Sayfa: 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Glifor Kullanan Arkadaşlar

1. Konu Sahibi : rodal #21
    Ben ilacı 5 aydır kullanıyorum fakat 1veya2 haftadır kullanmıyorum, kestim kullanmayı. Ve şuan adetim 3 gün gecikti hamile olmaktan korkuyorum. bu ilac ilk zamanlar çok fazla midemi bulandırıyordu ve ben hiç bişey yiyemez olmuştum. 5-6 kilo falan vermiştim 1 ayda.

2. Konu Sahibi : rodal #22
    kızlar bende pkoluyum 2 yıla yakındır yasmin içiyorum
    5 kilo kadar fazlam var diyetisten spor hiç bi şekilde veremedim
    doktoruma söyledim bunu kullan yardımcı olur dedi 850 mg günde bi kez
    tok karna ama bi etkisini görmedim acaba diyorum günde 2 kere mi alsam
    burda 3 kere kullananlar var ne dersiniz?

3. Konu Sahibi : rodal #23
    Giriş tarihi
    Oct 2010
    arkadaşlar bende de 2,5 cmlik bi kist var.doktorum glifor + yasmin verdi 3 ay hiç kesmeden kullanıcam ama çok midem bulanıo,yemek yiyemiyorum.
    siz de de öyle oldu mu??

4. Konu Sahibi : rodal #24

...

Alıntı lifetime kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bende pkoluyum 2 yıla yakındır yasmin içiyorum
    5 kilo kadar fazlam var diyetisten spor hiç bi şekilde veremedim
    doktoruma söyledim bunu kullan yardımcı olur dedi 850 mg günde bi kez
    tok karna ama bi etkisini görmedim acaba diyorum günde 2 kere mi alsam
    burda 3 kere kullananlar var ne dersiniz?
    mrb arkadaşım..kg ile probleminiz varsa endokrine görünmenizi tavsiye ederim.(göründünüz mi bilmiyorum ama)..endokrin dr u detaylı tahliller yapıyor çünkü.bende zayıfladığım için gitmiştim (20 kg verdim).dediğim gibi detaylı tahliller yapıyor."glifor" u bende pko için kullanıyorum.pko hastasıyım.dr um adetlerimi düzenlesin ve yumurtlamaya yardım etsin diye verdi banada.glifor kg verdiren bi ilaç.bunu bende biliyorum.eşimin babası şeker hastalığı için bunu kullanmış.dr vermiş.yediklerine dikkat ederek ve yürüyüş yaparak 15 kg vermiş bu ilaçla.bunu biliyorum yakınımda bi insan olduğu için.

5. Konu Sahibi : rodal #25

...

Alıntı noree kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar bende de 2,5 cmlik bi kist var.doktorum glifor + yasmin verdi 3 ay hiç kesmeden kullanıcam ama çok midem bulanıo,yemek yiyemiyorum.
    siz de de öyle oldu mu??
    ben glifor u 2 aydır kullanıyorum..mide bulantılarım daha yeni geçmeye başladı..yanii bünyem yeni alışmaya başladı bu ilacın yarattığı mide bulantısına..benimde 1,5 aydan fazla zamandır sürekli midem bulanıyordu.en büyük yan etkisi bu zaten.merak etme.faydalı bi ilaç olduğu söyleniyo.bende yan etkilerine dayandım,dayanıyorum.zaten kullanımı 6 ay için öneriliyormuş.yanii 6 aydan fazla kullanımı dr lar önermiyor.

6. Konu Sahibi : rodal #26
    Alıntı km0734 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb arkadaşım..kg ile probleminiz varsa endokrine görünmenizi tavsiye ederim.(göründünüz mi bilmiyorum ama)..endokrin dr u detaylı tahliller yapıyor çünkü.bende zayıfladığım için gitmiştim (20 kg verdim).dediğim gibi detaylı tahliller yapıyor."glifor" u bende pko için kullanıyorum.pko hastasıyım.dr um adetlerimi düzenlesin ve yumurtlamaya yardım etsin diye verdi banada.glifor kg verdiren bi ilaç.bunu bende biliyorum.eşimin babası şeker hastalığı için bunu kullanmış.dr vermiş.yediklerine dikkat ederek ve yürüyüş yaparak 15 kg vermiş bu ilaçla.bunu biliyorum yakınımda bi insan olduğu için.
    endokrin uzmanına görünmedim aslında görünmek istiyorum
    ama doktorum gerekli tahlilleri yaptı şeker yüklemesi insülin direnci
    hormonlar hepsine bakıldı bunlar dışında neye bakarlar bilmiyorum
    teşekkür ederim cevap verdiğin için bıraktım gliforu inanılmaz derecede
    halsizlik yaptı bende çok kötü hissettim kendimi zaten fazlada bi kilom
    yok bu kiloda kalmaya devam edersem sorun olmaz gibime geliyo.

7. Konu Sahibi : rodal #27
    Giriş tarihi
    May 2009

lütfeeenn cevapppppp

kızlar selam ya ben de bir sorun yok ama endokrine giden bir arkadaşa zayıflaması için vermiş doktor griforu ben de hamilelikte 50 kilo aldım 20sini verdim 30 kaldı :( bu hapı kullanmak istiyorum sizce bi zararı olur mu bir de bitkisel zayıflama hapı kullanıyorum başlasam mı ki ya :S

8. Konu Sahibi : rodal #28
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    bende glifor kullanıorm 1 aydır 6 aylık ewliyim son 2 aydır cocuk istioruz ama bakalım hayırlısı olur inş.p.over var bendede endokrin uzmanım bu ilacı kullanmamı söylemişti kullanıoruz bakalım

9. Konu Sahibi : rodal #29
    bende 1 haftadır glifor kullanıyorum.zayıflamak için kullanıyorum ama şimdilik bir etkisini görmedim.midemde fazla bulanmıyor iştahımı felanda kesmedi.inşallh etkisini görürüm

10. Konu Sahibi : rodal #30
    arkadaşlar hepimize kolay gelsin gerçekten pcos çok zor kurtulunan bir hastalık...

glifor için benim mide bulantılarımın geçmesini sağlayan bir öneride bulunmak istiyorum. elbette herkesin bünyesi farklıdır ama bende etkisi oldu belki bazılarınıza da iyi gelir... yemek yemeye başladıktan sonra bir iki kaşık yemeğin hemen ardından alıyorum ilacı.. sonra da yemeye devam ediyorum... bir de limonlu soda-kola vb. asitli içeceklerle alıyorum. mide bulantısı asla olmuyor bende... umarım birilerinde de işe yarar...

Sayfa: 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon