Glifor Kullanan Arkadaşlar

Bugün ilaçları ilk kez aldığım için midir nedir sersem gibiyim ayağa kalkacak halim Yok mide bulantısı fena hiçbirşey yeme isteği Yok benim de ideal kilom 67 olmalı dedi dr. Peki kilonuzu nasıl korudunuz bana da glisemik diyeti verdi inşallah faydasını görürüm. Vücudumda yağ oranı çok fazlaymış sıvı ise az
Düzenli kullanırsan birde düşük glisemik indeksli beslenirsen verirsin canım geçmiş olsun ben 98 kg 68 kg düştüm birde spor yaptım

Bugün ilaçları ilk kez aldığım için midir nedir sersem gibiyim ayağa kalkacak halim Yok mide bulantısı fena hiçbirşey yeme isteği Yok benim de ideal kilom 67 olmalı dedi dr. Peki kilonuzu nasıl korudunuz bana da glisemik diyeti verdi inşallah faydasını görürüm. Vücudumda yağ oranı çok fazlaymış sıvı ise az
İlaçların yan etkisi normal bende de vardı bulantı iştahsızlık şuan sabit kaldım benim ideal kilom 50 daha vermem gereken kilo var ben Karatay +glisemik indeks ve taş devri diyeti yaptım yanında bol yürüyüş ve vücudumun sarkmaması için ağırlık çalıştım

pKO yüzünden doktorumun diane-35 ile birlikte verdiği bir ilaç Glifor.
1 ay kullandım ve ilk 14 günde 6 kilo verdim (diyetle birlikte ,şekeri , yağı ve ekmeği tamamen kestim arkadaşlar )
sonraki 14 günde ise kilom aynı seyrediyor. şuan 1 ayım bitti ve toplam 6 kilo 800 gram verdim.
Günde 2 kez 500 mg halinde kullanıyorum.
Yalnız aşırı mide bulantısı yapıyor ve 1 aydır mütemadiyen ishal' im.
Canım 5 sene önce yazmışsın cvp verirmisin bilmem ama bana da 5 gün kadar önce Diana 35 ile glifor verdi doktorum 3 ay Korun dedi korunmak istemiyorum sen hamile kalabildin mi bi de korundun mu pkoluyum bende

arkadaslar bende kullanıyorm insülin direnci glukofen 1000 bide diane 35 kan sulandirici birde sırf pko için üretilen ve sırf bu ialçla bile hamile kalanlar varmış doktorum söyledi ınfolıc combi die iki ay düznli kullanmamı söyledi özel kiliniğe gidiorum dr baya tecrübeli bayadır araştırdım dr üç ay kadar takip ettim sizlerlerde doktorunuza muhakkak ınfolıc combiyi sorun

arkadaslar bende kullanıyorm insülin direnci glukofen 1000 bide diane 35 kan sulandirici birde sırf pko için üretilen ve sırf bu ialçla bile hamile kalanlar varmış doktorum söyledi ınfolıc combi die iki ay düznli kullanmamı söyledi özel kiliniğe gidiorum dr baya tecrübeli bayadır araştırdım dr üç ay kadar takip ettim sizlerlerde doktorunuza muhakkak ınfolıc combiyi sorun
İnofolik combiyi vermedi doktorum ama aynı glifor ve Diana 35 verdi sen kaç ay koruncan bi de Diana 35 niye verdiğini anlattı mi sana ben korunmak istemiyorum ya

Benim de insülin direncim çok yüksek doktor verdi. Ama hiç kilo vermedim bu hapla nedenko

İnofolik combiyi vermedi doktorum ama aynı glifor ve Diana 35 verdi sen kaç ay koruncan bi de Diana 35 niye verdiğini anlattı mi sana ben korunmak istemiyorum ya
evet cnm adet düzenlio hormonlarını duzenlio ilk önce korunman lazım yani tedavi süresince hamilelikte bir problem yaşama die cnm

Günde en fazla 3 adet 1000mg. Alınıyor. Gerçekten aşırı kilo verdiriyor. Ama 3 taneye çıkınca kilo verdim. Arkadaşlar bu ilacı bırakınca kilo tekrar kilo alınıyor mu . Ya da günde 1 taneye düşürsem acaba kilomu muhafaza eder miyim. Daha fazla kilı vermek ıstemiyorum.

Günde en fazla 3 adet 1000mg. Alınıyor. Gerçekten aşırı kilo verdiriyor. Ama 3 taneye çıkınca kilo verdim. Arkadaşlar bu ilacı bırakınca kilo tekrar kilo alınıyor mu . Ya da günde 1 taneye düşürsem acaba kilomu muhafaza eder miyim. Daha fazla kilı vermek ıstemiyorum.
canım bu ilaç şeker hastası olanlar kullanıyor sen de şeker rahatsızlığımı var

canım bu ilaç şeker hastası olanlar kullanıyor sen de şeker rahatsızlığımı var

Bırakınca eskisi gibi beslenirsen alırsın bende bu ilacı kullanıyorum yanında sağlıklı yaşamı biçimi ve spor desteği verdim

ben de kullanıyorum ama iştahsızlık kilo kaybı olmadı pek fazla reglim düzeldi kendimi bildim bileli ilk kez 6 aydır günü gününe hasta oluyorum bu bile yeter bana çünkü aylarca hatta 1 yıla yakın olmadığımı biliyorum..
merhaba bana yardımcı olabilirmisiniz bekarım yaklaşık 3 yıldır düzensiz adet görüyorum kaç doktor değiştirdim şimdiki doktorum bu ilacı verdi kaç aydan sonra düzene girdiniz...

ben de kullanıyorum ama iştahsızlık kilo kaybı olmadı pek fazla reglim düzeldi kendimi bildim bileli ilk kez 6 aydır günü gününe hasta oluyorum bu bile yeter bana çünkü aylarca hatta 1 yıla yakın olmadığımı biliyorum..

o mide bulantısı ve ishal zaman 1 hafta sonra etkisini kaybediyor aman yan etkisi çok diyede bırakma ilacı herşeyden önemlisi bizim sağlığımız ve bebeklerimiz
Glifor etkili oldu mu sizde yani hamile kaldınız mı.?

bende 1 haftadır kullanıyorum bu ilacı pkos hastasıyım bebek olmuyor yumurtalar kullandığm ilaçlarla bile oluşmuyor. dr. bu ilacı kullanırsam gelişeceğini söyledi. ama ben kilo milo veremiyorum hala aynıyım. çok yan etki yaptı ama yavaş yavaş azalıyor. benim adetlerim düzensiz inş. düzene girer yaaa.....
İlacın etkisini gördünüz mü.?
Glifor ile gebe kaldınız mı.?

arkadaşlar hepimize kolay gelsin gerçekten pcos çok zor kurtulunan bir hastalık...

glifor için benim mide bulantılarımın geçmesini sağlayan bir öneride bulunmak istiyorum. elbette herkesin bünyesi farklıdır ama bende etkisi oldu belki bazılarınıza da iyi gelir... yemek yemeye başladıktan sonra bir iki kaşık yemeğin hemen ardından alıyorum ilacı.. sonra da yemeye devam ediyorum... bir de limonlu soda-kola vb. asitli içeceklerle alıyorum. mide bulantısı asla olmuyor bende... umarım birilerinde de işe yarar...
kola soda mâsallah.vallah doktor bize asitli iceceklerden uzak dur dedi.

slm arkadaslar ben 2 yılllık evliyim bebek tedavisi görüyorum bu ay son catlatma iğnemi vuruncam eger bu ayda olmazsa bebeğim tüp bebek dedi doktorum ben 3 aydır glifor kullanıyorum önceden günde 1 taneydi sonra birbucuğa cıkardı ve şimdi sabah 1 aksam 1 içiyorum ve acayip miyde bulantısı yapıyo bunlar normalmi yaa kafam cok karısık
bende kullandim 2 ay.mide bulantisi.şimdi tup bebek yapacak.doktorum hamile olsanda olmasanda 3 ay glifor kullan dedi.bende pcu gbi biseyde yok.28 yaşindayim 72 kg kilomda yok.sdc kullan dedi kullaniyorum.ama psikolojimide cok etkiliyor cok cabuk sinirleniyorum.eşimle hergun kavga ediyom😀 ahh glifor ahh.mecbur ne yapim

X