelin kullan süper faydası oluyor hemde ekonomik vazelini uyguladıktan sonra üzerine normal ruj sürebilirsin.

aleo-lips i tavsiye ederim..icinde aleo-vera ve jojoba yağı var..mukkemel bir urun..
catlak yara, ucuk hepsine iyi geliyor...

kesinlikle blistex...
eczanelerde bulabilirsiniz,birkaç çeşidi var, fiyatlarıda çok uygun.

X