Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

Bu arada sanırım 3000 tl ye yapıyor ameliyatı.

Tatlım bende 27 yaşımdayım ve artık bu illetten kurtulmak istiyorum. Bu ay ameliyat olmayı düşünüyorum ve yaza saçlarımı toplamak istiyorum. Önümüzdeki günlerde görüşmeye gideceğim ve ameliyat tarihi alacağım. Doktor araştırmaktan sıkıldım Barış Çakır da kararlıyım.

Barış çakırla görüşmenı banada anlatırmısın? Show tv de izledim kucuk bir cocuga amaliyat yapıyor agrısız sızısız yenı bir teknık geliştirmiş sanırım..

Amaliyat sonrası gordugumde inanamadım cocugun kulakları ınanılmaz guzel olmuştu..

yenı teknık hakkında bilgi alırsın canım

nihayet ameliyat oldum. geçen perşembe. dediğim gibi kimseye haber vermedim. tepkiler çok büyük. eşim benmimle konuşmuyor. ailemin daha haberi yok. onlar uzakta oldukları için henüz söylemedim. sanırım haftaya yanlarına gideceğim. eşim beni oraya götürmek istiyor. akli dengem yerinde değilmiş... kızlar moralim çok bozuk. yaptırdığıma pişman gibiyim. çok istediğim birşey değildi bu aslında. çok da takmıyordum kafama. şimdi kendime neden yaptım bunu diye sorup duruyorum. kendinizden emin olmadan yaptırmayın derim. neticede dönüşü olmayan bir durum.

cck06 size 1 hafta önce özel mesaj atıcaktım yaptırmayın diye. ama sitenin yüzünden atamadım 100mesaj gerikli olduğu için. eşinizle problem olabileceğini tahmin etmiştim.
neyse geçmiş olsun. olan olmuş artık. umarım istediğini gibi olmuştur.

nihayet ameliyat oldum. geçen perşembe. dediğim gibi kimseye haber vermedim. tepkiler çok büyük. eşim benmimle konuşmuyor. ailemin daha haberi yok. onlar uzakta oldukları için henüz söylemedim. sanırım haftaya yanlarına gideceğim. eşim beni oraya götürmek istiyor. akli dengem yerinde değilmiş... kızlar moralim çok bozuk. yaptırdığıma pişman gibiyim. çok istediğim birşey değildi bu aslında. çok da takmıyordum kafama. şimdi kendime neden yaptım bunu diye sorup duruyorum. kendinizden emin olmadan yaptırmayın derim. neticede dönüşü olmayan bir durum.

Gecmiş olsun canım.. Amaliyatı nerde oldun? kaç paraya mal oldu bende cok ciddi düşüüyorum artık ama arkadaşlarım olma diyor bir kaç kişiye konuyu actım.

öncelikle cok geçmiş olsun sende kurtuldun bu dertten canım kepce kulagı olmayan en yakının olsa bile bizim psikolojimizi anlamıyorlar maalesef...
eşine neler hissettigini ve ameliyat sonrası neler hissedecegini anlatmayı dene istersen...
bu ameliyatı olan yada olmak isteyen insanların yazdıklarını okut okutta anlasın bizim neler hissettigimizi..
tekrar tekrar geçmiş olsun oldu bitti cok şükür ..nasıl şimdi durumları??

arkadaşlar hepnize ayrı ayrı teşekkür ederim destekleriniz için. ameliyatı başkent üniv. nde dr. çağrı uysal yaptı. üniversitenin fiyatı sabit. herşey dahil 2200tl. 12 taksit kredi kartına. ben de taksitle ödeyeceğim ayda 183 liraya. o açıdan iyi yani. kulaklarım şimdi çok tuhaf geliyor bana. biraz yapışık ve mor şu an. geçecekmiş ama. bakalım nasıl olacak... haberleşiriz. ben bir süre nete giremeyeceğim. dedim ya eşim beni ailemin yanına götürüyor. sonra tekrar yazarım. kendinize iyi bakın...

Gecmiş olsun canım.. Amaliyatı nerde oldun? kaç paraya mal oldu bende cok ciddi düşüüyorum artık ama arkadaşlarım olma diyor bir kaç kişiye konuyu actım.

arkadaşım kepce kulak ameliyatı olmuştu. medicana samsun da halit urgan a 1.000 tl civarında verdi ama verdiği parayada değdi.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende çarşamba ameliyat olucam. bursa devlet hastanesinde.ameliyatı sgk karşılıyor.bu arada uludağ üni.de ameliyat 1500 tl. özellerde ise fiyat 2000-3000 tl civarı. genel anestezi ile ameliyat olucam.umarım her şey yolunda gider ve ilerleyen süreçleri sizlerle paylaşırım....

benimde kulaklarım kepçeydi.3 sene önce kulaklarımdan estetik ameliyat oldum.ameliyattan sonraki dönem sıkıntılı.rahatça gülemiyordum kulak bölgemde ağrı oluşuyordu bir süre kulaklarımı saran bandana tarzı bir şey kullandm(doktorun tavsiyesiydi).kulaklarım gayet güzel olmuştu.fakat kulaklarım yine eski halini almaya başladı :KK43:

bursa da estetik internationalda ameliyat oldum 2000 tl ödedim.doktorun adı bülent cihantimur

Sevgili arkadaşlar,
Kepçe kulak ameliyatı olanlar ameliyata girmeden önce yapılanları ve sonrasını yazabilir mi acabaa??.

Herkese önerebilecegim çok kolay bir operasyon.. Çocukluktan beri , çok kepçe kulaklarım vardı. Saçlarımı toplayamiyordum, psikolojisi bir bayan olarak beni mahvetmisti. Ben olalı 2,5 sene oldu. Her düğünde, önemli günde, gülerek sacıma topuz yaptırıyorum. Operasyon lokaldi, ve 2,5 saat sürdü..

ameliyat olalı nerdeyse 2 ay olacak iyiki olmuşum.....

bursa da estetik internationalda ameliyat oldum 2000 tl ödedim.doktorun adı bülent cihantimur

iple kulak estetiği mi oldun yoksa kesik mi? bülent bey diyince iple olduğunu düşündüm ama bilgilendirirsen çok sevinirim çünkü iple kulak estetiği düşünüyorum.. bu şekilde olanlar da yorum yapabilirlerse çok sevinirim...

Arkadaşlar ben bugün kepçe kulak ameliyatı oldum, şu anda inanılmaz ağrım var. ilaç aldım ama hiç etkisi yok. Canım çok acıyor. sizin de öyle oldu mu?

iple kulak estetiği mi oldun yoksa kesik mi? bülent bey diyince iple olduğunu düşündüm ama bilgilendirirsen çok sevinirim çünkü iple kulak estetiği düşünüyorum.. bu şekilde olanlar da yorum yapabilirlerse çok sevinirim...

7 8 ay oldu sanrım arkadşm yaptıralı hiç bir sorun yok şuan. o da bülent cihantimura ameliyat oldu.

X