Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

yarın hem kulak hem burun estetiği olucam,ameliyattan sonra kendimi iyi hisseder hissetmez tüm detayları yazıcam,ilgilenenler faydalansın.bu arada sorulmadan söyleyeyim.osmaniye devlet hastanesinde bir plastik cerraha olucam..yaklaşık 850 -900 civarı ödeme yapıcam.net rakamı ameliyattan sonra yazarım...

yarın hem kulak hem burun estetiği olucam,ameliyattan sonra kendimi iyi hisseder hissetmez tüm detayları yazıcam,ilgilenenler faydalansın.bu arada sorulmadan söyleyeyim.osmaniye devlet hastanesinde bir plastik cerraha olucam..yaklaşık 850 -900 civarı ödeme yapıcam.net rakamı ameliyattan sonra yazarım...

merhaba şimdiden çok geçmiş olsun.inşallah çok başarılı bir ameliyat olur.

benimde 2 haftam kaldı.yorumlarınızı bekliyorum.
selamlar.

en zor estetik ameliyatlardan biriymiş diye duydum..

Denizma merhaba,

Bu bilgiyi nereden duyduğunuzu bilmiyorum ama bende ilk defa sizden [en zor] kelimesini duyuyorum. Aksine muayene ortamında yapılabilen genelde 45 dak ile 2 saat arasında süren,
eğer lokal anestezi ile yapıldı ise hastayı kanama riski için beklettikten sonra evine gönderilecek kadar basit bir operasyon olduğunu duydum ve olan kişilerden dinledim. Eğer ağır ve zor olsa hasta ameliyattan hemen sonra evine gönderilmez. Elbette bir operasyon sözkonusu olduğu için enfeksiyon,kanama,açılma riski olabilir ama onun dışında içiniz rahat olsun. bende Allah'ın izniyle 10 gün sonra bu ameliyatı olacağım. yaşadıklarımı paylaşırım sizlerle.

Sevgiler..

2 ameliyat birlikte oldum,burn ve kulak.tam 1 hafta oldu.sonuçtan çok memnunum,hiç korkmayın kızlar.inanın ameliayt olunca boşuna korkmuş ve beklemişim dedim.albümdeki resimlerim şu an herkese açık..beklemeyin,cesaretli olun...

İstanbul'da ameliyat olanlar, kime ve nerede ameliyat olduğunuzu, nekadar ödediğinizi ve memnuniyetinizi yazarsanız sevinirim.teşekkürler

2 ameliyat birlikte oldum,burn ve kulak.tam 1 hafta oldu.sonuçtan çok memnunum,hiç korkmayın kızlar.inanın ameliayt olunca boşuna korkmuş ve beklemişim dedim.albümdeki resimlerim şu an herkese açık..beklemeyin,cesaretli olun...

merhaba çok geçmiş olsun, merakla yorumlarını bekliyordum.
albümüne nasıl girebilirim.

:KK16:Arkadaşlar 7 saat önce bu amelyatı oldum. 15 dakika odada zor tuttular beni. hemen evime geldim :) 20 yaş dişimi çektirmek bunun on katı sancılı olmuştu. şu an narkozun etkisi geçti ama regl sancılarımdan bile hafif bir sızı var. kafamdaki koca bandaj dışında her şey harika eve geldim temizlik yaptım, yemek yaptım falan. yani o kadar basit bir amelyat. benimki 1.5 saat sürdü. Kulağım hem yelken hem kepçeydi. Bandajlanmadan önce doktorum gösterdi. Eğer öyle kalacaksa harika :):) Umarım ilerde dikişler açılmaz ve iki kulak birbirine eşit olur. Yani bu yaşıma kadar neden beklediysem :S

:KK16:Arkadaşlar 7 saat önce bu amelyatı oldum. 15 dakika odada zor tuttular beni. hemen evime geldim :) 20 yaş dişimi çektirmek bunun on katı sancılı olmuştu. şu an narkozun etkisi geçti ama regl sancılarımdan bile hafif bir sızı var. kafamdaki koca bandaj dışında her şey harika eve geldim temizlik yaptım, yemek yaptım falan. yani o kadar basit bir amelyat. benimki 1.5 saat sürdü. Kulağım hem yelken hem kepçeydi. Bandajlanmadan önce doktorum gösterdi. Eğer öyle kalacaksa harika :):) Umarım ilerde dikişler açılmaz ve iki kulak birbirine eşit olur. Yani bu yaşıma kadar neden beklediysem :S

cok gecmis olsun fundadd:) darısı artık bizim kulaklarımıza:)) bende ankara gata'yı araştırmaya basladım.gata %5 dışarıdan hasta kabul ediyormuş.bende artık en kısa surede yaptırmak istiyorum.
gelişmeleride yazarsan sevinirim.

ay canım ne güzel çok sevindim:) ne kadara ve nerde oldun acaba

Arkadaşlar bugün 2 gün doldu amelyat olalı. Amelyatımı Prof. Dr Emin Maviliye özelde oldum. Fiyatı burada yazmam uygun değil sanırım ama diğer özellere oranla normal. Amelyattan sonra Emin Hoca akşam 2 kez beni aradı nasıl olduğumu sormak için çok ilgilendi. Ben de Tunalı da geziyodum koca bandajımla :)

Dün akşam yani 24 saat sonra pansumana aldı beni temizledi, kulaklarımı da gördüm. Şimdilik şiş biraz. Yeni bandaj taktı bugün akşam yani 48 saat sonra çıkacaktı ben istemedim. bi gün daha kalsın dedim. Sanki birisi dokunsa kulaıma bişe olcak gibi geliyo. (sonradan bulunca kıymetli oluyo güzek kulaklarım) Neyse yrn bandaj çıkacak öbür gün iş başı :p tekrar yazarım.

Bu arada hala hiç bi ağrı yok ama hafif bir kaşıntı başladı. O da normal sanırım. Bi de geceleri sırtüstü yatmak rahatsız edici ama neyse, değer:)

Arkadaşlar bugün 2 gün doldu amelyat olalı. Amelyatımı Prof. Dr Emin Maviliye özelde oldum. Fiyatı burada yazmam uygun değil sanırım ama diğer özellere oranla normal. Amelyattan sonra Emin Hoca akşam 2 kez beni aradı nasıl olduğumu sormak için çok ilgilendi. Ben de Tunalı da geziyodum koca bandajımla :)

Dün akşam yani 24 saat sonra pansumana aldı beni temizledi, kulaklarımı da gördüm. Şimdilik şiş biraz. Yeni bandaj taktı bugün akşam yani 48 saat sonra çıkacaktı ben istemedim. bi gün daha kalsın dedim. Sanki birisi dokunsa kulaıma bişe olcak gibi geliyo. (sonradan bulunca kıymetli oluyo güzek kulaklarım) Neyse yrn bandaj çıkacak öbür gün iş başı :p tekrar yazarım.

Bu arada hala hiç bi ağrı yok ama hafif bir kaşıntı başladı. O da normal sanırım. Bi de geceleri sırtüstü yatmak rahatsız edici ama neyse, değer:)

Merhaba fundadd,
çok sevindim inan böyle mutlu sonuçları okuyunca kendim olmuş kadar seviniyorum.
benıimde son iki günümmm, cuma günü kısmetse bende olacağım..
yorumları paylaşacağım.
herkese sağlıklı günler diliyorum..

arkadaşlar bugün 4. gün dikişler duruyor ama saç bandı bile takmıyorum. her şey doğal ve iyi. sadece kulaklarım birbirinden biraz farklı, ona üzülmedim diyemem. şişlikler insin dicem ama bence inince de değişcek gibi durmuyo. Çok ciddi değil fark ve yine de pişman deilim :p Bu arada çok az bir şişlik var morarma hiç olmadı.

merhaba arkadaşlar.ankara gazi ünv de olan varmı buameliyatı.ben gata yı araştırdım sivillere çok zor diyor doktor.günde 3 hasta hakkı varmış.asker hasta gelince sivile bakamıyolarmış.doktor ankaradaki bütün üniversite hastanelerine güvenebilirsiniz dedi.gazi nasıl acaba bilgisi olan var mı

X