Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

müjperi bu ameliyatı devlet karşılıyor kesinlikle para alınmaması lazım bu durumda bi sorun var

tesekkur ederim gonul 1988.ben bu işi anlamadım.acaba gazi üniv. mi paralı yapıyor?hasta danısma hattını arıyorum kaç gundur hep mesgul.bilgi alacak kimse yok.
tek ogrenmek istedigim(daha dogrusu bir kaç sorum var):KK17:
sgk karsılıyor mu?
üniv. hastanelerinden hangi hastane iyi?
ve hangi dr?

bilgi verebilecek var mı b ayanlar?

:KK3:

merhaba arkadaşlar size yaşadıklarımı anlatmak istiyorum ben cuma günü ameliyat oldum lide 2 den beri beni aynalara küstüren bir durumdan kurtuldum..amliyat lokal anestezi ile gerçekleşiyor uyuşturmak için vurduğu iğneler canı yakıyor ama sonrasında hiçbirşey hissedilmiyor hatta bnm doktorum ameliyatı bitirdikten sonra kalk bak dedi baktım ve birini beğenmedim ve o anda hayır olmamış sağ taraf dedim ve amiyatı yarım saat daha uzattım sağ taraf tekrar yapıldı tekrar kalktım baktım simetrik değildi doktorum ikisinin aynı olması imkansız bak bnmkilerde simetrik değil dedi ve ikna oldum 1 buçuk saate bitti ameliyat dün sargılar açıldı çok mor ve şişlik var sporcu bandı kullanıyorum 3 hafta gece gündüz kullanacakmışım şu an mutluyum inşallah ilerde sorun oluşmaz.. ağrım olur mu diye dert etmeyin ağrılar hafif oluyor yani içiniz rahat bir şekilde olun ameliyatı aa doktorunuzu iyi seçin bnm doktorum çok başarılı biri :)

gonul1988 sen nereye ve ne kadara ameliyat oldun?

arkadaslar ben ameliyat olalı 1hafta oldu kulakla ilgili bir problemim yok ama sol şakağımda sanki birar uyuşukluk hissizlık war gibi birde yemek yerken damarım tık tık atıyor gıbı :KK53: elimle bastırıyorum oraya anca oyle yıyebılıyorum sizde benzer bı sorun oldumu acaba

selam kızlar bende ankarada bayramdan sonra kepce kulak ameliyatı olmayı düşünüyorum Zühtü Demiri düşünüyorum ancak önceden bu doktora kepçe kulak ameliyatı olan varmı ?

veyahut ankarada önerceğiniz doktor varmı özelde düşünüyorum sorunsuz bir ameliyat olmasını istiyorum cogunlukla yazılanları okudum acılan pişman olan arkadaslar var cok memnun olan var insanın canı sıkılıyor cidden :KK43:

bende ameliyatı 10 gün önce oldum canım.local anesteziyle,doktorumla sohbet ederek çok keyifli bi ameliyat geçirdim.daha sonra ağrım sızım pek olmadı.zaten doktorun verdiği ilaçları kullanınca sorun yaşamıyorsun.sadece 1hafta kulakların kapalı ve bandajlı olarak geziyorsun ama 1 hafta sonra buna değdiğini görüyorsun.benim kulaklarım kepçeydi mesela. sağdaki oldukça çıkık,soldaki biraz daha yapışık gibiydi.şu an ikisi de çok doğal görünüyorlar.sadece 1 ay boyunca geceleri saç bandı takıp uyuyacaksın.zaten rutin kontroller devam edecek.korkulacak bişey yok yani:)ben 2000ytlye oldum bu ameliyatı.koşuyolu rinomedde.doktorum çok iyi ve güvenilir bir insan ve doktor.sanada tavsiye ederim.kulaklarım 2-3 günden beri açık,kendimi dünyanın en güzel kızı gibi hissediyorum valla:eek:

nekadar güzel yazmışsınız ben de artık saçlarım toplu insan içine çıkmak ya da kısacık kesitrmek istiyorum. dün bu ameliyatın sgk tarafından karsılandıgını ögrendim. acaba istanbulda devlet hastanesinde bu ameliyatı olan var mı? bana doktor ya da hastane tavsiye edebilecek var mı? olmadı özel hastanede deneyecegim ama kısa vadede bu parayı bulmam mümkün değil, kahretsin ki hala öğrenim kredi borcumu ödüyorum:KK43:(

ameliyat konusunda da forumda farklı tecrübeler okudum. sizin sıkıntınız olmamış ne güzel ama problem yaşayanlar da olmuş, bu sebepten doktor tavsiyesi çok önemli. memnun kalanlar lütfen bana yol göstersin. şimdiden teşekkürler herkese sağlıklı günler diliyorum..

slm müjperi ben erzurumda oldum bu ameliyatı bölge araştırma hastanesi doktorum ismail küçüker

slm müjperi ben erzurumda oldum bu ameliyatı bölge araştırma hastanesi doktorum ismail küçüker ve ücretsiz devlet karşılıyor bazen ip parası alınıyor oda 150-200 tl civarı

cevabın için cok tesekkur ederim gonul.ben ankara gazi üniv.sini düşünüyorum ama ameliyatlara asistanların girdigini okudum bu yuzden pek emin olamadım.:KK50:

selam kızlar bende ankarada bayramdan sonra kepce kulak ameliyatı olmayı düşünüyorum Zühtü Demiri düşünüyorum ancak önceden bu doktora kepçe kulak ameliyatı olan varmı ?

veyahut ankarada önerceğiniz doktor varmı özelde düşünüyorum sorunsuz bir ameliyat olmasını istiyorum cogunlukla yazılanları okudum acılan pişman olan arkadaslar var cok memnun olan var insanın canı sıkılıyor cidden :KK43:

merhaba vollager,

ne kadara olacagını yazar mısın?bir de operasyondan sonrasınıda(olduktan sonra)anlatırsan sevinirim.sana şimdiden geçmiş olsun diyorum.

slm müjperi ben erzurumda oldum bu ameliyatı bölge araştırma hastanesi doktorum ismail küçüker ve ücretsiz devlet karşılıyor bazen ip parası alınıyor oda 150-200 tl civarı ancak bu ücretin alındığını ben başka bir yerden duydum benim doktorum kesinlikle böyle bir ücretten bahsetmedi ve doktorumu sizlerede şidddetle tavsiye ediyorum benim kulaklarım mükemmel oldu bence işinin en iyisi kendisi bilgilerinize :)

slm müjperi ben erzurumda oldum bu ameliyatı bölge araştırma hastanesi doktorum ismail küçüker ve ücretsiz devlet karşılıyor bazen ip parası alınıyor oda 150-200 tl civarı ancak bu ücretin alındığını ben başka bir yerden duydum benim doktorum kesinlikle böyle bir ücretten bahsetmedi ve doktorumu sizlerede şidddetle tavsiye ediyorum benim kulaklarım mükemmel oldu bence işinin en iyisi kendisi bilgilerinize :)

merhaba gönül çok geçmiş olsun,
ameliyat sürecinden bahseder misin biraz, bende 2 Aralık ameliyat günü aldım. çok heyecanlıyım.

ben ameliyat olalı 3 aydan fazla oldu.. kulağım yine kepçe değişen bişey yok.. ve kulak ameliyatı yapılırken göz sinirlerim hasar görmüş buyüzden göz kapağımda düşme var.. keşke hiç olmasaydım. hiç tavsiye etmiyorum.. bi tarafı düzeltmeye çalışırken diğer tarafı bozuyoruz..

uzun süredir bu forumu takip edemiyorum ve burada yazılanlar sayesinde cesaretimi toplayıp dr.tayfun aközle görüşmeye gittim.kulagımdaki açıklıgın basti bir deformite oldugunu ve max 45 dakikada kıkırdaklara dokunmadan düzeltebilecegini söyledi.bu cumartesi lokal anestezziyle ameliyat olcam çok ama çok heyecanlıyım.umarım pişman olmam.bu arada lokal anestiyle ameliyat olup sedasyonla sakinleştirilen varmı aranızda? bana bunu uygulıcak tam bayılmıcakmışım ama olanlarıda hatırlamıcakmışım..
Menekşe Merhaba. Son durumun hakkında bilgi verirmisin? Bugun itibariyle 1,5 ay(6 hafta) oldu ameliyatını olalı sanıyorum. Ben de Tayfun Aköz'ü düşünüyorum. Nasıl memnunmusun, tavsiye edermisin? Özel muayenehanesine mi gittin yoksa görev yapyığı kartal devlet hastanesinde mi yaptırdın?
Ne kadar ücret ödedin?

Arkadaşlar istanbul'da özel veya devlet farketmez estetik kulak ameliyatı olup memnun kalan varmı acaba?
Memnun kalan derken derken aslında şunu demek istiyorum.
-Kulakların simetrik olması
-Kulak arkasında dikiş izi kalmaması, gözükmemesi (kuaförün kulağınızın arkasına bakınca buraya ne oldu demesin.)

Kulak ameliyatı olup, yukarıdaki 2 durum bakımından çok memnun kalan ve ameliyatı üzerinden en az 2-3 ay geçen arkadaşlar acaba bir doktor adı (ad soyad ve yeri) önerebilirler mi? Bu forumdaki herkesin aradığı cevap bu!..Lütfen üşenmeyin ve cevap yazın.Sizin için sıradan bitip geçmiş olan bu deneyim başkalarının 2. ve belki de son şansı olacağı için hayati derecede önemli.

Not: Ameliyatı üzerinden 3 ay geçen diyorum çünkü ameliyat olur olmaz çok memnunum diyenler aylar sonra(6 ay sonra ortaya çıkıyormuş) asıl sonuç ortaya çıkınca doktorunu şikayet edebilecek hale gelebiliyor.

benimde tek kulakta doğuştan problem var. sanırım bir gün bende olacağım bu ameliyatı

ben ameliyat olalı 3 aydan fazla oldu.. kulağım yine kepçe değişen bişey yok.. ve kulak ameliyatı yapılırken göz sinirlerim hasar görmüş buyüzden göz kapağımda düşme var.. keşke hiç olmasaydım. hiç tavsiye etmiyorum.. bi tarafı düzeltmeye çalışırken diğer tarafı bozuyoruz..

merhaba esra,

ameliyatını nerede olmuştun ve yapan doktor plastik cerrah mıydı?
tekrar şikayetlerini dile getirdin mi? sonuçta hem hiçbirşey değişiklik olmadığından bahsetmişsin hemde göz sinirlerine zarar verilmiş
çok geçmiş olsun. sağlık günler dilerim sana..

arkadaşlar ben de kepçe kulak sıkkıntısı çekiyorum üstelik tek kulağım yazın düşünüyodum ameliyat olmayı ama olamadım en boş senem bu sene halletcem ama yorumları okuduktan sonra şüphelenmeye başladım hiç tek kulaktan ameliyat olan var mı?

arkadaşlar herkese merhaba ben konyada yaşıyorum 14 temmuz 2011 günü kepçe kulak ameliyatı oldum sargım bügün açıldı genel itibariyle görüntü hoşuma gitti memnunum ama sol kulağımın kıkırdağı aşırı şiş çok tedirgin oldum doktor geçiceğini söyledi ama ben güvenemedim sanki ameliyat yüzünden mi görüntü bozuk diye? aynısını yaşayan varmı arkadaşlar kulağınızın şişliği ne dereceydi ve ne zaman geçti?:44:

slm bende konyadayım hangi hastanede oldunuz memnun musunuz peki önerir misiniz ?

Menekşe Merhaba. Son durumun hakkında bilgi verirmisin? Bugun itibariyle 1,5 ay(6 hafta) oldu ameliyatını olalı sanıyorum. Ben de Tayfun Aköz'ü düşünüyorum. Nasıl memnunmusun, tavsiye edermisin? Özel muayenehanesine mi gittin yoksa görev yapyığı kartal devlet hastanesinde mi yaptırdın?
Ne kadar ücret ödedin?

Arkadaşlar istanbul'da özel veya devlet farketmez estetik kulak ameliyatı olup memnun kalan varmı acaba?
Memnun kalan derken derken aslında şunu demek istiyorum.
-Kulakların simetrik olması
-Kulak arkasında dikiş izi kalmaması, gözükmemesi (kuaförün kulağınızın arkasına bakınca buraya ne oldu demesin.)

Kulak ameliyatı olup, yukarıdaki 2 durum bakımından çok memnun kalan ve ameliyatı üzerinden en az 2-3 ay geçen arkadaşlar acaba bir doktor adı (ad soyad ve yeri) önerebilirler mi? Bu forumdaki herkesin aradığı cevap bu!..Lütfen üşenmeyin ve cevap yazın.Sizin için sıradan bitip geçmiş olan bu deneyim başkalarının 2. ve belki de son şansı olacağı için hayati derecede önemli.

Not: Ameliyatı üzerinden 3 ay geçen diyorum çünkü ameliyat olur olmaz çok memnunum diyenler aylar sonra(6 ay sonra ortaya çıkıyormuş) asıl sonuç ortaya çıkınca doktorunu şikayet edebilecek hale gelebiliyor.

merhabalar..evet ben ameliyat olalı neredeyse 2 ay olacak.ama iyileşme sürecim çok hızlı oldu ve ben sanki aylar olmuş ibi hissediyorum..ameliyat sonrası sürecine gelince,ilk bir hafta hariç hiçbir sıkıntım olmadı yatarken çok rahatım kulagımda herhangi bir acı hissi yada agrı kalmadı şişlikler zaten 3 hafta içinde tamamen kaybolmuştu. görüntü olarakta gayet güzel görünüyorlar ne kanama oldu nede dikiş izi kaldı.yani kısacası Tayfun Bey bu işi hakkıyla yaptı ben çok memnunum Bu arada ameliyatı Tayfun Beyin anlaşmalı oldugu özel bir hastanede oldum 1000 TL ödedim. ve sonuc olarak coook mutluyum ,darısı isteyenlerin başına :)

merhabalar..evet ben ameliyat olalı neredeyse 2 ay olacak.ama iyileşme sürecim çok hızlı oldu ve ben sanki aylar olmuş ibi hissediyorum..ameliyat sonrası sürecine gelince,ilk bir hafta hariç hiçbir sıkıntım olmadı yatarken çok rahatım kulagımda herhangi bir acı hissi yada agrı kalmadı şişlikler zaten 3 hafta içinde tamamen kaybolmuştu. görüntü olarakta gayet güzel görünüyorlar ne kanama oldu nede dikiş izi kaldı.yani kısacası Tayfun Bey bu işi hakkıyla yaptı ben çok memnunum Bu arada ameliyatı Tayfun Beyin anlaşmalı oldugu özel bir hastanede oldum 1000 TL ödedim. ve sonuc olarak coook mutluyum ,darısı isteyenlerin başına :)

Menekşe merhaba,
senin adına çok sevindim. Çalışıyor musun, bilmiyorum ama eğer çalışıyorsan işine ne zaman dönebildin?
birde saç bantını ne kadar taktın gündüz de taktın mı?
bilgi verebilirsen çok sevinirim.

X