Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

kepçe kulak ameliyatında açılma durumu var en basında söyliyim bu isin iyi doktorları var gidip devlet hastanesinde yaptırmayı düşünüyorsan sakın ha sakın pratisyenlere yaptırma doç yada profa randevu al git onla konus onlara yaptırki acılma durumu olmasın 18 yaşından kücüklerden para almıyolar yaptırcaksan simdiden git yaptır yaza rahat gir ama para biriktiricem iyi doktoruna gidicem diyosan oda başka ama devlet hastanelerindeki doç proflar yapıyor ameliyat git onlara sıra al konus bi görün gel yapalım para almıyoz diyolarsa yaptır eskisi gibi değil artık cok kolay 45 dk 1 saate ameliyat bitiyo zaten olan arkadaşlar var devlet hastanelerinde memnunlar onlar

Cevabiniz icin Tesekkur ederim .İstanbulda hangi hastaneler bunu yapiyor acaba bir bilginiz varmi

Cevabiniz icin Tesekkur ederim .İstanbulda hangi hastaneler bunu yapiyor acaba bir bilginiz varmi

internet sitesinden gitmek istedğin devlet hastanelerin adını yaz orda yazıyo zaten plastik cerrahi bölümü olup olmadığı varsa zaten doktor isimlerine kadar hepsi sitesinde branşlarına kadar yazıyo prof vardır illaki illaki yani git profun oldugu güne sıra al sonra görün proflar ameliyata giriyor devlet hastanesindekiler konus iste olmak istiyorum onlar yapar sakın yeni doktorluga soyunan devlet hastanesindeki kasaplara emanet etme :KK70: başarılı kasaba yaptır :KK70:

kulagımın ustune rahat'da yatıyorum kuafore gıttıgımde de sorun da olmuyor

agrıma fılanda yok attıgım fotografda dıkkatlı baktısanız acılma yok yanı :KK70: 6 7 ay oldu bu kadar bundan sonrada bırsey olcagını sanmıyorum :KK70:

kuaför demiyomu kulağın neden arkası böyle falan yada kuaföre önceden diyomusun elleme diyo cunki bazen elleri deyiyor yada iliyle tutuyolar ?

benim bugün ameliyat olalı 34 gün oldu bandajı 3 gündür takmıyorum gece yatarken takıyorum tek bandajı çıkardıktan sonra sanki biraz açılma oldu gibi geldi bana ama yinede daha yapışık biraz daha açılmalı doğal görünümü için.artık ağrılarım yok dokunmadığım sürede.aynayla kulağımın arkasına baktım dikişi gördüm siyah görünüyor.umarım daha erken erir dikişlerim :) 1 hafta sonra kontrolüm var dikişlerimin durumuna bakıcak doktor,kulakların ne kadar zaman sonra açılması duruyor ?
İki ayda ne kadar açılırsa o daha fazla açılmıyor

kuaför demiyomu kulağın neden arkası böyle falan yada kuaföre önceden diyomusun elleme diyo cunki bazen elleri deyiyor yada iliyle tutuyolar ?

kusura bakmada fazla sorunlusun galıba ? kulagımın arkasında ne var ki kulagımın arkası niye böyle desin ?

kulagını ıstedıgın kadar cek bırsey olmuyor okeeee

Merhabalar acil yardıma ihtiyacım var cuma günü Ankara gazi hastanesinde kepçe kulak ameliyatı oldum yarın sabah pansuman a gideceğim doktorum medikallerden saç bandı al dedi ancak bulanıyorum çok yeri aradım hiçbir yerde yok yakın zamanda ameliyat geçiren arkadaşlar mutlaka almışlardır bana yardımcı olabilecek birileri vardır diye düşünerek buraya yazdım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

doktorunuz cok sorumsuzmuş 2 3 liralik şeye gücleri yetmıyorda sizlere mi aratıyorlar birde

kusura bakmada fazla sorunlusun galıba ? kulagımın arkasında ne var ki kulagımın arkası niye böyle desin ?

kulagını ıstedıgın kadar cek bırsey olmuyor okeeee

kulağın arkasında iz var ondan diyorum bi kaç ay sonra geçiyo izi. sorunlu olan benmiyim senmisin kız gibi görünüp forumda kızlarla kız gibi konusuyosun hotmailden fotolarını gördüm ses çıkarmadım neyse diye geçiştirdim hem erkeksin hemde kadınlar klübü formunda kızlarla kız ayağına yatıp konusuyosun amacın ne çözemedim .s arkadaslar bu sahısla muhatap olmayın erkek bu gördüm fotolarını.

Ya arkadaslar İstanbulda Devletnhastanesi önerebilecek varmi acaba daha once olupta memnun kalan ben biraz baktimda İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesini buldum acaba orada daha once olan varmi ?

merhaba herkese.

Hey gidi hey. Bizim zamanımızda bu konu 80. 90. sayfadaydı :)

iki sene evvel İstanbulda Ali Mezdeği ile operasyon geçirdim. 1750 TL ücret.

Sonuçtan çok ama çok memnunum. Şişlikler indikten sonra hafif bir açılma oldu, 2 sene geçti aradan, o zamanki açılma neyse şimdi de o, ilerleme olmadı. Hatta zamanla gözüme daha hoş görünmeye başladı.

İlk 6 ay falan arada bir hafif ağrı olurdu, onlar da geçti.

İyi bir doktor bulun. Ve bu ameliyatı olun. Huzur buldum sonunda. Şimdi saçlarımı kısa kestirip rahatça aynalara bakabiliyorum.

fotoğraf isteyen arkadaşlara resim ulaştırabilirim.

geçmiş olsun herkese.

kulağın arkasında iz var ondan diyorum bi kaç ay sonra geçiyo izi. sorunlu olan benmiyim senmisin kız gibi görünüp forumda kızlarla kız gibi konusuyosun hotmailden fotolarını gördüm ses çıkarmadım neyse diye geçiştirdim hem erkeksin hemde kadınlar klübü formunda kızlarla kız ayağına yatıp konusuyosun amacın ne çözemedim .s arkadaslar bu sahısla muhatap olmayın erkek bu gördüm fotolarını.

Kulagımın arkasında iz yok öncelıkle belli zaman sonra iz kayboluyor.Ve ben forumda kimsele konuşmadım ki sadece doktor arayan kişilere yardımcı olmak istedim erkeklerde kepce kulak ameliyatı olabılıyor dimi :) erkekler içinde forum olmadıgı kendıme uygun doktor ararken nette bu konuyu gördüm ve buradan ali mezdegi uygun gordum ve kendısıne amelıyat oldum ve burada doktor arayan arkadaslara doktor önermek ve yardımcı olmak ıcın yazdım

VE Doktor arayanlara ali mezdegi doktor iyidir 6 7 ay ameliyat oldu olalı ve acılma olmadı kulagımda dedım ve sız hemen mesaj attınız bana ozelden bana oncesı ve sonrası fotograf attınız bende de 25 konuya cevap atmadıgım ıcın hıc bır kısıye ozelden konusmadım ve yazmadım zaten yazamam 25 konuya cevap vermeden hıc kımseye mesaj atılmaz ve hıcbır bayanla konusmadım eger forumu kullanan bırısenız nıckımın ustune tıklayarak ne tür yorumlar yaptıgımı gorebılırsınız

Sadece burada doktor arayanlara doktor önerdım ve fotograf ıstedınız sıze ameliyat öncesi ve sonrası fotograf attım ve ondan sonrada zaten konusmadık ve konusma geregi duymadım :KK70: ve size o günden sonra mesaj dahi atmadım ve hic bir bayanla konusmadım cunku 25 konuya cevap vermedıgım ıcın ozel mesaj atamıyorum ve nıckıme tıklayarak ne tür yorum yaptıgımı gorebılırsınız

Ameliyattan kaç gün sonra banyo yapabilirim ben burun ve kulak ameliyatımı aynı anda oldum doktorum dikişlerine su deydirme dedi ama 1 ay saç bandı tak dedi

Kulagımın arkasında iz yok öncelıkle belli zaman sonra iz kayboluyor.Ve ben forumda kimsele konuşmadım ki sadece doktor arayan kişilere yardımcı olmak istedim erkeklerde kepce kulak ameliyatı olabılıyor dimi :) erkekler içinde forum olmadıgı kendıme uygun doktor ararken nette bu konuyu gördüm ve buradan ali mezdegi uygun gordum ve kendısıne amelıyat oldum ve burada doktor arayan arkadaslara doktor önermek ve yardımcı olmak ıcın yazdım

VE Doktor arayanlara ali mezdegi doktor iyidir 6 7 ay ameliyat oldu olalı ve acılma olmadı kulagımda dedım ve sız hemen mesaj attınız bana ozelden bana oncesı ve sonrası fotograf attınız bende de 25 konuya cevap atmadıgım ıcın hıc bır kısıye ozelden konusmadım ve yazmadım zaten yazamam 25 konuya cevap vermeden hıc kımseye mesaj atılmaz ve hıcbır bayanla konusmadım eger forumu kullanan bırısenız nıckımın ustune tıklayarak ne tür yorumlar yaptıgımı gorebılırsınız

Sadece burada doktor arayanlara doktor önerdım ve fotograf ıstedınız sıze ameliyat öncesi ve sonrası fotograf attım ve ondan sonrada zaten konusmadık ve konusma geregi duymadım :KK70: ve size o günden sonra mesaj dahi atmadım ve hic bir bayanla konusmadım cunku 25 konuya cevap vermedıgım ıcın ozel mesaj atamıyorum ve nıckıme tıklayarak ne tür yorum yaptıgımı gorebılırsınız

ben seni etiket etmem merak etme fotoğrafını göstermem kimseye zaten sildim sadece kimliğini açıklarsan seviniriz sonuçta kızlar burda özelini paylasıyor değilmi sen agresif konusmandan önceki mesajında hiç hosuma gitmedi neyse yardım etmek istemissin belki yanlıs anlasıldın ama tesekkür ederim tmm.

Ameliyattan kaç gün sonra banyo yapabilirim ben burun ve kulak ameliyatımı aynı anda oldum doktorum dikişlerine su deydirme dedi ama 1 ay saç bandı tak dedi

ben burun ameliyatı olmustum burun alçıları cıkana kadar doktor kafamı yüzümü yıkamamamı söylemisti ıslak mendille idare ediceksin boğazdan alt kısmını yıkıcaksın demisti sakın su deydirme

:KK70: evet çok çabuk geçiyor zaman özellikle 1 ay dolunca daha iyi oluyor sanırım zorluklardan kurtuldum artık :) ilk bilgileri senden almıştım benim bu ameliyat olmamda çok yardımcı oldun :) çok teşekkür ederim ondan sana :) şuan daha dokunamıyorum kulağıma kan kalıntıları o zaman demi o ? biraz daha zaman geçsin o zaman bende öyle temizleyim haftaya doktor kontrolüm var dikişlerime bakıcak.peki sen artık üstüne yatabiliyormusun ? bana doktorum yat üstüne bişey olmaz dedi ama yatılmıyor sızlıyor

rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana :) ben üstüne yatabiliyorum tam 4 ay oldu artık yatalım yani :) belki 2 aylıkken bile yatabilirdim ama hiç gerek duymadım biraz tuhaf oluyodu acıdan ziyade sanki sertliği nedeniyle kırılcak gibi hissediyodum şuan oda yok tabi tamamen normal kulak gibide değil :)
6 ayda tamamen iyileşicek demişti doktorum gidişatta onu gösteriyor.Doktorun temizler kulağının arkasınıda en zor günleride atlatmışsın artık sende kurtuldun diyebiliriz darısı diğer ameliyat olacak arkadaşların başına :)

arkadaşlar yakın zamanda ameliyat olan arkadaşlar varmı, özel hastanalerde fiyatlar ne kadar, fiyatlar hk. bilgi verebilirmisiniz,
kaç günden sonra günlük hayatımıza devam edebiliriz, kaç gün dinlenmemiz gerekiyor,
teşekkür ederim.

Ya arkadaslar bugun bakirkoy sadi konuk hastanesini aradim.18 yasindan kucuklere ucret aliomunuz die aldiklarini soylediler.Birkac arkadas bana alinmio diyodu.Acaba bu konuda yardim edebilirmisiniz moralim bozuldu.

Ya arkadaslar bugun bakirkoy sadi konuk hastanesini aradim.18 yasindan kucuklere ucret aliomunuz die aldiklarini soylediler.Birkac arkadas bana alinmio diyodu.Acaba bu konuda yardim edebilirmisiniz moralim bozuldu.

bundan 3 sene öncesi alınmıyordu sen hastaneyi arama doktora git görün doktora sor bunu hastane yönetimi tabikide alınır der döner sermaye almıcaz dermi hiç git doktorla konus eskisi gibiyse sadece ip ve bandaj parasını sen verirsin

bundan 3 sene öncesi alınmıyordu sen hastaneyi arama doktora git görün doktora sor bunu hastane yönetimi tabikide alınır der döner sermaye almıcaz dermi hiç git doktorla konus eskisi gibiyse sadece ip ve bandaj parasını sen verirsin
Pendik eğitim ve arastırma hatanesine randevu aldım ayın 28 ne gidip doktorla konusucam en iyisi yüz yüze konusmak.İcimi rahatlattıgınız icin tesekkür ederim

Bugun ameliyattan sonraki 3. Günüm. Sabah bi kalktım sağ gözüm şişmiş ve morarmış. Böyle bişe yaşayan oldu mu? Sanki gece dayak yemişim :s

X