Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

canım benim ilk gün acıdı sadece sonra biraz kaşıntım oldu geçti ama 1 hafta sonunda düzene giriyor tam olarak korkma dikileri eriyen yapmadı mı ?

hayır canım birinde 2 diğerinde 4 dikiş varmış. Eriyen dikişlerin çok sağlıklı olmadığını söyledi. Tek korkum işe gittiğimde farkedilmesi. Malum ne ameliyatı olduğumu kimse bilmiyor. İnşallah dikişler alınınca bir sorun çıkmaz. Bir de banyo yaparken bir sıkıntı yaşadınız mı şimdiden onun stresine bile girdim offf:KK50:

arkadaşlar acaba herkesin simetrik mi ya????bir tek benim mi asimetrik oldu merak ediyorum şimdide bunu taktım kafama.off......

canım benimkilerde simetrik görünüyordu pansuman yapılırken gördüm. Tam olarak pazartesi günü tüm sargı ve dikişler çıkacak. Ama şu an şişlik var o yüzden tam oturmamıştır birkaç ay sonra bak bakalım. Tatlım ne olursa olsun eski halinden güzeldir ama. Olumlu düşün artık herşey daha güzel olacak :)

hayır canım birinde 2 diğerinde 4 dikiş varmış. Eriyen dikişlerin çok sağlıklı olmadığını söyledi. Tek korkum işe gittiğimde farkedilmesi. Malum ne ameliyatı olduğumu kimse bilmiyor. İnşallah dikişler alınınca bir sorun çıkmaz. Bir de banyo yaparken bir sıkıntı yaşadınız mı şimdiden onun stresine bile girdim offf:KK50:[/Qbende dikiş kalmadı canım sağ kulağımda küçükücük kaldı ilk banyom çok zor oldu kulaklar sert olduğu için ben zor yaptım cnm sen rahat edersin inşama şu an çok rahatım 1 ay olmadı nerdeyse herşey normale döndü gibi hissediyorum alıştım kıkırdakda yumuşuyo yavaş yavaş süper oluyo:):) değecek inan bana canım:):)

benim 2 sorum olcak
1)ailenize nasıl anlattınız
2)devlet hastanesi ile özel hastanenin ne gibi farkları var

hayır canım birinde 2 diğerinde 4 dikiş varmış. Eriyen dikişlerin çok sağlıklı olmadığını söyledi. Tek korkum işe gittiğimde farkedilmesi. Malum ne ameliyatı olduğumu kimse bilmiyor. İnşallah dikişler alınınca bir sorun çıkmaz. Bir de banyo yaparken bir sıkıntı yaşadınız mı şimdiden onun stresine bile girdim offf:KK50:[/Qbende dikiş kalmadı canım sağ kulağımda küçükücük kaldı ilk banyom çok zor oldu kulaklar sert olduğu için ben zor yaptım cnm sen rahat edersin inşama şu an çok rahatım 1 ay olmadı nerdeyse herşey normale döndü gibi hissediyorum alıştım kıkırdakda yumuşuyo yavaş yavaş süper oluyo:):) değecek inan bana canım:):)

içimi rahatlattın iremkaya :KK61:
bugün biraz daha iyiyim yarın bandaj açılıp dikişler alınacak. Ama kulaklarım sanki birer kilo gibi hissediyorum. Bandajın açıldıktan sonra kaç gün saç bantı kullandın sen canım? Bir de salı günü işe gidicem bir sıkıntı yaşatır mı bana sence?

benim 2 sorum olcak
1)ailenize nasıl anlattınız
2)devlet hastanesi ile özel hastanenin ne gibi farkları var

canım ben 30 yaşındayım ve kendi paramı kendim kazandığım için aileme bir gece önce söyledim ve küçük bir operasyon hemen olup gelicem abartmaya gerek yok dedim. Bir de yüzerken sürekli içine su kaçıyor orta kulak iltihabı yapıyor olmam iyi olurmuş dedi doktorum diye küçük bir de yalan söyledim :KK69: devlet hastanesi evet ucuz olabilir ama eğer imkanın varsa özelde ol hem ilgi hem rahatlık açısından daha motive oluyorsun. Ben istanbulda oldum eğer istersen nerede ve kime olduğumun detaylarını sana gönderebilirim. Allah yardımcın olsun inşallah..

iremkaya baskent hastanesindeki dr ozan tek kulak ameliyatını ne kadara yapıyor biliyor musun?

kızlar merhaba,
az önce dikişlerim alındı ve bant takmaya başladım. Sızlamalar hala devam ediyor, dokunamıyorum. 2 gün sonra yıkanacaksın dedi ama ben kulaklarıma su gelmeden yıkattım saçlarımı dayanamadım artık. Ama sanki çok yapışık gibiler doktor bir ay içinde açılır dedi yoksa böyle çok korkunç görünüyor. Kızarıklıklar mevcut. 2 hafta boyunca gece gündüz bant takacağım. sonra özgürüm inşallah. Kızlar bu yapışık gibi olan görüntü düzeliyor mu?

içimi rahatlattın iremkaya :KK61:
bugün biraz daha iyiyim yarın bandaj açılıp dikişler alınacak. Ama kulaklarım sanki birer kilo gibi hissediyorum. Bandajın açıldıktan sonra kaç gün saç bantı kullandın sen canım? Bir de salı günü işe gidicem bir sıkıntı yaşatır mı bana sence?

canım ben bir ay olacak çıkartmıyorum gece gündüz takıyorum bandajı ne kadar çok takarsan o kadar iyi oluyo yok bir hafta dan soonra herşeye yeniden başlarsın cnm ben bir hafta ayırdım kendime sonrası çok rahat ilk günler kulağım benimde öle çok ağır geliyodu kafamı öne atamıyodum bile ama şimdi yumuşadı kıkırdaklar geçiyo canım

kızlar merhaba,
az önce dikişlerim alındı ve bant takmaya başladım. Sızlamalar hala devam ediyor, dokunamıyorum. 2 gün sonra yıkanacaksın dedi ama ben kulaklarıma su gelmeden yıkattım saçlarımı dayanamadım artık. Ama sanki çok yapışık gibiler doktor bir ay içinde açılır dedi yoksa böyle çok korkunç görünüyor. Kızarıklıklar mevcut. 2 hafta boyunca gece gündüz bant takacağım. sonra özgürüm inşallah. Kızlar bu yapışık gibi olan görüntü düzeliyor mu?
geçmiş olsun canımm daha çok yeni olduğu için sızlar normal ilk görüşte öle gelmiş olabilir cnm düzelir alışır gözün inş 2 hafta az değil mi ama sorun yaratmaz inş sonra canım düzelir inş canım o konuda yardımcı olamıycam....

Ameliyat olup da 2 gün sonra kulaklarınız hakkında yorumda bulunmanızın bir manası yok.
Önemli olan 4-5 ay sonraki hali. Çok yapışık oldu diyenler, açılıyor o kulak. Dua edin de eskisi gibi olmasın. Şişlikler morluklar 1-2 ayda tamamen biter. İzin belli olması birisi kulağınızın arkasına geçip dikkatlice bakmadığı sürece mümkün değil. Ancak kuaför farkedebilir. Tenisçi bandının olayı kulağınızı koruması. Kulağın açılmasıyla alakası yok. Sadece kıvrılmasını önleme amaçlı takılıyor.
Ameliyattan sonra 4-5 ay kulağınızı hissetmeyecekseniz sert gelecek size. Sonrasında giderek esnekleşiyor. Doktorlara göre en kolay estetik ameliyat bu ana benim izlenimlerime göre de en az memnun olunan ameliyat da bu. Açılma olayı olabiliyor , asimetrilik fazla olabiliyor....

Ben bu ameliyatı oldum %20 memnunum. Kulağımın ameliyattan sonraki o şiş haliyle bile kalsaydı yeterliydi benim için ama maalesef eskisi gibi olmasada baya açıldı.
Ben tekrar olacağım bu ameliyatı, onca çekilen sıkıntı tekrar olacak. Ameliyat birşey değil ama sonrası beter.
Bu ameliyatı Naci beyden olup da fotosu olanlar beni arkadaş olarak ekleyebilir mi...Revizyonu kabul ederse ona yaptırmayı düşünüyorum...

Son düzenleme:
Ameliyat olup da 2 gün sonra kulaklarınız hakkında yorumda bulunmanızın bir manası yok.
Önemli olan 4-5 ay sonraki hali. Çok yapışık oldu diyenler, açılıyor o kulak. Dua edin de eskisi gibi olmasın. Şişlikler morluklar 1-2 ayda tamamen biter. İzin belli olması birisi kulağınızın arkasına geçip dikkatlice bakmadığı sürece mümkün değil. Ancak kuaför farkedebilir. Tenisçi bandının olayı kulağınızı koruması. Kulağın açılmasıyla alakası yok. Sadece kıvrılmasını önleme amaçlı takılıyor.
Ameliyattan sonra 4-5 ay kulağınızı hissetmeyecekseniz sert gelecek size. Sonrasında giderek esnekleşiyor. Doktorlara göre en kolay estetik ameliyat bu ana benim izlenimlerime göre de en az memnun olunan ameliyat da bu. Açılma olayı olabiliyor , asimetrilik fazla olabiliyor....

Ben bu ameliyatı oldum %20 memnunum. Kulağımın ameliyattan sonraki o şiş haliyle bile kalsaydı yeterliydi benim için ama maalesef eskisi gibi olmasada baya açıldı.
Ben tekrar olacağım bu ameliyatı, onca çekilen sıkıntı tekrar olacak. Ameliyat birşey değil ama sonrası beter.
Bu ameliyatı Naci beyden olup da fotosu olanlar beni arkadaş olarak ekleyebilir mi...Revizyonu kabul ederse ona yaptırmayı düşünüyorum...

nerede ameliyat olduğunuzu öğrenebilir miyim? ne zaman oldunuz, açılma ne zaman başladı?

naci beye yazdığınız msjı gördüm aldım sorularımın cevaplarını :) hangi devlet hastanesinde olduğunuzu merak ettim ama.. bir de uzman dr mu yaptı? asistanlara eğitim amaçlı yaptırıyorlarmış bazen.. o yüzden soruyorum.

Son düzenleme:
nerede ameliyat olduğunuzu öğrenebilir miyim? ne zaman oldunuz, açılma ne zaman başladı?

naci beye yazdığınız msjı gördüm aldım sorularımın cevaplarını :) hangi devlet hastanesinde olduğunuzu merak ettim ama.. bir de uzman dr mu yaptı? asistanlara eğitim amaçlı yaptırıyorlarmış bazen.. o yüzden soruyorum.

ağustosta oldum 2-3 ay sonra açılmaya başladı.Şişlikler indikten sonra yani. Küçük bir şehrin devlet hastanesinde oldum. Operatör doktor yaptı ameliyatı.

ağustosta oldum 2-3 ay sonra açılmaya başladı.Şişlikler indikten sonra yani. Küçük bir şehrin devlet hastanesinde oldum. Operatör doktor yaptı ameliyatı.

üzüldüm sizin adınıza. ben de devlet hastanesinde olmak istiyodum ama gözüm korktu şimdi.
inş. istediğiniz görünüme kavuşur kulaklarınız. geçmiş olsun şimdiden.

üzüldüm sizin adınıza. ben de devlet hastanesinde olmak istiyodum ama gözüm korktu şimdi.
inş. istediğiniz görünüme kavuşur kulaklarınız. geçmiş olsun şimdiden.

Devlet hastanesinde de iyi sonuç verebiliyor ameliyatlar ama doktor çok önemli. Önceki yaptığı ameliyatların resimlerine falan kanmayın. Size sadece iyi yaptğı ameliyatları gösterirler. Çok ciddi araştırmanız lazım doktoru. Ben ünlü bir doktora olacağım artık, 2. ameliyattan sonra bir daha olmuyor çünkü. Temennileriniz için teşekkür ederim.

arkadaşım
bende olsum bir ay oldu olalı sertlikler bile azaldı çok rahatım üstüne de yatıyorum ikiside mmlik oldu simetri olarak aynısı tenisçi bandı çok işe yarıyo çok az bi kalkma olayı oluyo ben %90mutlu oldum ilk bi hafta çok zordu sadece aşırı zordu
doktorumu tavsiye ederim harika biri boş gününü bulursan çok ii diyebilirm

Devlet hastanesinde de iyi sonuç verebiliyor ameliyatlar ama doktor çok önemli. Önceki yaptığı ameliyatların resimlerine falan kanmayın. Size sadece iyi yaptğı ameliyatları gösterirler. Çok ciddi araştırmanız lazım doktoru. Ben ünlü bir doktora olacağım artık, 2. ameliyattan sonra bir daha olmuyor çünkü. Temennileriniz için teşekkür ederim.

cnm adına çok üzüldüm benim şişlerim felan indi allaha çok şükür çok mutluyum resmimi koymaya çalışırım senin için doktor çok önemli ben en ii hastanelerden birinde oldum başkentte özel doktorum harika biri normalde 1 saat yada 2 saat sürer benim ameliyat 4 saat sürdü ama hakkını vermek lazım memnun kaldım tavsiye ederim konuş...

ilk kez duydum
başta komik geliyo ama ne ameliyatı olursa olsun ciddiye almakta fayda var

merhaba arkadaşlar.bende 5 ay önce koacelide dr ferhan dağ ve zübeyir örter e kulak estetiği oldum.ve çok çok memnunum.kendimi çok mutlu hissediyorum.iki kulağımı lokalle 1500 liraya oldum.iyikide yaptırmışım.ve doktorlarımdan çok memnunum.isteyen herkese yardımcı olabilirim.öpüyorummm

lütfen yardımcı olabilir misin? doktorundan memnun musun nasıl iletişime geçtin bende araştırdım zübeyir örteri iyi gibi ama senden bilgi almak istiyorum..

X