Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

Baskılı bandajlardan dolayıdır o yapısıklık :) şimdi tenisci bandımı kullanıyorsun ve ne zaman a kadar kullancaksın acaba doktor bu konu hakkında bir şey söyledimi ? benim doktorum birşey demedi de :)

hayır ilk açıldığında da yapışıktı ama şişlik ve morluklar geçtikten sonra daha güzel durcaktır.doktor bandı gece gündüz tak dedi 1 ay boyunca dedi :)

Hayırlısı. benim bugun 1 hafta olucak ara sıra açıp hava almasını sağlıyorum banyomu yapamıyorum inş dilediğin gibi olur. :) olmayı isteyen arkadaşlara da şunu diyebilirim ki imkanınız varsa hiç düşünmeden olun kendımı şuan cok iyi müthiş hissediyorum :) :)

kızlar ameliyat ücretleri ne kadar ? 3bin tlyi felan bulurmu yoksa dahamı az ?? 2 kulağımdanda ameliyat olmayı dusunuyorum yaz sonununda ücretler hakkında bilgi almam gerekıyor ama hıc kaynak bulamadım

3 bin bulacağını sanmıyorum. Devlet hastesi karşılıyor sigorta tarafından. ben ankarada oldum sigorta olmamasına ragmen ücretli olarak iki kulagımdan 460 TL ye oldum sigortan varsa en fazla 50 TL bir fiyat ödersin canım yok ben özelde olcam diyorsan bildiğimkadarıyla bir kısmını sigorta gene karşılıyor ama gene senden baya bir miktar alınır dşye biliyorum.

arkadaşlar eylülde düğünüm var konya da yaşıyorum ankara ve ya konya ya önerebileceğiz doktor varmı? lütfen yardım edin

3 bin bulacağını sanmıyorum. Devlet hastesi karşılıyor sigorta tarafından. ben ankarada oldum sigorta olmamasına ragmen ücretli olarak iki kulagımdan 460 TL ye oldum sigortan varsa en fazla 50 TL bir fiyat ödersin canım yok ben özelde olcam diyorsan bildiğimkadarıyla bir kısmını sigorta gene karşılıyor ama gene senden baya bir miktar alınır dşye biliyorum.

nasıl yani sadece 500 tlmi ??? ben estetik ameliyatlarını hep 3bin tl 4bin tl felan zannediyordum eger dediğin gibi 500-1000 tl felan ise boşuna beklemişim bu kadar :KK43: para biriktiriyordum ben ameliyat için :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
tekrardan merhaba benim ameliyat olalı 4 ay olacak kıkırdaklarım yumuşadı acılma cok şükür yok cok memnunum iyiki olmuşum.. bu mesajımı bilgilendirmek amacıyla yazdım yanlış anlaşılmasın..:KK34:

ben geçen yıl sincan fatih devlet hastanesinde ücretsiz ameliyat omuştum. göz kapağımda düşme vardı. çok şükür düzeldi. kulaklarım ise yine aynı. eskiden olduğu gibi yarı kepçe. benim zaten çok kepçe değildi ama saçımı toplarken rahatsız oluyordum. ameliyat oldum ama değişen bişey olmadı. umarım ameliyat olacaklar benim gibi hayal kırıklığına uğramaz :'( :'(

meraba esra.bende geçtiğimiz pazartesi oldum esabil eker e.neden memnun kalmadın.hemenmi açılma oldu.dikişlerin erime süresi ne kadar.yardımcı olursan sevinirim.

ben geçen yıl sincan fatih devlet hastanesinde ücretsiz ameliyat omuştum. göz kapağımda düşme vardı. çok şükür düzeldi. kulaklarım ise yine aynı. eskiden olduğu gibi yarı kepçe. benim zaten çok kepçe değildi ama saçımı toplarken rahatsız oluyordum. ameliyat oldum ama değişen bişey olmadı. umarım ameliyat olacaklar benim gibi hayal kırıklığına uğramaz :'( :'(

Göz kapağı düşüklüğü bende de var.Bu ameliyattan ücret alınmıyor mu?Bir şey daha sormak istiyorum.Kulak ameliyatlarının bazıları göz kapağında düşüklük yapabiliyormuş böyle bir şey duyudun mu?

meraba esra.bende geçtiğimiz pazartesi oldum esabil eker e.neden memnun kalmadın.hemenmi açılma oldu.dikişlerin erime süresi ne kadar.yardımcı olursan sevinirim.

bende esabil ekere olmuştum. ilk başta göz kapağımda düşüklük oldu. esabil ekere gittim söyledim yabancı bişey söyledi önceden de vardır bunun ameliyatla ilgisi yok. göz kapaklarınıda ameliyat ederiz dedi kulağınla beraber. bu arada sağ kulağım açılmıştı. sağ kulaktan tekrar ameliyat olacaktım. ama doktora güvenemedim. hemen göz doktoruna gittim. ameliyatta sinirlere zarar verimiştir yada kulak gerdirildiği için gözüne vurmuş olabilir dedi. daha sonra düzeldi gözüm. iyiki bidaha ameliyata girmemişim. zaten kulaklarım eski haline döndü. buyüzden memnun kalmadım

Göz kapağı düşüklüğü bende de var.Bu ameliyattan ücret alınmıyor mu?Bir şey daha sormak istiyorum.Kulak ameliyatlarının bazıları göz kapağında düşüklük yapabiliyormuş böyle bir şey duyudun mu?

daha öncede duymuştum ama umursamamıştım taki benimde başıma gelene kadar. ücret alınmıyor. benim göz kapağım düzeldi. inş böyle bişey kimsenin başına gelmez.

benim dikişler 2 haftada baya gitti. ama net olarak 1 aya anca temizlendi. benim biraz uzun sürdü dikişlerin erimesi. ama en gıcık yanıda bi jel gibi bişey verdi doktor onu sürerken dikişlere takılıyodu. insanın içi bi tuhaf oluyo ya.

Selam Arkadaşlar,

Ben 28 yaşında geldim ama artık amaliat olmak istiyorum.. Bazen kulaklarımı elimde arkaya dogru ittigimde cok guzel bir goruntusu oldugunu görüyorum..
Bir çok arkadaşım olma diyor ama artık olacagım.. Yaz sonu olarak dşünüyorum..

İstanbulda Barış çakarı tavsiye edenler var amaliyat olan varmı barış beye? Yada istanbulda amaliyat olup memnun olanlar nereyi tavsiye edebilirsiniz.

Agustos ayı sonunda düşünüyorum yaz bitiminde..

esracım peki açılma ne zaman oldu.bandını felan takmışmıydın düzenli.neden açıldı acaba.ya o kadar ameliyat sıkıntısı çekiyoruz neden düzgün yapamıyolar yaaa

arkadaşlar eylülde düğünüm var konya da yaşıyorum ankara ve ya konya ya önerebileceğiz doktor varmı? lütfen yardım edin

Ben ameliyat olalı 1 ay oldu Ankara da Volkan Tayfur'a ameliyat oldum. ameliyatım 1 saat 15 dakika sürdü ertesi gün sargılarım alındı çok hafif bir morarma ve şişlik vardı 4 güne onlarda kalmadı ilk gün biraz ağrım oldu ağrı kesicilerle geçti 2. gün ilaç içmeme gerek kalmadı şekli ise benim istediğim gibi oldu kısacası bana ne dediyse o oldu kendisine çok teşekkür ederim bence işini en iyi yapan doktor.

Düğüne saçlarımı tepeden sıkıca toplayarak gittim kulaklarımda meydanda olmadığı için o kadar huzurluydum ki.. Bu kadar güzel bi duygu yok. Bişey sorabilirmiyim eriyen dikiş ipi ile diktiler ortalama ne kadar sürede erir acaba???

esracım peki açılma ne zaman oldu.bandını felan takmışmıydın düzenli.neden açıldı acaba.ya o kadar ameliyat sıkıntısı çekiyoruz neden düzgün yapamıyolar yaaa

2 hafta sonra açıldı yada doktor dikişleri öle attığı için kepçelik gitmedi.. kontrole gidince doktorda dedi zaten yeniden yapalım diye ama ben olmadım bidaha. olmamda. artık şans işi heralde. bandı taktım tam 8 ay ve halada arada bir takıyorum.

Düğüne saçlarımı tepeden sıkıca toplayarak gittim kulaklarımda meydanda olmadığı için o kadar huzurluydum ki.. Bu kadar güzel bi duygu yok. Bişey sorabilirmiyim eriyen dikiş ipi ile diktiler ortalama ne kadar sürede erir acaba???

yesıl ezgi son durumun nedir?? cok merak ediyorum ?

X